Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dnuinvieufnvienu

Portale typu badoo

Polecane posty

Gość dnuinvieufnvienu

Co myślicie o tym portalu i podobnych ? Czy można znaleźć tam kogoś wartościowego ? Szukam dziewczyny i zachęcają mnie niektórzy do założenia profilu właśnie na badoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Nikt nie korzystał z portali randkowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabb
poznalam rok razem zareczeni i szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Dzięki za odpowiedź :) muszę chyba też założyć konto. Nie chcę być sam, a jakoś nie mam okazji nikogo poznać, może tam mi się poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onabb
tylko uwazaj duzo dziwnych ludzi naciagaczy-czki moja kolezanka umawiala sie kilka razy raz trafila na tzw big love i po 2 mscach nozem nie dostala od ukochanego itp zycze szczescia ja jestem przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Wiadomo, że zawsze jest ryzyko. Niestety ludzie źli mają to do siebie, że możemy ich spotkać wszędzie , nie tylko na codzień, ale również w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Aha i dziękuje, a Tobie życzę dużo szczęścia w związku, bo szczęszcia nigdy za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
* Szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna f.m...66...a
ja własnie załozylam konto zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
mnie znalazl maz na eDarling:) w zyciu nie bylam szczesliwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Dla mnie to jest dobre rozwiązanie, jestem nieśmiały i nie za bardzo przepadam za klubami. Mam nadzieję, że kogoś fajnegouda mi się poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
eDarling nawet nie znałem wcześniej, ale chętnie lookne, co to za cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
look'nij:) co prawda nalezy zaplacic za korzystanie z wszystkich opcji konta, ale szczerze= poniekad jest to gwarantem, ze wiekszosc ludzi traktuje cie powaznie. nikt normalny nie placi za robienie sobie tzw"jaj" czyims kosztem. Mi sie udalo, to moze i tobie;) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Nie jestem skąpcem, jeśli to nie są jakieś kosmiczne pieniądze to nie stanowi problemu. Kasę wydaję się na przyjemności, a związek jest jakąś formą przyjemności, w którą można inwestować :). WIadomo, że za reklamę się płaci, zatem za reklamę siebie - też. Są ewentualnie chaty regionalne, np. na województwo, ale tam pewnie łatwo napotkać kogoś kto zrobi przykrość. Ja mam pewne opory przed pokazywaniem tego, jak wyglądam przez to, że właśnie mi kiedyś ktoś zrobił przykrość (ktoś kogo znam) i zrobił coś z moimi zdjęciami, które miałem wrzucone na jeden z portali. Od tego czasu pokasowałem wszystkie foty, ale może jakoś się przemogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
uroda to nie wszystko, nalezy miec przede wszystkim w glowie:) moj maz do mnie napisal a jego rodzice i przyjaciele na podstawie mojego zdjecia stwierdzili jednoznacznie= chlopie ona nawet na ciebie nie spojrzy, a tu prosze:) ladna miska jesc nie daje, pamietaj o tym. co mi po facecie z ladna buzka skoro w glowie ma siano? jezeli ktos do ciebie pisze na tym portalu, to nie dlatego ze chce Cie wysmiac, ale ze czuje ze w jakims stopniu jestes podobnej osobowosci. jak zakladasz konto to masz szereg pytan zadawanych i na tej podstawie podsylaja Tobie propozycje profili osob o podobnych cechach. mialam konta na roznych serwisach, ale na tym znalazlam szczescie i co najwazniejsze takze przyjaciol:) stracilam materialnie= placac za konto, ale zyskalam mentalnie, a co jest bezcenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też spróbowałam...
na randki.o2.pl... jestem tam od kilku dni, od początku stycznia i w sumie to ciekawe doświadczenie.... Zawiodłam się bardzo na facecie poznanym przez znajomych, więc stwierdziłam: czemu nie spróbować, nie muszę się na nic nastawiać, ale porozmawiać można:) no i jestem. Niemoralne propozycje ignoruję, lub stanowczo odmawiam, ale rozmawiam z paroma ciekawymi facetami i może z jednym lub dwoma się spotkam.... oczywiście, że obawiam się, że ktoś znajomy tam mnie znajdzie, ale z drugiej strony - czemu nie spróbować. Ja nie chciałam płacić, bo uważam, że jestem wystarczająco atrakcyjna, żeby nie musieć płacić za znalezienie miłości. Dlatego odrzuciłam eDarling. Na randkach.02 co prawda nie ma testu psychologicznego, ale można sporo o sobie napisać, o swoich zainteresowaniach itp. i dzięki temu zacząć ciekawą rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Ja jestem trochę nieśmiały, no i raczej bardzo mało atrakcyjny :D, jednak badoo nie będę zakładał, bo poczytałem w necie, że administracja tego portalu, wykonuje czasem działania na granicy prawa ;). Jeśli chodzi o mój wygląd, mam lekką nadwagę, z którą staram się walczyć i uwaga, trądzik na nogach, z którym walczę, walczę i walczę. Wydaję mi się jednak, że mam w miarę ciekawy charakter, nie jestem idiotą, jestem kulturalny, podchodzę do innych z szacunkiem. Mam nadzieję, że kogoś tam sobie znajdę. Mój znajomy jeden powiedział mi, że nie znajdę nikogo, ale takie już wspieranie przez znajomych zazwyczaj jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Mi zależy na znalezieniu dziewczyny, dzięki której nie będę spędzał czasu patrząc w sufit, dzięki której w weekendy będzie mi się chciało wstawać z łóżka, do której będę mógł się przytulić, w dobrej i złej chwili. Nie szukam miss Polonia, szukam zwykłej dziewczyny. Mam 22 lata, znajomi wchodzą w kolejne związki, znajomych potraciłem zatem prawie wszystkich. Nie lubię mieć wolnego czasu, bo ostatnio nie mam jak go spędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
