Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agguulec

pomocy!!! co na blizny???

Polecane posty

Gość agguulec

witam serdecznie. mam wielka prosbe czy znacie moze jakis sprawdzony preparat na blizny????? dokladnie chodzi o blizne pooperwcyjna mam z nia wielki problem bo wyglada okropnie!!! plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguulec
czy jest tu ktos kto mi odpowie??? plisss?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
cepan lub contractubex lub perła inkow czy cos w tym stylu ja uzywalalm contratubex kosztuje ok40zl z tego co pamietam cepan jest tanszy koo20 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguulec
dzikei za informacje.. ale ta masc juz mam i jak na razie nie przynosi efektow a tobie cos pomogla??? ile czsu ja stosowalas i na jaka blizne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguulec
contratubex mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskala
hmmm stosowalalm ja jakies 2miesiace i potem sie poddalalm bo blizne mialalm ponizej ust i nie bylo to przyjemne uczucie nakladac masc tam a w sumie blizna sama ladnie sie wygoila i nie widac jej.mysle ze efekty beda po dlugotrwalym stosowaniu niestety trzeba byc cierpliwym.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguulec
moja blizna jest po operacji ma 7cm i wyglada strasznie minelo juz 5 miesiecy a ona nadal jest czerwona i bardzo wypukla.. ogolnie masakra jest... nie wiem czy ta masc cos pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguulec
czy ktos zna jeszcze jakies ptreparaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Contratubex :))) zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguulec
myslisz ze cos pomoze??? uzywalas tego??? ja smaruje 2 tydz i nie ma efektow a normalnie wstydze sie tej blizny przed chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za operacje mialas ? Co do masci mi pomogla Odpowiednio musisz dbac i zalezy czy jestes swiezo po operacji czy juz jaksi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizna jest na brzuchu ma 7cm operacja byla w 4 misiace temu.. a ty jaka mialas blizne??/ ile czasu uzweywalas tej masci? napisz jak to wygladalo u ciebie,\...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam guza na jajniku Blizne mam poziomo umieszczona podbrzuszem bogu dzieki Masci uzywalam mzoe z 2 miesiace ale odrazu po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie widowni
myslisz ze cos pomoze??? uzywalas tego??? ja smaruje 2 tydz i nie ma efektow a normalnie wstydze sie tej blizny przed chlopakiem" Którym chłopakiem? Tym młodszym czy tym co go zdradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na blizny i rozstepy pomaga
musicie sobie tego linka skleic bo caly nie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś pytanie dziś odpowiedź
A a mam blizne po kolczyku w brwi mam jej dosyc co na to moglybyscie polecic? Zrób sobie piercing na drugiej brwi. Druga blizna doda Twej twarzy symetrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklejaj bliznę
plastrem z maścią, to o czym piszesz to bliznowiec czyli przerosła blizna maści pomagają pod warunkiem że się nimi masuje blizny przynajmniej 3 razy dziennie na starsze blizny lepiej działaja takie plastrowanie z maścią, maść wtedy działa dłużej i intensywniej na skórę niestety leczenie blizn to kilkumiesięczna terapia, blizna nie zminieszy się po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurekkkkkkk
ja tez mam straszna blizne po kolczyju... kolczyka zdjelam dwa lata temu i nie moge sie pozbyc blizny. jest ona na brwi... co na to polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new in town
Wiecie co, wydaje mi się, że jedną z lepszych metod jest poddanie się jakiemuś bezinwazyjnemu zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Wtedy ma się pewności że na pewno zminimalizuje się wygląd blizn. Słyszałam też o jakiś silikonowych nakładkach ale nie jestem pewna czy działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiem i poł
Wcale nie trzeba iśc na taki zabieg.Teraz mozna kupic naprawde dobre maści jak chociazby Zeraderm,która pomoże usunąc,rozjaśnic taka blizne.A te masci z apteki u mnie nie działały i wygladały jak klej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam na blizny i przebarwienia po krostach NO-Scar jest naprwde dobry szybko likwiduje stan zapalny zaczerwienienie i widac ze wybiela miejsce na ktore jest polozona, smaruje miejsco cos jak biedrronka, ale do tego uzywam ostry peeling i to daje efekt ale nie wiem jak to sie ma do bliny ciaglej jak po zabiegu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojbiadawambiada
"bliny ciaglej jak po zabiegu," bliny to są ruskie placki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniczkaa
Jesli temat aktualny to polecam kolagen naturalny colvita :) przy smarowaniu kilka razy dziennie po miesiącu widać będzie efekty, blizna bedzie węższa, sprawdzone na przyjaciółce i klientkach :) Po wiecej informacji zapraszam na colvitakolagennaturalny@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno taki temat jest zawsze aktualny, co rusz ktoś pyta, jak się może pozbyć blizn. Na szczęście też co jakiś czas pojawiają się nowe sposoby. Moim zdaniem jednym z lepszych i bardziej skutecznych sposobów jest odpowiedni zabieg. Tutaj http://kobietamag.pl/blizny-zanikowe-znikajcie/ też możecie poczytać o jednym z nich. Jak ktoś ma poważne problemy z bliznami na pewno mu się taka informacja przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×