Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podoba mi się pewnien chłopak ale się wstydze ! Co robić ? Czy to ma sens ?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w ostatniej klasie technikum mam 19 lat i spodobał mi się pewien chłopak ze szkoły .Widzę go na korytarzach ,Wf mamy razem i w ogóle( nie cwiczę wiec na niego zerkam) Spotykam go także w sklepiku na dużej przerwie on co prawda zerka się na nasz stolik ,ja też się patrze ale jak się spojrzy ja odwracam głowe . Nawet koleżanki mi mówiły ,że strasznie na mnie zerka . Wydaje mi się ,że on się zorientował .Ale dzisiaj było całkiem inaczej nie patrzał ani nic .Zero kontaktu . Może to dlatego ,że rozmawiałam z kolegą który z nami siedział ? Ten kolega dotyka mnie pod byle pretekstem chociaż zawszę mu swoje powiem .( nie mój typ to tylko kolega) W ogóle jak się patrzy ja sie krempuje i zaczynam szukać czegoś w telefonie sama nie wiem czego . Co robić ? Pomocy ! On mi się tak strasznie podoba ,jestem nim zauroczona bo zakochana to chyba trochę za mocne słowo .Wiem jak to brzmi jak by to pisała 12 latka . Ale prawda jest taka ,że miałam tylko jednego chłopaka ok 2 miesięcy ale nasz związek bardziej wyglądał jak przyjażń .Nie mam doświadczenia .I strasznie się wstydzę w swoim gronie to nie wtedy jestem zawszę najgłośniejsza i to ja każdego rozśmieszam A jak widzę go to mam jakąś blokadę . O nim wiem dużo chodził kiedyś z koleżanki siostrą do szkoły .Jest dosyć wstydliwy ale w swoim gronie powiem szczerze na takiego nie wygląda . Koleżanki mi mówią ,że muszę do niego podejść ale on praktycznie nigdy nie jest sam zawszę z kolegami .Poradzicie mi coś ? Dać sobie z nim spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dzieci... jak dzieci... spojrzenia, spojrzenia, kolega mnie dotyka, koleżanka widziała że patrzy... jak patrzy to odwracam głowę... jak dzieci... :D :D :D śmieszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdobądź jego nr Tel;)przez Tel latwiej;)wiem bo wczoraj napisałam wprost do jednego faceta ze mi sie podoba;)czego w zyciu nie pow bym w oczy;)a w razie jakby sie okazal dupkiem to ty go wysmiej cos tam wymyśl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ja to znam xd dobrze ze mam to juz za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawicze prowo więc nie łykajcie jak pelikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jakie slodkie i niewinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdobądź jego nr Tel przez Tel latwiej wiem bo wczoraj napisałam wprost do jednego faceta ze mi sie podoba czego w zyciu nie pow bym w oczy a w razie jakby sie okazal dupkiem to ty go wysmiej cos tam wymyśl Jak to zrobilas? Ile on ma lat? Jak zareagowall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zdaje sobie sprawę ,że takie zachowanie do niczego nie prowadzi .A podejśc i zagadać bym mogła ? Tylko o co mam zapytać ? No i on cały czas jest praktycznie z kolegami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to dobry początek tylko ktoś z was musi zrobić teraz pierwszy rok .Trzeba się przełamać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×