Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

egotki

Pomocy :(

Polecane posty

Hej dziewczyny prosze o rade Bylam w zwiazku z dziewczyna, bylam bardzo szczesliwa, on tez, bylismy razem ponad rok. Jednak w czasie pewnego wyjazdu wakacyjnego poznała innego i zerwała ze mna. Przed naszym zwiazkiem bylismy przyjaciolmi i ona teraz chcialby wrocic do tej relacji. Zerwala ze mna juz ponad rok temu ale ja nadal nie moge mu tego wybaczyc bo wiem ze przy pierwszym facecie ktory sie wokol zakrecil mnie wystawila (a zdradzala tez,ale wybaczalam), czuje czesto nienawisc i wstret do niej, jednak rownoczesnie go kocham nadal i nie potrafie zerwac kontaktu. Uwazacie ze jest sens tej przyjazni? Choc dla mnie chyba to juz nie przyjazn, ciagle czuje ze ma mnie w d***e i wielu jej cech juz nienawidze. Ona nie jest tez idealna przyjaciolka (nigdy nie byla),wiele razy zachowuje sie niedobrze. I jeszcze nadal czuje sie zraniona po tym co mi zrobila.... Co mam zrobic? Zerwac przyjazn i kontakt z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja wypowiedź traci logikę, bo mieszasz płeć jej i swoją - gubi się znaczenie twojego problemu, bo nie wiadomo tak naprawdę, o jakie osoby chodzi. z tego, co mówisz, chcesz relacji partnerskiej a ona/on przyjacielskiej i skoro to wzbudza twoją nienawiść i niechęć (szczególnie wobec wcześniejszego porzucenia i możliwości jej własnych relacji partnerskich), relacja nie ma racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×