Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi z tego powodu

POCIESZCIE MNIE

Polecane posty

Gość smutno mi z tego powodu

za 2 tyg ide na wesele, bede swiadkiem, problem w tym ze ide sama, bo nie mam faceta, bedzie przewazajaca wiekszosc par, co robic? powiedzcie, ze to nie obciach isc samemu, mam 19 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszam
to nie obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercicha
a po co nosić drzewo do lasu???:) Na pewno będzie dobrze. Lepiej iść samemu niż z kimś z kim źle byś się bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze nie obciach :) Nikomu nic do tego,czy masz faceta,czy nie i dlaczego. Jesli ci beda bardzo dokuczac,zawsze mozesz powiedziec,ze jestes samotna z wyboru ;) Ale to naprawde nie jest obciach,nie ma w tym nic dziwnego. Obciach to by byl, gdybys szukala faceta na sile w mysl zasady: \"byle jaki,byle byl\". Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B lee e
NO MOJA DROGA... ja bylam tez sama na weselu,a pewnien kolega kuzyna bioracego slubb tez... i niezle sie bawilismy:) Głowka do góry:) i dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi z tego powodu
obawiam sie ze wszyscy beda tanczyc w parach tylko ja sama taka bidula:( to nie jest tak, ze jestem jakas szkarada, po prostu tak mi sie zycie ulozylo:( bylam z facetem, ktorego kochalam i kocham, ale rozstalismy sie, a nie chce byc z innym myslac caly czas o tamtym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercicha
masz dziewczyno dopiero 19 latek to sie nie zamartwiaj Wszystko przed tobą.Z pewnością to co najleprze Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi z tego powodu
dziekuje za wsparcie:) tylko wiecie jak to jest w malych miejscowosciach, ludzie tylko gadaja i plotkuja, a dziewczyna bez faceta to tak jak tredowata, z etykietka starej panny nawet bylego faceta zaprosilam ale sie nie zgodzil:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaa
ja mialam faceta ale sie z nim poklocilam i na wesele poszlam sama :) i to bylo ajlepsze weselicho na jakim sie bawilam !!! :D serio!!! moglam szalec na parkiecie z wszystkimi panami i nikt mi nie trul :P POLECAM!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiercicha
Ja też pochodzę z małej miejscowości i już od jakiegoś czasu nie zwracam uwagi na to co inni sobie myślą no bo co im niby do tego? Ja żyję dla siebie tak jak chcę a nie jak widzieli by to inni, a już w szczegolności ludzie z mojej wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanaaaa
TMT ja jestem wolnaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sam na wesele, może się tam spotkamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi z tego powodu
no coz musze isc sama, innego wyjscia nie mam, najwyzej powiem, ze chlopak nie dal rady, jak ktos zapyta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi z tego powodu
= :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qoooolka
Jasne. ze idz sama. Na pewno znajdzie sie jakis wolny chlopaczek;) Ostanio bywam na weselach, na ktorych polowa mlodych osob jest solo. I jest spoko - nikt nie pyta dlaczego przyszlo sie bez pary. To jakis przesad czy stereotyp, ze na wesele trzeba kogos z soba ciagnac. Dobrej zabawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lgmbszxgfgjmk
,knjkm,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×