Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LILI2

Podrywa mnie przyjaciel chłopaka....

Polecane posty

Pozdryw mnie przyjaciel mojego chłopaka i to dośc nachalnie i nie wiem co robić. Jak powiem to jemu (mojemu chłopakowi) to pewnie sie pokłóca i koniec przyjaźni, ale czy jak to ukryje a on się dowie ...... nie wiem jak zareaguje . Byliście w podobnej sytuacji - jak z tego wybrnąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskai
pogdaj lepiej o tym ze swoim hlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
powiedz lepiej swojemu chłopakowi,bo jak nie powiesz a on się dowie to moze pomyśli ze Ci sie to podobało.faceci potrafią czasami nie złe filmy sobie wkcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz...
mu jasno powiedzieć żeby Cię zostawił w spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak radzisz powiedziec mu wszystko szczerze i nie martwić się że przez to mogą sie pokłócić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelandia
obracaj to w zart,zeby wiedzil ze nie bierzesz jego slow na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
wkręcić miało być sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu sprawa smierdzi nietoperzem ale każdy ma prawo do miłosci o koles widocznie chce spróbować gorzej ze to jego kumpela dziewczyna i dlatego zapach nietoperza z tego powodu sie wzmaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to próbuje obrócic to w żart i mówie jemu wprost że nie jestem zainteresowana ale to do niego nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
pewnie a co to za przyjaciel? powinnaś dla niego nie istnieć tzn,powinien wiedzieć ze jestes zajęta bo jestes dziewczyna jego przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaalciaa
Ja tez tak mam Podrywa mnie przyjaciel mojego faceta. Pisze do mnie potajemnie, dzwoni. Nigdy nie powiedział ze chciałby byc ze mną, ale nie raz mi sugerował. Tez nie wiem co robic. Bardzo go lubie. Zreszta on pewnie powiedziałby ze to były zarty a ja wyszłabym na idiotke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli generalnie powinnam miec w nosie to czy się pokłóca i wszystko szczerze powiedziec o całej tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikija
on jest jakis dziwny jak on moze podryac dziewczyne swojego kumpa lepiej bedzie jak powiesz o wszystkim chlopakowi twojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbóra
tak badz szczera,a niech Twój facet da mu w gębe,zasłużył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IiIi2
przepraszam chodzi oczywiscie ze nasz gejoski związek z moim chlopakiem jest silny no i przyjaciel mojego chlopaka przystojnym blondynem z niezla knaga i raz zrobilismy sobie czworokącik i poznalem jak i moj chlopak jak przeczyszcza nas od tylu w kakaowe oko. Niestety spodobalo sie tewmu przyjacielowi zwlaszcza jak popychal mnie ale ja wole jednak mojego chlopaka i jego wieksza knage i tyle. co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie on też do mnie dzwoni (nie odbieram) i smsuje , ale też tak pomyslałam że jak opowiem wszystko mojemu chłopakowi i on z nim porozmawia to tamten może odwrócic kota ogonem że niby to żaty i że przesadzam ( a wierzcie mi że nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz stad podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całą pewnością to już nie jest przyjaciel Twego faceta bo przyjaciele tak nie postępują :P a może on sie podstawia do Ciebie bo Twój facet Cię spradza czy mu ulegniesz :o jak tak to szczere współczucia radzę pogadać z chłopakiem i powiedzieć szczerze o całej tej sytuacji a temu koledze powiedzieć otwarcie \"SPADAJ - JESTEM ZAJĘTA\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękl za Wasze wypowiedzi - więc dzis pogadam z moim chłopakiem. W zasadzie to nie powinnam się przejmowac że się pokłóca - taki przyjaciel to kiepski przyjaciel, która za plecami podywa dziewczyne . Dzięki serdeczne - tylko ciekawe jaki bedzie efekt tej mojej szczerości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkaa
maleeńkaa masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkaa
LILI2 daj pozniej znac jak ci poszlo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jutro się odezwę i napisze czy taka rozmowa to dobry pomysł (mam nadzieje że tak) PS. też mi przeszło przez myśl to sprawdzanie, ale nie wydaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj z tym podrywaczem
tak prosto z kostu jak nie wyjdzie- idź z tym do swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pogadanie to tez jest mysl, bo na razie on mnie zasypuje smsami a ja na nie nie reaguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz chłopakowi o całej sytuacji, pokaż mi smsy, któe dostajesz. Powiedz, że nie wiesz czy to żarty i nie wiesz jak się masz teraz zachować. Poproś go, żeby porozmawiał, ze swoim przyjacielem i powiedział, że źle się czujesz będąc podrywaną. I nie wyjdziesz na idiotkę, a jeśli ten przyjaciel zacznie udowadniać, że to żart zapytaj dlaczego nigdy w ten sposóbnie zachował się przy twoim chłopaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat desperat
chce by mnie ktoś pokochał, chce sie zakochac ze wzajemnoscia chocby to byla prostytutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy w podobnej sytuacji... oni już nie są kolegami, przyjaciółmi, a ja mówiłam wszystko... z kolegą kontaktu też nie mam, w takiej sytuacji nie warto być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziewczyny
związki są nie ważne, przestańcie o tym pisać, mowic i myslec, w obecnych czasach ważne jest wykształcenie, praca, pieniądze. Nie wiecie o tym? Nie oglądacie wiadomości? Czy widzieliście kiedykolwiek żeby w dzienniki byłą mowa o zwiążkach uczuciowych? Tylko pieniądzach, polityce. Ludzie pójdźcie po rozum do głowu no naprawdę jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×