Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna_20

pocałunek z kolega partnera

Polecane posty

Witam! Mam małe, dla niektórych oczywiste pytanie... CZY POCALUNEK TO ZDRADA? chciałabym poznać zdanie zarówno pań jak i panów... A wiec opisze sytuacje... Wiem, ze alkohol nie może nic wytlumaczyc ale było go sporo... A wiec zrobilismy mini imprezę dla mnie, mojego partnera, jego kolegi i naszej wspólnej koleżanki. W pewnym momencie ja i kolega partnera zostaliśmy sami w kuchni, partner ze tak powiem "zazgonował" a kolezanka poszła do łazienki... No i stało się, podszedł do mnie blisko, potarł nos o nos... W tym momencie się odsunelam, na tyle ze za głową miałam juz szafkę... Zrobił to jeszcze raz ale tym razem zakończył to pocałunkiem.. Niestety, odwzajemnilam go... Potem przez około tydzień czulam straszne wyrzuty sumienia i trudno mi było w zblizeniach z partnerem... Sumienie mnie gryzie, ale z drugiej strony ciągle o tym myślę... Raz "jak mogłam?" a zaraz ze było naprawdę milo... Szczerze powiem ze wiem od dawna ze koledze się podobam ale wczesniej nie odważył się na taki krok, jedynie niewinne teksty... Uznalismy ze to zostanie między nami... Czy to była zdrada czy tez chwila zapomnienia? Co byscie zrobili w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×