Odpowiedz na ten temat

Pomocy czy to zdrada ?!

• gość 2017.09.20 [23:37]
    Jestem ze swoim narzeczonym rok. Wszystko super nam sie układało bardzo o mnie dba, stara sie i poza jedną sprawą jest dla mnie idealny.
    A Wiec.. kilka dni temu zobaczyłam ze na Fb wyszukuje dziewczyny wchodzi na ich profile. Są to koleżanki które zna. Na instagramie obserwuje konta typu " polskie d**y" nie wiem czy brać to na poważnie czy nie. Dodam ze jestem w ciąży i na tą wiadomość bardzo sie ucieszył zaczął pracować po 14 godzin dziennie i odkłada na dziecko (na moje konto) prawie wszystkie pieniądze. Czuje ze poczuwa sie do odpowiedzialności martwi sie o mnie jak sie czuje itd. Tylko skąd niby te laski? Po co mu one? Od tego sie zaczyna a skończy zdradą?
    Dodam ze było kilka dziwnych sytuacji na których go przyłapałam ale nigdy do niczego nie doszło. Boje sie, zostałam juz zdradzona w poprzednim związku i nie chce przez to przechodzić.
  • Skromna Ja 2017.09.20 [23:52]
    Od tego sie zaczyna a skończy zdradą?
    x
    Tak
    Ja skromna ?
  • szry 2017.09.20 [23:58]
    w ciazy jestes to hormony juz chyba bic na klepki zaczynaja. daj spokoj z ta podejrzliwoscia bo wszystko rozwalisz. zdrada bedzie wtedy jak go przylapiesz in flangranti lub wyplynie to inaczej, nie masz dowodow procz wlasnych przypuszczen to nie siej paniki.
  • Taki Zielony 2017.09.21 [00:00]
    Zawsze możesz zostać samotną matką oczko.gif albo heh pomyśleć. A jeśli będziesz czytała dziecku bajki to co on ma myśleć że chcesz być księżniczką a on jest robolem i zapier na Ciebie, zdrowy facet lubi seks a skoro jesteś w ciąży, Ty nie on to może mu tego brakować, skoro on troszczy się o Ciebie to może pora to odwzajemnic oczko.gif
  • gość 2017.09.21 [00:20]
    " hormony juz chyba bic na klepki zaczynaja."
    X
    To takie normalne wchodzic na strony " polskie d***y " pechowiec.gif
  • szry 2017.09.21 [00:35]
    wolisz zeby sie na ulicy za d****i rozgladal na wspolnych spacerach, bo Twoje cialo calkiem g***townie sie zmienia?
    troche zrozumienia jednak szczerze polecam w sobie wyrobic.
    nie wszystko jest wylacznie czarno-biale.
  • gość 2017.09.21 [00:38]
    Szry - Zeby jeszcze faceci umieli tak rozumiec jak wymagaja tego od kobiet .
  • szry 2017.09.21 [00:52]
    gość dziś [00:38]
    dlatego conieco wyjasnilem.
    wyjasnie wiecej, faceci sa przedewszystkim wzrokowcami. nie znaczy to wcale, ze autorka swojemu ukochanemu przestala sie podobac. sytuacja inna a jednak jesli sie glebiej zastanowic - podobna:
    kobieta idac do pracy czy na uczelnie(do szkoly) - czesto walnie makijaz, wystroi sie... po powrocie do domu przebiera sie w wygodne i wcale nie seksowne czy erotyczne ciuchy, zmywa tapete. w takim wypadku czy facet ma pytac "pomocy czy to zdrada"? przeciez nie wystroila sie dla niego... kto inny na nia patrzyl... a jakos nie ma tu co pare dni takich tematow. zasada - podobna. wiec nie PITOL o takim wielkim niezrozumieniu...
    a gdyby jeszcze kobiety byly w stanie wyjasniac o co im chodzi... ale juz za wiele razy uslyszalem "domysl sie" zeby miec na to nadal jakas nadziejesmiech.gif
  • gość 2017.09.21 [01:01]
    Wystrojenie i makijaz ? Jaja sobie robisz ? smiech.gif Ja pisze o zrozumieniu w przypadku dokladnie takiego samego zachowania . On siedzi w necie i szuka doop ona tez powinna , wyszukiwac gosci itp . Robic to wszystko co opisala autorka.
