Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc 01

po wróży

Polecane posty

Gość gosc 01

Mi która wróżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
A jakie masz pytanie do kart ? I czy jedno czy dwa? Z milą chęcią Ci odpowiem. Wróżka oksygna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 01
No dobrze. Mam takie pytanie niech bendą 3 pytania. Moja data to 15.01.1989 Patrycja i Arkadiusz 02.01.1983 czy wrócimy do siebie? Czy będę miała dziecko ? Czy może z innym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 01
Zapłacę Pani za ta wróżbę podaje swojego maila Patrycja.anna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Patrycjo, karty są następujące ludzi z się złudzeniami jeszcze że wróci nie dziwie się kochasz go Karta Kochankowie wskazuje że ma on i spotyka się już z inna kobietą ale z Pani teź nie chce zrezygnować bo w kartach widzę iż Pani tą sytuacje wyczówa że nie jest szczery. Nie widać przyszłości z tym mężczyzną dla Pani a mianowicie dla tego ze uczucie jego zgasło ale jest miedzy wami jeszcze nic tęsknoty on będzie i tu chcial i tam ale w końcu wybierze tamta z racji tego ze Panią zmęczy już ta farsa zrozumie Pani ze on oszukiwał i nie jest stały. Odejdzie Pani od tej relacji raz na zawsze. Karta Słońce i płodności mówi ze będzie dziecko i to para ale z innym partnerem którego Pani pozna na wyjeździe, mianowicie widzę związek z praca ktora Pani wykonuje. Z nim Pani się zwiąże. Wróżba dla Patrycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 01
No prawda spotyka się z inna sluchy mnie dochodziły dla tego takie pytanie. I już rzeczywiście mnie to meczy na wyjeździe poznałam dość fajnego faceta ale zobaczymy jak dla mnie wszystko jak z dłoni może pani podać meila na stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkaooo
Ja też mam pytanie wróżko Oksygno odpowiesz na nie odwdzięczę się z wróżne?? Ja Katarzyna 12.04.1972 czy z moja praca będzie lepiej? Jak się ułoży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym mogła? Alicja 26.03.1990 i Adam 12.06.1988 czy będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Katarzyno. W kartach widzę że w Twojej pracy sa nie snacki przez pewną kobietę tak po 30 czarno włosą ktora jest zazdrosna o Twoje stanowisko. Udaje dobra znajoma wspó pracownice a klody pod kładą Tobie. Na pewno z tąd Twoje zapytanie do kart. Karta Rycierz mówi że ona po pracje jeszcze z 3 miesiące w firmie mezczyzna ja zwolni. Nie widzę zmiany pracy będzie Pani nadal pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Oksygna.szeptucha@gmail.com prosze dla zainteresowanych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasa
Pani Oksygno mam pytanie czy zajdę w ciąże z Piotrkiem 14.04.1980 i ola13.06.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Alicjo. W kartach silne więzi rodzinne sa on ma żonę i dzieci, wasza relacja nie potrwa długo ze względu na to że nie zostawi dobytku i dzieci i przede wszystkim jest egoistą który nie podzieli sie pieniędzmi i do bytkiem po rozwodze. Wiec widzę ze będzie dalej z żoną. Ale widzę nowego partnera z którym pani się zwiąże na stałe od poczatku będą ku temu znaki i pani to dostrzeże zauroczy sie Pani nim na tyle by odejść od tej owej relacji z żonatym mężczyzną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkaooo
To prawda dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Olu niestety nie. Nie z tym partnerem widzę ze również ma Pani problemy z hormonami i partnerem z ktorym widzi Pani przyszłość. Ale nie problem sie rozwiąże w 2017roku i będzie Pani z innym mężczyzną zniknie stres i wtedy Pani sama zrozumie na czym polega problem z nowym meżczyzna Pani będzie miała syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pod wrażeniem skąd Pani wiedziała ze spotykam sie z żonatym i jestem kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam nadzieję,że się załapie. Bardzo mi zalezy :( Ja odebrali mnie pracownicy w nowej pracy? ola 12.10.1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angolia
Pani Oksygno napisze Pani w mailu swój problem i pytania zapłacę oczywiście. Nie chce na forum. Mam nadzieje ze Pani odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olasa
No tak mam problemy z nim. Napisze do Pani bo mnie cos ciekawi co pani wspomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Olu nie zrozumiałam Pytania. Jeszcze raz dobrze? Pytania są ważne i muszą być zrozumiale dla kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Alicjo. W kartach widzę wszystko karty Tarota mówią obecną sytuacje przyszłość i teraźniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Pani wrozko, mam na imię Magda, czy nasza miłość dobrze się rozwija i czy jestem w tym związku bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOchana wróżko ja jestem Sylwia 15,11,1984 moj maz przemek 10,08,1983 jaka przyszlosc nas czeka? czy bedziemy mieli jeszcze dzieci? czy tesciowa w koncu da mi spokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksygna
Magdo masz obawy ale nie potrzebnie w tej chwili Karta Kochankowie z Kapłanem dobrze wróży do 3lat później będzie inna kobieta która będzie dorzyć do tego z nim być niestety wda sie w romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;alfdkj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angolia anna
Pani Oksygno prosze zajrzeć w e-meila mam pytania i zapłacę za wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniia
Kiedy wyjde za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianek anty
Czy moja pracownica cos do mnie czuje? Zwodzi mnie czasem nie wiem czy żartów nie robi moja data 20.07.1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiki
Czy maz mnie zdradzi lub ja jego jak widzisz to małżeństwo,co on o mnie mysli czy mu sie podobam monika 06.02.1992. Prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, czy mój facet mi się oświadczy? Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżko jestes jeszczcze?? bardzo proszę o odpowiedz Sylwia prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×