Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pocałunek w szyję

Polecane posty

Gość gość

Hej :) tańczyłam na festynie z przystojnym chłopakiem i zatańczyćliśmy tak z 3 piosenki po czym na on pocałował mnie w szyję ;) fajnie wszystko ale po tych 3 piosenkach tańczył już z innymi dziewczynami i nie zwracał na mnie uwagę.. na koniec idąc z koleżanką już do domu nic się do mnie nie odezwał tylko do mojej koleżanki powiedział że jej szukał przez 15 min. A do tańca sam mnie wziął bo za rękę złapał i zaprowadził pod scenę. .. nie wiem czy ten pocałunek w szyję miał jakieś znaczenie ? Czy cos zrobiłam źle ? może sama powinnam go potem zabrać do tańca ? Ja sie nie lubie narzucac więc wolę jak to chlopak przejmuje inicjatywę na początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d u p k ó w się olewa anie pisze o nich na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoshi Toranaga no Minowara
Seppuku todo akeczi, ne? Os, harakiri ukeda wakizaszi homatsu-tana. Banzaaaaaaaaaaaaaaaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdolę. Masz odrobinę honoru? :D Fagas szuka fajnej wg niego laseczki, jak widać taniec to dla niego pikuś - potem totalnie Cię zlał (może przez buractwo, może z tyloma tańczył, że nawet nei wie kim jesteś). A Ty się pytasz "Ojej, co zrobiłam źle". Może podczas tańca nie nadstawiłaś mu tyłka na krocze a on szukał kogoś do przelecenia. Ja bym olała faceta i się nie zastanawiała nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×