Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bardzo Smutny

Pocałunki żony

Polecane posty

Gość Bardzo Smutny

Czy jest możliwe, żeby po 8 latach małżeństwa żona stwierdziła, że nie lubi się całować ze swoim mężem? Czy można się nie lubić całować z ukochaną osobą? A może to już koniec miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrągowo
Można nie lubić się całować (z języczkiem). Ja nigdy nie całuję w ten sposób męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Smutny
Nigdy go tak nie całowałaś?? Bo mnie tak, zmiana sytuacji nastąpiła rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie seks a wlaśnie
pocałunki są nazywane od dawna miernikiem uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to dziwne, mam co prawda krótszy staż małżeński (6 lat), ale w sumie trzeba doliczyć 5 lat przed ślubem - i nadal lubię całować się z moim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też mówi,że nigdy nie lubił się całować i cmoka mnie na przywitanie jak ciocię.A na początku tak podniecał mnie pocałunkami.Co się zmieniło?Naprawdę dbam o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczygęba
U mnie jest to samo - on mnie całuje jak ciocięna dzień dobry albo do widzenia. Tylko u nas nic sięnie zmieniło , bo tak było od początku. Jedynie jak jest fest napalony , bo nie było seksu przez tydzień , to wtedy też do całowania bardziej chętny. Ale zwykle to cmok a potem żebym go broń boże nie obśliniła , to brzydzi się mieć mokre na twarzy , więc wolno go pocałować tylko dokładnie w usta. Wkurwia mnie to , szczerze mówiąc. No i seks też mniej mu jest potrzebny do szczęścia niż mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Smutny
Bella, mamy ten sam problem. :( czyli są kobiety, ktore mają problem taki jak mój. Może powinienem znaleźć inną kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkaaa
bardzo smutny... jezeli wczesniej bylo inaczej, to jest jakas przyczyna tej zmiany. Moze nie zastanawiaj sie nad zmiana zony, tylko szukaj przyczyny zmiany postepowania tej zony ktora masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumaki
Bez przesady tylko dlatego, że Cie nie całuje z języczkiem? Ja z moim chłopakiem całujemy się tak tylko podczas gry wstępnej i nam to opdowiada. A na dzień dobry i do widzenia buziaczek w usteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Smutny
Kumaki, a w czasie seksu lezysz jak kloda i nie dotykasz meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo Smutny
Magdalenkaa, szukam przyczyny.... i nie wiem moze jest w tabletkach hormonalnych. Pieprzona chemia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kochasz żonę, to porozmawiaj z nią o tym. Powiedz, że nie wiesz co się dzieje i martwisz się o wasz związek, przecież to nie kosztuje zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy-ba
a jesli sie czlowiek z drugim dobierze dobrze to a) chca mniej wiecej tego samego b) idzie im sie szczerze dogadac IMHO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wyobrażam sobie
,żeby mnie mój facet nie całował.Dla mnei pocałunek jest jak dzień dobry..Ludzie może wy naprawdę nie dbacie o higienę jamy ustnej..No nie wiem chyba,że sa również tacy ludzie,którzy po prostu tego nie lubią..ale wnioskuje,że dopiero od pewnego czasu nastapila ta "abstynencja"..więc tak nagle zero francuskich...Dziwne.. A może chodzi o wygląd zewnetrzny...ja przepraszam,ale niektore osoby są naprawdę odrażające../po prostu niezadbane/ /Ogólny stan osoby bywa niedozaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×