moj facet ma tez nadwage:) nie przjemuj sie tym:) tradzik mozna zwalczyc, kiedys tez mialam problemy z cera ale na to sa srodki, wiec nie lam sie:) a przyjaciele, taaakkkk:) moze w zartach ci dogryzaja:) "piekna i bestia"- czasem to jest zwiazek idealny, bestia o dobrym sercu i szacunku dla swojej kobiety jest wiecej warta niz "ksiaze z bajki" pamietaj o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
a co to kurwa jest badoo? Taki portal randkowy, który mi pewna osoba poleciła, ale właśnie przed chwilą poczytałem marudzenie na ten portal po wpisaniu w google "badoo opinie", muszę sobie założyć konto gdzie indziej. Zawsze pozostają również chaty. Jakieś czaterie, czasty o2 czy wp. Sporo osób tam siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Nie no, prawdziwy przyjaciel mnie wspiera :). Właśnie on ze swoją dziewczyną próbują mnie podnieść na duchu i mi wmawiać, że kogoś znajdę. Nadwaga jest dla mnie problemem, bo się wstydzę, kiedyś mi z jej powodu dokuczano i chyba cały czas to siedzi gdzieś w jakiejś podświadomości. Jeśli chodzi o trądzik to się boje by nie został na stałe :P, mam też za grube nogi, z tego też się śmiano. Mam jednak nadzieję, że znajdę kogoś z kim będę szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
nikt nie jest idealny... ten ma za duze uszy, ta ma krzywy nos, ten nie ma polowy zebow, a ta zeza ze nie wiadomo gdzie patrzy... zaakceptuj siebie a jezeli nie potrafisz tego zrobic to nie mow tego glosno:) pomaga:) pokazuj ze masz do siebie dystans, kobiety nie lubia facetow ktorzy sie nad soba uzalaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Czasem zdarza mi się poużalać, zazwyczaj po alkoholu :D, ostatnio się trochę ośmieszyłem przed znajomymi, ale z reguły, nie robię tego. Oczywistym jest, że muszę zaakceptować siebie, bo nie mam wyboru, narzekanie nie zmieni mojego wyglądu, co najwyżej sprawi, że wpadnę w depresję, a depresji oczywiście mieć nikt by nie chciał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
widze, ze jestes na wlasciwej drodze:) Bog nas stworzyl roznymi od siebie i w tym caly urok:) musi byc w tobie cos co ci sie bardzo podoba i na tych plusach sie skup a minusy....po prostu zignoruj lub przemilcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
zawsze musi byc ten pierwszy raz... jestes niesmialy bo troszke boisz sie kontaktu sam na sam z kobieta. nie boj sie nas:) nie gryziemy:) poczuciem humoru, ciekawa rozmowa, przelamiesz lody, a pozniej samo sie ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna1220
portal badoo. moge ci polecic ze wzgl na to ze ma w sporo nie platnych funkcji, kazdy z portali zarabia na tym niezla kase, ale jak na kazdym portalu zdjecia kobiet sa tam retuszowane na milion sposobow, i nie zawsze droga osoba wyglada tak samo na zdjeciu, i czasem a nawet moge przyznac czesto, jest tez inna niz zdalo nam sie ja poznac przez komunikator, a i nie ma co szukac na sile, w najmniej oczekiwanym momecie sama sie znajdzie zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Dziękuje bardzo za wsparcie :). Są cechy, które w sobie lubię i które doceniają inni, mam podobno dobre serce, jestem pomocny, kulturalny, lubię rozmawiać z innymi ludźmi, jestem zazwyczaj dosyć spokojny. Wiadomo, ze zawsze musi być ten pierwszy raz, masz rację, nieśmiałość wynika z tego, że nigdy nie miałem dziewczyny, więc nie mam doświadczenia na tym gruncie :). Wiem, że dziewczyny nie gryzą, przynajmniej te fajne nie gryzą :) Co do portali społecznościowych, wiadomo, że ludzie czasem przerabiają wygląd, właśnie dlatego, że mają problem z akceptacją swojego wyglądu. Wiadomo, ze jeśli samego siebe nie akceptujemy to uważamy, że inni też nas nie akceptują. Wygląd wyglądem, zmienia się, najważaniejsze są uczucia, wiadomo, że wygląd ma jakieś tam znaczenie, ale nie jest tak ważny, jak nas ciągle uświadamiają media i w ogóle wszyscy ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taluś:)
i tak mimo chodzem rozmawiasz ze mna bez problemu:) potrafisz rozmawiac z kobietami na wirtualu, przenies ta plynnosc na reala i bedzie dobrze:) cechy ktore wymieniles sa cenione przez kobiety, tak wiec DO DZIELA:) a co do gryzienia...czasami warto bylo by was pogryzc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Sorki za literówki, których nie poprawiłem sz czystego lenistwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnuinvieufnvienu
Tak to już jest, że w internecie komunikacja jest dużo łatwiejsza niż w rzeczywistości :). Pewnie najpierw poznałbym dziewczynę w wirtualu, a potem dopiero w "realu", mam nadzieję, że to jakoś mi wszystko ułatwi :). Zawsze znajdą się tacy, którzy na to pogryzienie zasługują :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×