Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy czy to zdrada ?!

Polecane posty

Gość gość

Jestem ze swoim narzeczonym rok. Wszystko super nam sie układało bardzo o mnie dba, stara sie i poza jedną sprawą jest dla mnie idealny. A Wiec.. kilka dni temu zobaczyłam ze na Fb wyszukuje dziewczyny wchodzi na ich profile. Są to koleżanki które zna. Na instagramie obserwuje konta typu " polskie d**y" nie wiem czy brać to na poważnie czy nie. Dodam ze jestem w ciąży i na tą wiadomość bardzo sie ucieszył zaczął pracować po 14 godzin dziennie i odkłada na dziecko (na moje konto) prawie wszystkie pieniądze. Czuje ze poczuwa sie do odpowiedzialności martwi sie o mnie jak sie czuje itd. Tylko skąd niby te laski? Po co mu one? Od tego sie zaczyna a skończy zdradą? Dodam ze było kilka dziwnych sytuacji na których go przyłapałam ale nigdy do niczego nie doszło. Boje sie, zostałam juz zdradzona w poprzednim związku i nie chce przez to przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
w ciazy jestes to hormony juz chyba bic na klepki zaczynaja. daj spokoj z ta podejrzliwoscia bo wszystko rozwalisz. zdrada bedzie wtedy jak go przylapiesz in flangranti lub wyplynie to inaczej, nie masz dowodow procz wlasnych przypuszczen to nie siej paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Zawsze możesz zostać samotną matką ;-) albo heh pomyśleć. A jeśli będziesz czytała dziecku bajki to co on ma myśleć że chcesz być księżniczką a on jest robolem i zapier na Ciebie, zdrowy facet lubi seks a skoro jesteś w ciąży, Ty nie on to może mu tego brakować, skoro on troszczy się o Ciebie to może pora to odwzajemnic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" hormony juz chyba bic na klepki zaczynaja." X To takie normalne wchodzic na strony " polskie d***y " :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
wolisz zeby sie na ulicy za d****i rozgladal na wspolnych spacerach, bo Twoje cialo calkiem g***townie sie zmienia? troche zrozumienia jednak szczerze polecam w sobie wyrobic. nie wszystko jest wylacznie czarno-biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szry - Zeby jeszcze faceci umieli tak rozumiec jak wymagaja tego od kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
gość dziś dlatego conieco wyjasnilem. wyjasnie wiecej, faceci sa przedewszystkim wzrokowcami. nie znaczy to wcale, ze autorka swojemu ukochanemu przestala sie podobac. sytuacja inna a jednak jesli sie glebiej zastanowic - podobna: kobieta idac do pracy czy na uczelnie(do szkoly) - czesto walnie makijaz, wystroi sie... po powrocie do domu przebiera sie w wygodne i wcale nie seksowne czy erotyczne ciuchy, zmywa tapete. w takim wypadku czy facet ma pytac "pomocy czy to zdrada"? przeciez nie wystroila sie dla niego... kto inny na nia patrzyl... a jakos nie ma tu co pare dni takich tematow. zasada - podobna. wiec nie PITOL o takim wielkim niezrozumieniu... a gdyby jeszcze kobiety byly w stanie wyjasniac o co im chodzi... ale juz za wiele razy uslyszalem "domysl sie" zeby miec na to nadal jakas nadzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystrojenie i makijaz ? Jaja sobie robisz ? :D Ja pisze o zrozumieniu w przypadku dokladnie takiego samego zachowania . On siedzi w necie i szuka doop ona tez powinna , wyszukiwac gosci itp . Robic to wszystko co opisala autorka. I co wtedy facet tez nie zrobi szumu i nadal bedzie wyrozumialy ? Nie pisz w sposob , ktory ukazuje , ze mezczyznie wolno wiecej . Takiego czegos , takiego samego zachowania facet by nie przelknal . Twoje porownanie moze sie rownac tez z facetem , ktory wycjdzi do pracy na uczelnie , schludnie ubrany , eleganco itp , itd .... Calkowicie zmieniles przypadki . Przelkniesz to , ze twoja dziewczyna wyszukuje i pisze z facetami i wchodzi na strony " polskie ********* ( wersja meska ) " Nie sadze . I tu sie konczy faceta wyrozumialosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla FACETA SEX to jest to samo co dla KOBIETY CIĄŻA I DZIECKO. :classic_cool: Pojmujesz? :P Taki życiowy cel. Więc w drogę to google i czytac o seksie CieNźAróWeK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
