Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PO 40 TCE?

Polecane posty

Gość gość

Czy jest szansa na zalezienie normalnego faceta po 40tce ( mojej )? tkwilam zawsze w zwiazkach w ktorym suma sumarum facet okazywal sie ciaptakiem. A szukam zaradnego, inteligentnego faceta. Ktory potrafi pomoc rozwiazac problem, powyglupiac sie, jakis polot do zycia miec.....zaczynam sie godzic z tym ze zdechne sama jak boga kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudziałaś się jakieś 15 lat za późno. Teraz to będzie cud, jak znajdziej w ogóle JAKIEGOKOLWIEK faceta. Bo niby który będzie zainteresowany starą kobietą po czterdziestce? Twoi rówieśnicy szukają trzydziestek i spokojnie znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz liczyć jedynie na seks ukierunkowany na zaspokojenie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPicolo
To zależy gdzie się obracasz, jakie masz pasje itd. Poznanie kogoś to zawsze raczej czysty przypadek. Może w jakimś biurze matrymonialnym poszukaj. Tam przynajmniej ukierunkujesz swoje wymagania i będziesz mogła wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zalezy od Ciebie,znam 20paro letnie dziewczyny dla ktorych znalezienie faceta graniczy z cudem,znam tez starych 60 paro letnich ludzi ktorzy sie odnalezli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem w podobnym wieku i napiszę tak. Znam oprócz siebie tylko 2 kobiety w podobnym wieku i podobnym stanie. Kawalerów wolnych jest znacznie więcej :) Oczywiście tutaj na forum każdy kawaler, rozwodnik lub wdowiec 40 -60 lat nie może opędzić się od 18 letnich rozkochanych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starych bab po czterdziestce "z odzysku" też jest naprawdę wiele i polują na facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara baba to może być z piernika, jak zeschnie. Póki żyjesz , masz szansę na miłość i czułość. Nie poddawaj się, miej w sobie siłę i determinację, by kogoś fajnego znaleźć. To tak, jak z szukaniem dobrego mieszkania, czy pracy- nie należy się poddawać. Zapisz się do tradycyjnego biura matrymonialnego, tam nie zaglądają ruu/chacze z netu tylko porządni faceci. Przytulam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans każdy inteligentny mężczyzna nie chce kobiety w domu gotować potrafimy sprzątać prac po co kłopot skarbonka i wieczne marudzenie Jak ktoś chce sobie bzyknac to może co dzień inna kobietę mieć 25lat czy mezatke i nie musi płacić same się pchają na dyszel Wiem bo byłem w związku stracony czas jestem singlem mam swoja firmę dobrze prosperuje podobam się kobietom za sex nie płacę Jeśli ktoś by bral 40+ to tylko do bzykania i testowania potem z czasem odda ja koledze albo zrobią ja razem na dwa bary przy wino i jak sie znudzi takie sa realia Teraz liczy się € kasę duży dom super auto i twarda dzida by stała Kobiety szukają męża kochanka i sponsora 3 w jednym Tylko by brały a sama coś od siebie dac to nie Nie warto się wiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej, ale belkot wyprodukowales a bzdury totalne piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dery
Ja znalazlam wielka miłość po40. Jestesmy rok ze sobą jest cudownie oboje jesteśmy po rozwodach i przejsciach.Warto wierzyć w milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne sa kobiety szukaja milosci a czemu zdradzacie normalnych mezow Potem jak sie wyda romans dostajecie kopa wylot z domu i lament bo i kochanek się zmyl Pełni takich cichodajek Dobrze ze większość nas facetów mysli głowa a nie tak jak wy dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę - znalazłaś! Ja - po 40-ce, zaradny, dowcipny, podobno przystojny i inteligentny. Po tym, co tu piszę o sobie widać, że trochę narcyz i samochwała :-) Ale jak inaczej mam się zareklamować? Oczywiście mam też i inne zalety, ale o tym potem. Najniższe ukłony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bidzio
