Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilimangina

po jakim czasie dajecie sobie spokoj panowie?

Polecane posty

Gość kilimangina

w staraniach o kobiete...? Co o tym koncu definitywnym decyduje? Czy potem jesli ja spotkacie juz nic do niej nie czujecie jesli sobie postanowiliscie: "nie, nie, nie nie chce jej znac"!? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosinski
to musi byc powazny powod zeby dac sobie spokoj.poznalem kobiete staralem sie o nia dla zabawy i wpadlem w wlasne sidla.ona pozbylaby sie mnie ale ja juz kocham wiec nic z tego niech znajdzie dobry powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałem sobie spokój w momencie kiedy usłyszałem stanowcze NIE !!! Co nie znaczy że jej nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsfsafsa
ja po jakiś 9 miesiącach męczarni po tym jak zagrozila mi policją :O i teraz, 3 lata po tym, olewam sobie wszystkie, jak ona nie zgadza sie na poczatku to daje sobie spokoj, a nawet jak sie zgadza to i tak mi to troche zwisa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary ,trzeba robic to umiejętnie i miec wyczucie taktu , kiedy twoje zachowanie jest juz dla niej męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieja
Wybaczcie Panowie że się wtrącam, ale.... KMD kto Ci takich głupot naopowiadał??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdsfsafsa
zeby robic to 'umiejetnie' i sie kontrolowac to nie mozna nic czuc do dziewczyny poza lekkim pozadaniem. trzeba sie wtedy liczyc z mozliwoscia porazki a to wyklucza ze jest sie naprawde zakochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goryyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok i teraz nie chce jej znac tak po prostu dla zasady ma p[rzypieta klauzule - Uwaga Wysokie Komplikacje i Problemy .Powiem czesc i moze sie usmiechne ale nic poza....NO i zlewka na randkach i na innych kobietach bo po co sie starac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeron
zazwyczaj daje spokój po pierwszym bzykaniu, wtedy juz jest zdobyta i nie ma po co o nią zabiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylin Monroe
Gdyby facetom chciało sie starać....Czasem jak sie facet bardzo długo stara to ja np. po jakims czasie wymiekam :) Tak było z moim byłym z którym byłam 2 lata. Czasem naprawde warto ale tacy faceci to juz na wymarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×