    I co wtedy facet tez nie zrobi szumu i nadal bedzie wyrozumialy ? Nie pisz w sposob , ktory ukazuje , ze mezczyznie wolno wiecej . Takiego czegos , takiego samego zachowania facet by nie przelknal . Twoje porownanie moze sie rownac tez z facetem , ktory wycjdzi do pracy na uczelnie , schludnie ubrany , eleganco itp , itd .... Calkowicie zmieniles przypadki . Przelkniesz to , ze twoja dziewczyna wyszukuje i pisze z facetami i wchodzi na strony " polskie ********* ( wersja meska ) " Nie sadze . I tu sie konczy faceta wyrozumialosc .
  • KafeRybik 2017.09.21 [01:50]
    Dla FACETA SEX to jest to samo co dla KOBIETY CIĄŻA I DZIECKO. cool.gif
    Pojmujesz? jezyk.gif
    Taki życiowy cel. Więc w drogę to google i czytac o seksie CieNźAróWeK cool.gif
  • szry 2017.09.21 [02:04]
    chodzenie po internecie i stronach z d**ami. jaja sobie robisz, tylko tyle i juz bol doopy? do ciebie nie da sie nawet drukowanymi - taka jest ta twoja babska wyrozumialosc - dla babskich wad, ale nie dla facetow (nie wspominajac o jakiejkolwiek wadzie, od razu granat gownoburzy w lape i do boju, bitwa o cyckograd), zachowujesz sie jak jakas feminazistka, opluc(jak nie osrac), zakrzyczec, wpasc w histerie, zero logiki, zero pomyslenia. "...ze mezczyznie wolno wiecej" - typowe, feminazistyczne przeslanki, paranoiczna ideologia, gdzie wlasne widzimisie jest najwazniejsze. chcesz robic problem? haha...
    robic co robi autorka? no mam nadzieje ze ten facet zacznie wolac, ze go autorka zdradza w kazdym momencie jak wejdzie w siec. ciekawe jak bys ty znosila taka paranoje. zapewne z wrzaskiem i fochami. a najlepiej jakby ja przeciez rzucil, bo go zdardza. ewidentnie.
    nie wmawiaj, feminazistko, czego facet by "nie przeklnal" bo psinco wiesz, co faceci musza na codzien "przelykac". chocby pisanine autorki. z obcymi ludzmi. wejde w twoja paranoje - jak pisze z obcymi ludzmi, pewnie co drugi facet - ZDRADA. na 100%.
    ograniczona jestes i tyle. "calkowicie zmieniles przypadki" - faceci sie NIE MALUJA, zeby wygladac mlodziej, korzystniej. ani nie chodza po ulicy w kapielowkach, czy miniszortach odslaniajacych pol d**y. albo i 3/4. nie nosza na codzien modelujacych ochraniaczy czy wkladek na jaja, ktore optycznie powiekszalyby penisa n-rozmiarow.
    zaloze sie, ze jakos nie byloby zadnej wyrozumialosci babskiej, gdyby faceci zaczeli uzywac takiej ilosci trikow optycznych na zwykle wyjscia.
    przelknac odwiedzanie stron? to niech autorka nic nie pisze, w ogole odlaczy sie od sieci na zawsze. bo facet nie powinien znosic jej siedzenia w sieci i bog czego w niej robienia i z cholera wie kim rozmawiania.
    NATYCHMIAST.
    histeryczko.