Nie Ty wyżej i nie bełkot nie jestem z tobą na Ty prostaczko więcej kultury Boli prawda większość z was siedzi w domach po co pracować w głowach wam się posypało równości się zachciało itd to do pracy trzeba iść a nie być pasozytem przez wiele lat a partner na wszystko robi Jestescie takie smieszne jak wasze wpisy Chore txty inny partner nowe życie jak jest wspaniałe zygac się chce co 2 lata będzie tak samo i do starości będziecie szukać wrazen znada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie gdzie jest ta miłość bo bywa ulotna W ciągu roku na 100 par większość zawierających ślub po roku biorą rozwód ? Więc po co to wszystko Ludzie zdradzali i będą to robić zawsze będzie powód mąż za dużo pracował a znajomy mnie pocieszal itd Dużo opini dodaja Stare panny ewentualnie te kobiety co im nie wyszlo piszą jaki to partner był zły tyran itd Z nikim wam nie wyjdzie zostało wam siedzenie całe dnie na kafee i dodawanie tych belkotów z braku zajęcia Normalni ludzie idą do kina teatr spacer spotykają się z innymi itd Szare jest te wasze życie mimo to żal mi was Żyjecie w matrxiee takie sa fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy po temacie ; )))))) 40+ do muzeum jedynie Smieszą mnie kobiety jeszcze jak robią sobie jeszcze tatuaże na Stare lata myślą ze blysna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe co piszecie...wychodzi na to ze sa tu 2 madre odpowiedzi i jeden kandydat narcyz...reszta to chłam i bełkot pajaców którzy uwazaja sie za bogów bo maja auto ...heheheeh polaczki nie dosyc ze brzydkie, bezmózgie to jeszcze w tej calej swojej cudownosci i nabijaniu na wlasna 4 cm dzide siedza na kafe i odpisuja kobietom....jak to jest zenujace to nasze zycie ze siedzimy na kafe bo przeciez normalni to do kina i teatru chodza......no to żes sie inteligencie sam do jednego wora wrzucił... nie dziwota ze tyle rozwodów- babki poznaja sie na takim w ciagu roku i kopia w d**e bo przeciez jak egzystowac z takim jełopem...szkoda tylko tych dzieci z genami jełopstwa w 50% po was połgłowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  gggggg1
Nie było by tematu jak by się kobiety szanowany i nie dawały na boki Jeśli ja tak swedzi szczotka druciana i jedzie Same chcecie dzieci myślicie że partner będzie siedział z wami bo dziecko jest Wiele kobiet zostawia męża i dzieci dla kochanka Udajecie takie dobre jaki los był okrutny dla was Jesteście leniwe brak wykształcenia i ogólnie nie warto być w toksycznym związku Siedzicie cale dnie na kafee to tylko potraficie robić smutne jest wasze życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Ja zdradzam męża i będę to robila lubię sex w kazdej postaci Jestem bardzo dyskretna Mąż cale dnie w pracy ja robię co chcę :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to tylko rozwodnika możesz znaleść,kawalerów raczej nie ma.W każdym wieku można sie zakochać ze wzajemnością,ale minusem jest to,że jesteś panną-lepiej jakbyś była rozwiedziona.Bo wygląda na to,że nikt cię nie chciał za żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość peak
Kawaler po 40 :-D spieprzalbym przed takim z butami w dloniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tkwiłaś w "nowoczesnym"związku/ach przez lata, marząc o porządnym, tradycyjnie wychowanym mężczyźnie . Niektóre pary kochają się i po rozwodzie, ale nie potrafiły że sobą rozmawiać i współpracować w trakcie małżeństwa. Rozwód to najłatwiejsze wyjście, trudniej jest wspólnie rozwiązywać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.39 po co wychodzilas za mąż? Dla kasy, pozycji? Jesteś nimfomanką. Współczuję mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 40+ kobiety robią się mało atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość peak
Akt seksualny trwa od kilku do kilkunastu czy kilkudziesięciu minut, sprinter 30s można tak kilka razy na dobę, średnia w pl to 2 - 3 tygodniowo ;-) poza atrakcyjnością fizyczną bardzo cenię atrakcyjność intelektualną kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  gggg2
Jestem przystojny zadbany ale jak widzę jakie sa kobiety każdego dnia mało ambitne dla kariery zawodowej idą do łóżka z byle kierownikiem Potem wracają do partnera czy męża i dalej grają dobre żony Większość par jest razem z przyzwyczajenia albo dla statusu bo mąż dobrze zarabia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód to nie jest najłatwiejsze rozwiązanie, ale czasem jedyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz szukasz? a co masz do zaoferowania? biorąc pod uwagę, że ZASADNICZO kobiety mają do zaoferowania tylko ciało. :O twoje starzejące się w tempie geometrycznym ciało? twój równolatek - jesli w miarę ustawiony - wyrwie sobie 30kę. za późno koleżanko - trzeba było się obudzić wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co masz do zaoferowania skoro o 1;30 siedzisz na kafe???? nieudacznik? mały fiut? czy znudzny zonaty......zenujacy ten twoj wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×