Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potraficie rozpoznać kobiete 30 lat około , która nie ma faceta?

Polecane posty

Gość gość

Po czym to widać,ze nie ma stałego związku? Nie znacie jej znajomych, jej zycia prywatnego, nie zwierzała sie wam...ale czujecie ,ze faceta nie ,a ze nie jest w nikim zakochana.... szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawey temat, sama jestem kolo 30 i bez faceta wiec sie chetnie dowiem po czym to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperacko szuka bolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie laska nie czerwieni i nie peszy to za chuya nie poznasz. a pesza sie i czerwienia te w zwiazkach nawet wiec nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spędza całe dnie sama np. 24 h na necie/ dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ganiają same po parkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie obserwacji moich kolezanek: jedna sie przymila do kazdego faceta na horyzoncie, cwierka itd. w koncu kazdy nowy facet to okazja, wiec sie trzeba przymilac od poczatku. A inna - szara mysz, ubiera sie tak jakby nie chciala zwracac na sibie uwagi niczyjej, chcialaby faceta, ale nie wierzy juz, ze znajdzie. Wiec to nie jest prosta sprawa z ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam ten wątek, gdyż nie tak dawno szukał ze mną kontaktu żonaty facet. Grzecznie podziękowałam, nie chce romansu, nawet żadnej kawy. Od czasu do czasu jednak odzywał sie, z grzecznosci odpisywałam, mielismy kontakty słuzbowe. Bylam wtedy troche w dołku po nieudanych randkach. zonaty NIE ODPUSZCZAŁ. Nadal po kilku tygodniach odezwał sie i zapraszał na kawe. Po wymianie kilku smsów spytał"Jak dawno nie miałaś faceta" Juz nie chodzi mi o czy było to taktowne z jego strony czy nie...ale wiedział, mimo iż jestesmy obcy dla siebie i nie mamy kompletnie nic ze soba wspolnego, zadnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wypytal kogos? sprawdzil facebooka? swoja droga to bardzo pewny siebie, pewnie mysli, ze jest lepszy. albo zablefowal, ze nie masz, zeby cie wpedzic w kompleksy zebys do niego poleciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisałam mu "pa pa" i zablokowałam nr. No udało mu sie mnie zdołować. Czuje sie mega brzydka,jakbym jakiś cudem znalazła faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co nie mają uprawiają sporty zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co uprawiaja sport to robia po to tez zeby schudnac dla faceta albo trenuja przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo trenują bo lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doluj sie, faceci maja takie glupie zagrywki, jak nie moga kobiety poderwac, to wtedy uderzaja w takie struny. Bo przeciez skoro na mnie nie leci, to pewnie jakas dzika albo nigdy zadnego nie miala. Serio nie doluj sie. Mojej kolezance tez tak jakis palant powiedzial bo ona na niego nie reagowala odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki kochana:) Był dalszy ciag bo zagadał do mnie w necie. prosił,zebym go nie wyrzucala. Potem probował czego innego. Komplementował mnie, oceniał moją wartość typu "porządna, zadna jakas "łatwa", miła sympatyczna, dobra" Potem zgadał dalej jaka jestem ,raczej typ domatorki, spokojnej, nie lubiącej imprez.Nieśmiała. Ok, tutaj zgadł. Ale nie to jest najlepsze. Powiedział,ze jest mnie mu żal, bo siedze całymi dniami w domu, zadnych rozrywek, a on mnie chetnie na kawe zaprosi:) Przysiegam. Wydawał sie taki...poczciwy i sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co znam to chyba chcą schudnąć z kości na ości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym, ze same spedzaja czas wolny, ze nie chodza nigdzie badz czasami i to ze znajomymi, ze mozna je spotkac gdzies na miescie tylko z inna kobieta (kolezanka) badz z roznymi facetami (jesli szukaja i chodza na randki), ze na urlop wyjezdzaja same, ze nie chwala sie swoim facetem, ze nie mowia o swoich planach typu slub/wspolne mieszkanie/dziecko, ze nie opowiadaja o problemach w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to jest jednak facetem, ktory chciał miec pewnie skok w bok. Czyli zdradzić żonę, matke dzieci:) Mimo iż był taki smieszny i sympatyczny i prosty chłop;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha zal mu.... co za kutafon... moze niech zone na ta kawe wezmie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ale zakładając watek, to chodziło mi głownie o wygląd, ubiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bardziej podłe biorą się za cudzych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedne sie przesadnie stroja a inne jak ktos wyzej napisal nosza sie jak szare myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tą kawą wszyscy ? tak się z babą gada bo ja nie wiem nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam ubrana tak samo jak mialam faceta i jak nie mialam, i nie opowiadalam o nim w pracy i wszyscy mysleli ze jestem sama. A jak ktora kobieta nie lubi sie stroic to dla faceta tez nie zmieni drastycznie stylu wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a to pies burek byl? :D byl taki poyeb co mi zdj slubne podsylal. to byl dopiero ewenement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja kurwa wróżka jestem? :D Istnieje takie cos jak rozmowa i w trakcie mozna zapytać czy owa Pani jest sama czy moze juz ma kogoś. A jak nie to obrączka lub patrzeć na zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już umrę kiedyś to jako duch będę po chałupach chodził i babom będe tyłki se lizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co ci chodzi z tym zdjęciem ślubnym? Zaczęłam watek o zonatym bo sie przyczepił w sensie baaardzo długo probował mnie przekonywac do spotkania z nim. Mówil,ze bardzo mnie lubi , podobam mu sie i nie moze patrzec na to,ze nie mam sie do kogo przytulić i że on by mnie tak wypieścił,ze byłabym bardzo zadowolona. Ale ogolnie pisał,ze jestem fajna babka i że mnie lubi i to dlatego miałby ochote mnie "wypieścić" Przysięgam tak mi pisał:) :) Autentyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym doniosła na niego żonie, prosząc, by jednak ograniczała jego zapędy pieszczocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ubiorze to nie ppznasz ale po sposobie bycia to już tak. Stare panny: - przesadnie lubią zwierzęta - zdrowa żywność i w ogole chcą być eko - chcą się ciągle rozwijać duchowo - zbytnio filozofuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×