Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pogubiłem się... i nie wiem jak sobie pomóc

Polecane posty

Gość gość

Czy komuś pomógł psycholog?Chciałbym z kimś pogadać, w rzeczywistości nie potrafię nikomu wyznać z siebie tego wszystkiego, wszedłem na czat, ale też nie ma większego zainteresowania... Mam problemy które się pogłębiają, ilekroć próbuję je zwalczać one wracają, nie radzę sobie z sam z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa do góry. Jutro też jest dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomógł. Idź na wizytę/wizyty i poukladaj to wszystko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im dluzej bedziesz dusil to w sobie tym gorzej dla ciebie. nie masz siostry? mamy? cioci? brata? kogo zaufanego komu moglbys powiedziec? zostaje ci wizyta u psychologa, ale on ci pomoze tylko wtedy kiedy sam bedziesz tego chcial. sam znam paru ludzi ktorsy maja problemy psychiczne, a po jednej wizycie u psychologa rezygnuja bo mysla, ze samo przejdzie. zrob cos z tym bo przed toba cale zycie gosciu. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe szukasz pomocy i czatach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj tematy o stolcach.powinno ci przejsc.to lepsze od najlepszego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jesli leczenie odbedzie sie pod kontrola psychologa specjalizujacego sie w terapii uzależnien .Nie ma lekarstwa czy magicznej pigulki ktora cie wyleczy z problemu ktory narastal latami.Tylko Twoja gleboka swiafomosc tej sytuacji moze zapewnic skuteczne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:05 a może to jego tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autora: na czym polegają twoje problemy? jeżeli to alkoholizm, narkomania, to sam nie poradzisz sobie z tym. lepiej skorzystać z detoksu i później psychologa i psychiatry. łatwo nie będzie, jeśli sam nie będziesz chciał radykalnie zmienić tych problemów. one same się nie zmyją, wymagają pracy nad sobą pod okiem specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×