Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka79

portale randkowe

Polecane posty

Gość lilka79

hej, chcialam zapytac czy korzystalyscie kiedys z portali randkowych? Pare miesiecy temu rozstalam sie z facetem, a tu ani czasu ani pomyslu jak kogos fajnego poznac. Staly krag znajomych, praca i tak w kolko. Czy ktos by polecil jakis fajny portal i czy warto. Nie znam sie na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszust z Ciebie
same zboki tam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niedlugo
chce umiescic swoj profil na sympatii. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszust z Ciebie
i co Amant pisza czesto do Ciebie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że jeszcze się nie narodziła ta która by Ci dogodziła... Amancie ;) poprzeczka za wysoko ustawiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niedlugo
Profil bez zdjecia? Marne szanse chlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niedlugo
jak to psychole Ci grozili? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33 letni
aMANT wSZECHCZASOW Buchachachachacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomi
a co sadzicie o tym portalu?w interii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
ja w ten sposob- na randki.o2.pl - poznalam swojego obecnego faceta i jest nam razem fajnie :) a gadanie, ze na takich portalach to tylko desperaci i brzydale to bzdura. jak sie samemu nie spobuje to sie nie zobaczy- taka prawda! powodzenia wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładaj profil:D, nie ma czego się bać;) np. na bezpłatnych randki.o2.pl lub www.ilove.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam- już się kiedyś wypowiadałam nt. - zostawił mnie po paru miesiącach - ciągła zmiana partnerek- / też grożne/, nic im nie pasuje, bo za chwilę się zalogują i mają inną! ! ODRADZAM. Aha! - podejrzewam też ,że niektórych z tych randkowiczów kobitki po prostu utrzymują, bo są bez pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo za chwilę się zalogują i mają inną\":D Przesadzasz;)Chyba że to facet który naprawde podoba się kobietom.A mało jest takich przebojowych:D:D:D Przeciętniak nie jest na tyle zdolny:D aby tak łatwo mu to przychodziło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona
mnie wystarczy, że chciałby zmieniać i już do skreslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
dzieki za odrobine informacji. W zyciu codziennym nie jestem niesmiala, ale mysl o flirtowaniu z kims na portalu randkowym mnie jakos strasznie oniesmiela. Poza tym boje sie zboczencow, zlodziei i im podobnych. Eh, po prostu jak czlowiek idzie na impreze albo poznaje kogos na uczelni, w pracy etc to nie jest pod haslem szukam faceta, nie jest tak zdeterminowane... i dzieki temu mniej stresujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ona ... powiedz, czy jesteś z kimś, bo ja / ponieważ też ich skreślam, gdy \"brykają\"/ mam kłopoty ze znalezieniem partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i jeszcze jedno- ILE MOŻNA SZUKAĆ???? Jeżeli facet utrzymuje profil na portalu randkowym przez 2 lata -to chyba podejrzane, nie? A wystarczy zaobserwować- 90 % z nich \"wisi\" tam latami!!! Jak się zaangażował , to niech wykasuje profil!. Kobitki- pilnujcie takich.Sprawdzajcie daty logowania \"swoich\"facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka997, dziewczyny tez tam mają strony latami:O I tez się takich boje:(, bo same nie wiedzą czego chcą. Chyba czekają na księcia z bajki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×