Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedzcie mi taką jedną rzecz.. chodzi o kobietę

Polecane posty

Gość gość

Właściwie to znajomość internetowa, póki co serio nie rozmawialiśmy o spotkaniu, chociaż zapraszala mnie do swojego miasta, ale w gruncie rzeczy oboje nie byliśmy na to gotowi.. Ja jestem nieśmiały ona chyba też. Do rzeczy, wczoraj napisała mi ze jedzie do kuzynki, itd, ok nie pytalem o nic. Dziś mi mówi ze jest u niej i będzie kilka dni, w końcu spytałem to gdzie ona mieszka bo cała sprawa zaczęła mi śmierdziec. I w końcu odpowiedziala ze w.. X.. znaczy tam gdzie ja mieszkam zdziwilo mi to nie powiem. Pierwsza rzecz dlaczego sama o tym nie wspomniała, chyba chciala to ukryć, jak moge to rozumiec nie chce się ze mna spotkać, boi się? Powinienem być zły ze to zataila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata z niej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa blondyna
Jak zataiła jak powiedziała Ci gdzie jest kiedy zapytałeś? Bzdura. Wręcz przeciwnie zasugerowała Ci, że możecie się spotkać skoro zostanie w Twoim mieście przez kilka dni. Teraz Twoja kolej, żeby zaproponować spotkanie i się z nią umówić na randkę. To proste. Działaj chłopcze. Lepszej okazji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjechała do kuzynki specjalnie, by się z Tobą spotkać. I czeka na Twój ruch. To Ty jesteś facetem. Masz okazję.Umów się, albo dalej szukaj dziury w całym. A potem żałuj, że nie spróbowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się z nią spotkać po tym wszystkim co sobie pisaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nie spotykaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ona daje Ci szansę na spotkanie :) jesli wiążesz z tą znajomością jakieś nadzieje to moment zwrotny - jeśli nie skorzystasz ona pewnie ochłodzi znajomość o będzie mówić sobie: miał szansę, ale mu nie zależało -spoko, pasuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jakby chciałą zataić to by zataiła i tak się nie spotykacie, a net chyba jest wszędzie:) Pojechała bo szuka pretekstu do spotkania, nie powiedziała wprost, ale bez powodu się nei przyznała.Ni8e chce wyjsc na namolną, ale czea na spotkanie. Ty szukasz dziury w całym, każdy normalny facet wiedzic,ze panna jest w jego mieście chciałby się spotkać, tylko facet totalnie niezdecydowany, albo dupa wołowa zmarnowałby taką okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po wszystkim. Spotkałem się z nią i bardzo zawiodłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też i charakter też taki.. Zupełnie inna osoba niż myślałem i niż wyobrazalem sobie. Chuj tam z randkami z internetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraził sobie idealną księżniczkę biedaczyna i się dziwi, że nikt nie sprosta wybujałej wyobraźni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak sie zachowywala i takie rzeczy pisala o imprezkach i w ogóle.. moja byla to byla księżniczka z idealnym charakterem. Myślałem że ta mi ja zastapi ale się gorzko rozczarowalem. Jest bardziej męska ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie chce mi się plakac tak mi się z nią fajnie pisało buuuuuu :( :( :( :( Nawet można powiedzieć ze cos poczulem i wszystko trafił szlag :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi się trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×