    PRZECIEZ WLASNIE GO ZDRADZA.
    moze sie lecz?
    koncze z trybem zidiocialej histerii i gownoburzy o nic, tobie tez polecam... no wlasnie, na przyklad takie urywki facet musi znosic.
    powyzsze przypadki byly gwoli "dyskusji".
    ciekawe czy cos trafi... ale jak z "domysl sie" - mam nikla nadzieje.
  • gość 2017.09.22 [01:36]
    Glupoty piszesz . Dobrze wiem co facet moze zniesc , a czego nie i nie znioslby zdrady internetowej ( zadnej zdrady ) . Porownanie strony z d******* i doopami do malowania - zalosne . Ogarnij sie szowinisto jezyk.gif . Nie jestem feministka ,ani nie histetyzuje , ale na glowe tez sobie nie dam wejsc . Wiec co mozna , a czego nie . Jakie to k*** normalne strony ****** . Nie osmieszaj sie . Ani jedno ani drugie nie powinno tego robic . A ty jestes typowy szowinsta jezyk.gif
  • gość 2017.09.22 [01:39]
    Autorko ; musisz mu częściej loda robić !! usmiech.gif
  • gośći i jeszcze jedno 2017.09.22 [01:41]
    "chodzenie po internecie i stronach z d**ami. jaja sobie robisz, tylko tyle i juz bol doopy"
    X
    Twoja dziewczyna lub ktokolwiek z kim jestes powinien tak robic . Ciekawe czy mialbys juz bol doopy czy jeszcze nie ? Nawet zgadywac nie musze . Jak to bylo w Pulp fiction ?jezyk.gif .... " jesien sredniowiecza ..." pechowiec.giflapka.gif
  • gość 2017.09.22 [01:45]
    "szry wczoraj [00:35]
    wolisz zeby sie na ulicy za d****i rozgladal na wspolnych spacerach, bo Twoje cialo calkiem g***townie sie zmienia?
    nie wszystko jest wylacznie czarno-biale."
    X
    Nawet mnie ten temat nie interesuje , ale smiesza mnie takie teksty . Bo co to za roznica ? I tak sie faceci na spacerach ogladaja za innymi .
  • gość 2017.09.22 [01:46]
    "szry wczoraj [00:35]
    nie wszystko jest wylacznie czarno-biale."
    X
    Nawet mnie ten temat nie interesuje , ale smiesza mnie takie teksty . Bo co to za roznica ? I tak sie faceci na spacerach ogladaja za innymi .I na szczescie sa tez kobiety , ktore robia podobnie . Dobrze wam tak jezyk.gif
  • gość 2017.09.22 [09:58]
    Taak... mam mu robić loda codziennie najlepiej zeby tylko mnie nie zdradził. To chore. Studiuje medycynę i będe miała dziecko. Bardzo dużo spraw do pogodzenia a okazuje sie ze jednak mam juz jedno dziecko czyli będe miała dwoje? Żałośni są mężczyźni w takim razie... to nie jest moja wina ze często nie mamy czasu na sex i on często pracuje na nocne zmiany. Równie dobrze tez mogę lecieć w c***a jak on bo mój sex tez jest zaniedbany tez mi nie robi minetki. Ja p*****le... im jestem strasza tym coraz bardziej dochodzę do wniosku ze to kobieta dźwiga cały ten świat a facet sobie stoi obok.
  • Skromna Ja 2017.09.22 [10:05]
    zdrowy facet lubi seks a skoro jesteś w ciąży, Ty nie on to może mu tego brakować, skoro on troszczy się o Ciebie
    x
    jesteś ograniczony cool.gif
    xxx
    autorko albo będziesz miała pełną rodzinę z tym małym szczegółem że twój mąż będzie cię zdradzał albo zostaniesz samotna matką. Wybór należy do ciebie oczko.gif
    Ja skromna ?
  • Skromna Ja 2017.09.22 [10:06]
    im jestem strasza tym coraz bardziej dochodzę do wniosku ze to kobieta dźwiga cały ten świat a facet sobie stoi obok
    x
    dojrzewasz cool.gif
    Ja skromna ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...