Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podrywa mnie facet który ma krzywe zęby

Polecane posty

Gość gość

poznałam go na sympatii i ciekwie sie nam pisało potem postanowilismy sie spotkac w realu on ma 30lat i w tym wieku powinien mieć już ząbki proste...... spławić go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty w tym wieku powinnaś mieć męża, a nie faceta na sympatii szukać jak głupia nastka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można tak zaniedbać zęby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, zęby w związku najważniejsze ... nie wszyscy rodza się w dobrej rodzinie i stać ich na aparaty na zęby i tak dalej a to nie kwestia zaniedbania tylko zwykłych pierdół z czasów jak jest się niemowlęciem: ssanie kciuka czy złe układanie w łóżeczku ale jak sobie księcia z bajki szukasz to co tam, kolejne 30 lat i może znajdziesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam ksiecia z bajki ale w tym wieku to o czyms swiadczy prawda? ze facet nie dba o siebie raczej, a startuje do mnie, nie wydaje sie wam to dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby można wyprostować, głupoty się nie wyleczy. Daj mu spokój autorko, niech znajdzie fajniejszą, która będzie go warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć kasę na prostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś opóźniona, że na forum pytasz, z kim masz się umawiać? :D Powinnaś się cieszyć, że ktoś w ogóle chce się z taką upośledzoną kretynką spotykać. Nikt fajny cię nie chciał? Przyjrzyj się swoim wadą, czy przypadkiem nie masz pryszczy, obwisłej doopy obrośniętej cellulitem i małych cycków. Kolejna księżniczka z koziej wólki czekająca na księcia z bajki, pięknego i bogatego, a reprezentująca sobą intelektualne i moralne GOOWNO :D Powodzenia w szukaniu faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za błąd, miało być "wadom", bo zaraz się doczepisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Podrywam laskę, która jest debilką. Czy spotykać sie z nią?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro można wyprostować to czemu wieśniak tego nie zrobił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 -- napisał to zapewne facet który sam ma krzywe zęby autorko zgadzam sie z tobą, jesli w tym wieku facet ma zaniedbania, nie trac czasu, tego kwiatu jest pół swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu idiotka? To już autorka nie może mieć żadnych wymagań? Hipokryci z krzywymi zębami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier...a kolana miał proste? Facet ma krzywe zęby a ty masz krzywy mózg i do tego pusty.Tak.Dna w nim nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam proste zęby, wiec logiczne ze oczekuje tego samego od faceta który sam startuje do mnie, on napisał do mnie na sympatii pierwszy. Czy to az tak duzo? Panowie, co jest z wami? Sorry ale nie bardzo wyobrazam sobie pokazywanie sie w towarzystwie z kims kto nie uporzadkował spraw dentystycznych. A na brak facetó nie narzekam , dziekuje, ale chcę sie dkowiedziec co kieruje takimi jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ci się nie podoba, to po chuj chcesz się z nim umawiać? Desperacja ciśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia co tym facetem kierowało, pewnie twoja atrakcyjność i NIC więcej.Już rozumiesz? Pusta babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sorry ale nie bardzo wyobrazam sobie pokazywanie sie w towarzystwie z kims kto nie uporzadkował spraw dentystycznych." X Jeżeli wchodzisz w związek dla "pokazywania sie w towarzystwie" to jesteś tak durna i pusta, że aż mi szkoda klawiatury na komentarz. A piękna zapewne nie jesteś, skoro chcesz podnieść swoją atrakcyjnosc ślicznym paniczykiem u boku. Tak więc bierz pasztecie co jest albo siedź samotnie. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma krzywe zeby to nic. Ale jak baba ma krzywe to obciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie ja nie chce sie z nim umawiać za bardzo, mam do wyboru innych kandydató, tylko chciałam poznać waszą opinie co kieruje takimi facetami...bo nie moge tego zrozumiec jak mozna miec wymagania od innych czegoś czego samemu sie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spław go a nastąpi koniec twoich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wchodzisz w związek dla "pokazywania sie w towarzystwie" to jesteś tak durna i pusta, że aż mi szkoda klawiatury na komentarz. x Nie wchodze w związek dla pokazywania sie w towarzystwie ale przebywanie wśród innych ludzi i znajomych jest nieodłączną czescią mojego zycia i sorry, ale nie chciałabym slyszec opinii "kogo ty sobie wybrałaś" lub jak facet unika uśmiechu do zdjecia bo wstydzi sie pokazać wadę zgryzu... I nie jestem pasztetem tylko atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kase ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie chcesz to po co jęczysz? Daj mu spokój i już.Kierowała nim twoja uroda i tyle.Faceci już tacy są. Szkoda mi go, że też musiał akurat trafić na pustą lalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy ona czy on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może udawała przed nim fajną, miłą, normalną dziewczynę i na to poleciał? Niekoniecznie na wygląd. Ludzie z defektami nie szukają przeważnie super pięknych partnerów. Przecież nie wie, że laska mu obsmarowuje dupę w necie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie zawsze taką wadę da się wyleczyć. Ja jestem tego przykładem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie ludzie z defektami szukają pięknych partnerów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
defekt to ma autorka tematu oraz jego czytelnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pi*erdo*le to, ide spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×