Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość * nana *

Pomozcie proszep

Polecane posty

Gość * nana *

No wiec tak zaraz streszcze cala historie...... od maja w zeszlym roku poznalam suuper chlopaka i zaczelam z nim chodzic ..... bylismy para przez 4 miechy nie powiem nie traktowalam go za dobrze a on ... byl naprawde bardzo kochany..... ale we wrzesniu ze mna zerwal:/ mimo to i tak ze soba codziennie gadalismy pisalismy eski spotykalismy sie itd ...... chociaz nawet gdy sie przyjaznilismy czasami wycinalam mu jakies numery spotykalam sie z innym ( ale przeciez juz nie bylismy ze soba poza tym nic z nimi nie robilam to byly spotkolezenskie ) dosc czesto sie klociclismy o kompletne glupoty tylko dlatego ze jestem strasznie uprata i nie umiem pojsc na kompromis:/ no i na poczatku czerwca napisalam mu ze bedzie lepiej jesli ze soba nie bedziemy gadac i ..... nasz kontakt sie urwal:/ znaczy napisalam mu ze zaluje swojej decyzji ale ...... no wlasnie nie wiem co dalej nie gadamy juz ze soba tyle co zawsze ja sie do niego teraz juz pierwsza nie odzywam ostatnio jak sie spotakalismy przypadkiem to mi nap[isal pozniej eske i nastepnego dnia tez napisal zebysmy pogadali ale akurat mnie w chacie nie bylo:/ co mam zrobic dalej? jak myslicie jest mozliwe zeby odzyskac ta przyjazn?? a nawet zebysmy znow ze soba byli??? macie jakies pomysluy jak rozkochac faceta???:P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
powiedz mi szczerze co czujesz i że żałujesz jesli Cie wysmieje to idota i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie wydajeze jestes
typem ,ktory lubi wodzic facetow za nos i sprawdzac ile sa w stanie wytrzymac .ksiezniczka ktorej sie wydaje ze jej wolno wszystko a facet ia tak sie bedzie do niej lasil,jezeli chcesz to naprawic to teraz pora zebys Ty sie polasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za glupote sie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileyface1
chyba troche za pozno na takie akcje... a ile Wy macie lat tak a propos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×