chodzenie po internecie i stronach z dupami. jaja sobie robisz, tylko tyle i juz bol doopy? do ciebie nie da sie nawet drukowanymi - taka jest ta twoja babska wyrozumialosc - dla babskich wad, ale nie dla facetow (nie wspominajac o jakiejkolwiek wadzie, od razu granat gownoburzy w lape i do boju, bitwa o cyckograd), zachowujesz sie jak jakas feminazistka, opluc(jak nie osrac), zakrzyczec, wpasc w histerie, zero logiki, zero pomyslenia. "...ze mezczyznie wolno wiecej" - typowe, feminazistyczne przeslanki, paranoiczna ideologia, gdzie wlasne widzimisie jest najwazniejsze. chcesz robic problem? haha... robic co robi autorka? no mam nadzieje ze ten facet zacznie wolac, ze go autorka zdradza w kazdym momencie jak wejdzie w siec. ciekawe jak bys ty znosila taka paranoje. zapewne z wrzaskiem i fochami. a najlepiej jakby ja przeciez rzucil, bo go zdardza. ewidentnie. nie wmawiaj, feminazistko, czego facet by "nie przeklnal" bo psinco wiesz, co faceci musza na codzien "przelykac". chocby pisanine autorki. z obcymi ludzmi. wejde w twoja paranoje - jak pisze z obcymi ludzmi, pewnie co drugi facet - ZDRADA. na 100%. ograniczona jestes i tyle. "calkowicie zmieniles przypadki" - faceci sie NIE MALUJA, zeby wygladac mlodziej, korzystniej. ani nie chodza po ulicy w kapielowkach, czy miniszortach odslaniajacych pol dupy. albo i 3/4. nie nosza na codzien modelujacych ochraniaczy czy wkladek na jaja, ktore optycznie powiekszalyby penisa n-rozmiarow. zaloze sie, ze jakos nie byloby zadnej wyrozumialosci babskiej, gdyby faceci zaczeli uzywac takiej ilosci trikow optycznych na zwykle wyjscia. przelknac odwiedzanie stron? to niech autorka nic nie pisze, w ogole odlaczy sie od sieci na zawsze. bo facet nie powinien znosic jej siedzenia w sieci i bog czego w niej robienia i z cholera wie kim rozmawiania. NATYCHMIAST. histeryczko. PRZECIEZ WLASNIE GO ZDRADZA. moze sie lecz? koncze z trybem zidiocialej histerii i gownoburzy o nic, tobie tez polecam... no wlasnie, na przyklad takie urywki facet musi znosic. powyzsze przypadki byly gwoli "dyskusji". ciekawe czy cos trafi... ale jak z "domysl sie" - mam nikla nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty piszesz . Dobrze wiem co facet moze zniesc , a czego nie i nie znioslby zdrady internetowej ( zadnej zdrady ) . Porownanie strony z d******* i doopami do malowania - zalosne . Ogarnij sie szowinisto :p . Nie jestem feministka ,ani nie histetyzuje , ale na glowe tez sobie nie dam wejsc . Wiec co mozna , a czego nie . Jakie to k*** normalne strony ****** . Nie osmieszaj sie . Ani jedno ani drugie nie powinno tego robic . A ty jestes typowy szowinsta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ; musisz mu częściej loda robić !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći i jeszcze jedno
"chodzenie po internecie i stronach z d**ami. jaja sobie robisz, tylko tyle i juz bol doopy" X Twoja dziewczyna lub ktokolwiek z kim jestes powinien tak robic . Ciekawe czy mialbys juz bol doopy czy jeszcze nie ? Nawet zgadywac nie musze . Jak to bylo w Pulp fiction ?:p .... " jesien sredniowiecza ..." :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szry wczoraj wolisz zeby sie na ulicy za d****i rozgladal na wspolnych spacerach, bo Twoje cialo calkiem g***townie sie zmienia? troche zrozumienia jednak szczerze polecam w sobie wyrobic. nie wszystko jest wylacznie czarno-biale." X Nawet mnie ten temat nie interesuje , ale smiesza mnie takie teksty . Bo co to za roznica ? I tak sie faceci na spacerach ogladaja za innymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szry wczoraj wolisz zeby sie na ulicy za d****i rozgladal na wspolnych spacerach, bo Twoje cialo calkiem g***townie sie zmienia? troche zrozumienia jednak szczerze polecam w sobie wyrobic. nie wszystko jest wylacznie czarno-biale." X Nawet mnie ten temat nie interesuje , ale smiesza mnie takie teksty . Bo co to za roznica ? I tak sie faceci na spacerach ogladaja za innymi .I na szczescie sa tez kobiety , ktore robia podobnie . Dobrze wam tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak... mam mu robić loda codziennie najlepiej zeby tylko mnie nie zdradził. To chore. Studiuje medycynę i będe miała dziecko. Bardzo dużo spraw do pogodzenia a okazuje sie ze jednak mam juz jedno dziecko czyli będe miała dwoje? Żałośni są mężczyźni w takim razie... to nie jest moja wina ze często nie mamy czasu na sex i on często pracuje na nocne zmiany. Równie dobrze tez mogę lecieć w c***a jak on bo mój sex tez jest zaniedbany tez mi nie robi minetki. Ja p*****le... im jestem strasza tym coraz bardziej dochodzę do wniosku ze to kobieta dźwiga cały ten świat a facet sobie stoi obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowy facet lubi seks a skoro jesteś w ciąży, Ty nie on to może mu tego brakować, skoro on troszczy się o Ciebie x jesteś ograniczony :classic_cool: xxx autorko albo będziesz miała pełną rodzinę z tym małym szczegółem że twój mąż będzie cię zdradzał albo zostaniesz samotna matką. Wybór należy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im jestem strasza tym coraz bardziej dochodzę do wniosku ze to kobieta dźwiga cały ten świat a facet sobie stoi obok x dojrzewasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×