Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ela48

pietno dziecinstwa

Polecane posty

to przesladuje mnie przez cale moje zycie nie mialam ojca tylo ojczyma mama mnie tez nie kochala nigdy od niej tego nie slyszalam ani tego nie okazywala i tak jest do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilibona
Ale jakie masz problemy dzisiaj? Czy to tylko złe wspomnienia czy ta sytuacja rzutuje na Twoje życie. Ile masz lat? Współczuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzutujena moje cale zycie dopirro teraz to zrozumialam mam 50 lat ale koszmar dziecinstwa wraca ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to rzutuje na twoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo rzutuje jezeli jestes bekartem to nie potrafisz zyc bo ciagle analizujesz dlaczego ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela48: Nie myslisz, ze powinnas udac sie na terapie...tyle lat minelo i nie mozesz sobie z tymi demonami przeszlosci poradzic....Idz kochana do psychologa...koniecznie......Tak mysle.....Sciskam ❤️. To juz bylo i trzeba to wreszcie z fachowcem przepracowac, aby sobie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilibona
Ja też myśłę, że psycholog to dobre rozwiązanie. Szkoda tak się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestań lać wodę ...
Masz 50 lat i teraz tobie się przypomniało, że matka nigdy do ciebie nie powiedzia ła "kocham" Dobre sobie :-D Naiwna nastepna głupawa PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy powiezenie na forum ran ktore bardzo bola jest odbierane jako glupawe to przykre i jeszcze gorzej boli dziekuje za zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×