Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żondza jest najważniejsza

POLKI ROBIĄ Z MAŁŻEŃSTWA KURESTWO

Polecane posty

Gość żondza jest najważniejsza

Najpierw poslubiacie jakiegos paszteta o krzywym ryju bo "on ma dobre serce i beNdzie dobrym menzem i ojcem moich dzieci" a potem cieknie wam z pi....zdy na widok sexownego samca-myśliwego i kombinujecie jak paszteta puscic kantem :P albo lepiej k...va :D wychodzicie za nadzianego paszteta bo "jest zaradny i utrzyma rodzinem" i potem znowu kombinacje jak tu dac doopy temu sexownemu mniej dzianemu przystojniakowi :D My faceci jak już sie hajtamy to z baba ktora nas pociaga sexualnie i jej pragniemy. Bierzcie z nas pszyklad durne dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw to się naucz pisać, a dopiero później załóż wątek na forum obrażasz większość kobiet i instytucję małżeństwa jesteś swinią jesteś też niesprawiedliwy w tej kwestii, a tak w ogóle to pewnie wcale tak nie myślisz tylko po prostu zraniła cię jakas dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żondza"? A ci to jest chamie? Cofnij sie do podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*a co to jest chamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żondza jest najważniejsza
zabolało chciwe dziwki? wasz problem, bylo nie sprzedawac tylka za portrfel mezusia skoro wam nie pasi i nie podnieca tera bedziecie siedziec na kafe i walic rzewne texty - szukam kochanka bo maz mnie nie podnieca.... huehehehehe i jeszcze sie chowaja pod nickiem "gosc" muehehehe nie dosc ze dziwka to tchorzliwa na dodatek :D masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wredny i brzydki
nie wszystkie tylko katoliczki i pisiorki und radiomaryśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLKI ROBIĄ Z MAŁŻEŃSTWA K******O Wiesz dlaczego faceci nie chca sie zenic ? - dzisiejsze kobiety to feministki i babochlopy - z malzenstwa i faceta robia dobra instytucje materialna na cale zycie - wspolczesne kobiety nie potrafia gotowac , sprzatac , prac , prasowac itp. - dzieci wychowuja na ofermy zyciowe a pozniej kobiety maja pretensje do tych facetow w przyszlosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wredny i brzydki
to się gościu z pedałem , ożeń i nie truj d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wredny i brzydki
no , na lewo i prawo, ale za kasiorkę, głupi ciulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja olewam wszystkie kobiety bo to materialistki:( Ale za to jestem bi I mam faceta :) facet dla faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot przypałętał się durny dres, niezbyt szczęśliwy i projektuje na innych swoje schizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żondza jest najważniejsza
ja pie....ole, czy mi sie wydaje czy jeden typ MNIE oswieca dlaczego chlopy sie nie zenia :D;D:D:D masakra gosciu ja napisale w moim poscie o k*******e polek wiec jasne chyba ze gardze dziw.....ami co sie hajtaja dla kasy! ty mi nie musisz tlumaczyc czemu chlopy sie nie zenia :D jakbym sie dowiedzial ze moja baba poszla za mnie dla kasy bo "jestem zaradny i dobry" to bym jej k...wa z laczka w ryj zasadzil. nie dosc ze haroova w pracy to jeszcze mam lozyc pieniadze na suke ktorej nawet nie pociagam? :D:D:D bicz pliz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żondza jest najważniejsza
a tak bajdelej to czemu wredny brzydalu mam sie z pedalem zenic? chce miec kobiete ktora za mna szaleje i ma mokre gacie na moj widok a nie dziw....e z pozwoleniem na papierku od klechy na sprzedaz c**y co sie rajcuje bo bankomat znalazla a potem bedzie mi siedziec na kafe i szukac jakiegos cymbala i rogi mi doprawiac bo "nie czula do mnie chemii ale wybrala malzenstwo z rozsadku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubus Muchatek
to ze ja pociagasz dzis nie oznacza ze bedziesz ja pociagal jutro - wszystko mozna s*******ic, nawet pociag seksualny i bynajmniej nie chodzi tu o to ze zamiast pobiegac wieczorem wolisz wypic piwo przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oberżyna86
"My faceci jak już sie hajtamy to z baba ktora nas pociaga sexualnie i jej pragniemy. Bierzcie z nas pszyklad durne dzi**i." - Zapomniałeś dodać, że po paru latach jak ta pociągająca przytyje 3 kg albo urodzi dziecko albo zaczniesz ją częściej widywać w dresie, to się znudzi i wtedy szuka się na boku innej, której się nie widuje w dresie i która się nie domaga, żeby naprawić prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecha2

mamy to po równo w małżeństwie i facet często idzie w bok jak i kobitka też se nie żałuje ale z czasem to mija tak po 30 tu latach wspólnych póżniej jest etap pouczeń młodych jak się powinno żyć i wierność to najważniejsze w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee

Kocham kobiety a żonę najbardziej. Niech żyje równość w związku. Tylko nie mówcie nic czarnym kapturom bo mnie zajadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 4.07.2013 o 22:42, Gość Oberżyna86 napisał:

"My faceci jak już sie hajtamy to z baba ktora nas pociaga sexualnie i jej pragniemy. Bierzcie z nas pszyklad durne dzi**i." - Zapomniałeś dodać, że po paru latach jak ta pociągająca przytyje 3 kg albo urodzi dziecko albo zaczniesz ją częściej widywać w dresie, to się znudzi i wtedy szuka się na boku innej, której się nie widuje w dresie i która się nie domaga, żeby naprawić prysznic 😄

Co ma dres do naszych uczuć? Ja nie wymagałbym od ukochanej kobiety eleganckiego ubioru, niech se chodzi po domu w dresie jak jej wygodnie, jakie to ma znaczenie? Lekkie przytycie po ciąży to też nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×