Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julitkaaa

PODOBA MU SIE KAZDA TYLKO NIE JA

Polecane posty

Gość Julitkaaa

dziewczyny wy tez tak czasem macie ze czujecie sie przy wlasnym faciecie nieatrakcyjne??? bo jam przy swoim czasto podobaja mu sie kazde dziewczyny tylko nie (bynajmniej ja tak sie czuje) on oczywiscie uwaza inaczej-uwaza ze jestem piekna podniecjaca... szkoda tylko ze oglada sie za kazda spodniczka (doslownie) i gapi sie na kazde foty w necie.On tak robi bo musi dopiescic oczy bo ja jestm brzydka ja to tak rozumie choc oczywiscie on zaprzecza.Wy tez tak macie dziewczyny piszcze czy wasi faceci tez samkimi typowymi hamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
i na dodatek choc wie ze mi sie to nie podoba co robi i sprawia mi to przykrosc to i tak powtarza te czynnosc amoze on uwielbia mi sprawiac przykrosc??? mialyscie tak kiedys takie glupie uczucia i pelno mysli glupichw glowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczka
Skoro Twój facet jest "chamem", to czemu z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań reagować, w zamian zacznij się zachwycac innymi facetami, kup sobie na ściane kalendarz Cosmo ;), i rzuć jakiegos modela na pulpit w kompie. Twój facet chyba nie jest jeszcze zbyt dojrzały co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
ciągle tylko domaga sie aby wymlaskać mu kilkudniowy serek spod czapy...nie mam juz na to sił...tęsknię za lizaniem odbytu i ostrym bolesnym analem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem co napisac
bo nigdy czegos takiego nie czulam, ale postanowilam sie wpisac tylko dlatego zeby napisac Ci ze nie warto;/ Przy swoim faceci powinnas sie czuc jak najwspanialsza kobieta na swiecie, skoro Cie kocha to powinnien za taka Cie wlasnie miec.To ze sie oglada, to chyba mniejsze zlo, w sumie kazdy, nawet my dziewczyny to robimy:) Ale jesli jzu robi to wiedzac ze jest Ci wtedy przykro to..cisna sie mysli ze jestes mu obojetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
przestan sie poszywac baranie!!!o ponosc jest w stylu kazdego faceta jestem znim bo wiem ze on mnie kocha moze to ja jestemm przewrazliwiona ale on do tego sie w znacznyj stopmniu przyczynil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
cóz pozostaje mi pójść pod prysznic i puścić obfity strumień na łechtaczkę....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczka
Jesteś z "chamem", bo... on Cię kocha? On tak mówi czy sama tak uważasz, wnioskując np. z jego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
to nie jest tak ze on sie caly czas oglda i robi to perfidnie na moich oczach ale ja wiem ze robi to potajemnie bo to sie wie przeciez moge przejrzec jego przegladarke i wiej ze cchialby poopatrzec np jak w tv leca jakies fajne dziewczyny to przelancza ale wiem ze chcialby popatrzec ja tak bynajmniej czuje nie wiem moze na serio jestem przewrazliwnona .Juz z nim gdalam ze kobieta powinna czuc sie najpiekniejsza kobieta przy swoim faciecie to mowi ze mnie kocha ze podobam mu sie i ze kazdy facet tak ma nawet jak kocha swoja dziewczyne to k tak spojrzy na inna ale w sercu ma swoja co za bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnujka
A niby skąd ta pewnośc, że cie kocha, skoro nie liczy sie z twoimi uczuciami, to chyba nie za bardzo mu na tobie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
oprocz tego potrafui mi pokzac ze mnie kocha i ja jestem tego epwna tylko nie kumam czemu tak jest??? przeiez swoja kobgieta dla kazdego facetaz powinna byc najpiekniesza i najmadrzejsza najkochansza i td wkoncu po to ja wybral nie PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
nosz ja mam to samo kiedys wjechal na tyl samochodu bo sie zagapil, masakra ale oczywiscie ja jestem najpiekniejsza i naj i tylko mnie kocha i takie tam to po jakiego .... sie oglada? ja tam sie nie ogladam za facetami, ale chyba zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huziamuzia
Taaaaa on tak ma ,że musi popatrzeć,za chwile okaże się ze tak ma ze musi zapolować, ale to nie jego wina to geny.Wez wszystkie pieniadze wydaj na siebie, a potem powiedz, ze masz to w genach, kazda dziewczyna tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uilo111
Jak ci pokazuje miłosc w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
jak mozna facetowi pokazac co dla niego zanczy jego wlasna kobieta moze jak zancznie mnie tracic to zrozumie i doceini to co ma??/ ostatnio wpadalm na pomysl zeby zaczac chodzci na solke ubrac sie zajeciscie i isc z nim na impreze i pokzac mu!!! bo nie jestm brzydka kobietka . czasami mam wrazenie ze obcy faceci mnie bardziej doceniaaj niz moj wlasny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczka
Kochasz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayga
Solarka??, ubrać sie zajebiscie?, to zależy co przez to rozumiesz. A co nie dbasz o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
w lozku jest ok czasem jedziemy do mnie na chate bo starzy wyjezdza wtedy jak widzi mnie jak chodze sobie nago to odrazu do mnie leci staje z tym nie ma problemu no chyba ze go wszystko podnieca bo tak tez moze byc pozatym on woli takie ostre dziewczyny ktore ubieraja sie wyzywajaca i sa wyzywajace a ja tak nie jestem , nie zawesze . roznie to jest wiemm kiedy jak sie ubrac i jak sie zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
dbam o siebie jestem atrakcyjnka kobieta chodze czasem na solke ubieram sie ok maluje sie jestem zgrabna ale chodzi mi o to ze bede chodzic czesto i ubierore sietak jakby on chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werymuch
I jeszcze sie na to nabierasz? ciebie ma, o tamtych może pomarzyć, zastanów sie czy warto. Uwierz w takich sytuacjach to oni zawsze potrafia sie wykazać, ale to wcale nie świadczy o miłości, to tylko chuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
chcialbym sie dowiedziec tylko czy wy dziewuchy tez tak macie albo mieliscie co wtedy zrobiliscie zeby was docenil bardziej bo facet jak juz dobiedzie dziewczyne to uwaza ze to koniec a kada chce byc zdobywana dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muleee
yhym...tak jak on chce :D a czy on mysli o tym czego Ty chcesz, czego Ty pragniesz? Warto sie dla niego zmieniac? I robic z siebie kims kimssi enie jest? Twoje zachowanie jest bardzo ofiarne, zeby tylko jemu bylo dobrze, ---pomysl czy Tobie bedzi ewtedy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkii
a dlaczego to ty masz sie dostosowywac do jego potrzeb, co on robi, zeby podobac si ę tobie?Może niech on sie troche postara, a ty badz soba . W cudzej skórze zle sie wypada. Zadbanie tak, ale nie pod gust i wymagania chłopaka, co ty niewolnica jakas jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
tez tak m yslam dlaczego amma robic cos wbrew wlasnej woli nie jest do konca w moim stylu ubierac sie wi wygladac jak dziwka na kazdej imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitkaaa
ale on lubi takie kobiety i co......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muleee
to ze ma pecha :D Kobieto opanuj sie:) naprawde zrozum ze czasem warto byc egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniessssia
jakbym widziala mnie i mojego chlopaka:D te same testy itd itd przykre to ale prawdziwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkii
kochasz go, czy kochasz kochać, a może nie chcesz byc sama? Moim zdaniem za bardzo sie starasz, a wtedy nic nie wychodzi, nie będzie cie szanował, i po co taki związek? Dawały ci rady dziewczyny na povczątku, tez si eoglądaj za chłopakami, powies fajny kalendarz z facetami, mniej dla niego mniej czasu, dbaj o siebie, ale w stylu jak ty lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renkii
Tak sie gra jak przeciwnik pozwala , dlaczego to tolerujecie, masochistki z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×