Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość world hold on

Powiem wam dlaczego faceci w Polsce są nieciekawi

Polecane posty

Gość world hold on

Bo musze wydawać pieniądze na was materialstki..... jak faceci za was nie płacą to zaraz , że skąpy, za jeden wypad bo kina i na ipreze którą facet musi wam fundować można kupić sobie fajny t-shirt, dwa takie wypady już ma na perfum. Nie mówie już o studentach, niby skąd mają na wszystko brać siano??? Ja zmieniłem taktyke, inwestuje w siebie, nigdy za laske nie płace a i tak chcą się ze mną spotykać..... Ładne opakowanie to dla was szczyt marzeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarł Gustaw niech żyje Konrad
nie odpiszą bo im brak argumentów....nienauczyłeś się tego jeszcze na tym forum?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_studentka
Ja sama bym nie pozwoliła,żeby facet na mnie wydawał kase.Idziemy na imprezę ja za siebie,on za siebie płaci i luzik.Może dlatego,że oboje jesteśmy materialistami...nie wiem.Po prostu...tak jakos już u nas jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci w Polsce są nieciekawi nie dlatego, że jak napisałaś za nas płacą, ale dlatego, że tak naprawdę nie reprezentują sobą niczego [poza oczywiście niewielkimi wyjątkami]. Chodzi tu głównie o ich zainteresowania, wraźliwość, spontaniczność, sposób bycia, a także komunikatywność - a więc sposób przekazywania tego, co mają do powiedzenia, w sposób nie uwłaczający kulturze. Ponadto styl życia jaki reprezentują niektórzy, odstrasza potencjalne \"kandydatki\" ;) od zainteresowania się takimi panami. Pozdrawiam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklopotana masz swieta racje....plus to,ze patrzą an kobiete jako na potencjalną zdobycz,przez pryzmat fizycznosci,z ktorą mozna sie tylko zabwaic...wiecie w jakis sposob :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarł Gustaw niech żyje Konrad
a polki to może mają zainteresowania ?? są wrażliwe??? buhahahaha :D:D:D to forum idealnie pokazuje, że jedyne wasze zainteresowania to wasz wygląd, waga, kasa........ wrażliwość ??? takiej ilości jadu jaką tu na siebie plujecie, nie ma na wszystkich męskich forach razem wziętych.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt kbiety sa bardizej zawistne itd..nie pokazują tego co czują tylko k\\nują by potem ukąsić, potrafią za plecami niezle tylek obrobic...nie osadzam tu wszystkich kobiet...tylko po doswiadczeniach wlasnych..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Skoro wam tak zależy na tym aby facet patrzył na wasze wnętrze to dlaczego, mam wrażenie, że uroda dla was to najważniejsza rzecz w życiu...nie widziałem jeszcze topicu pt " dlaczego nie jestem mądra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all i want for Christmas is...
no w sumie gdy zlicze ile kasy wydałem na dziewczyny, to mialbym na fryzjera w salonie Le Grand i markowe ciuchy :D więc coś w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż, ograniczoność, brak wiedzy, tudzież wielki tłusty brzuch nie rośnie od płacenia za kobity w kinie. Jestem przeciwna modelowi w którym to jedna strona płaci za drugą, to nigdy nie jest dobre ani zdrowe, bo to rodzi niesymetryczną relację, uzależnia jedną stroną i powoduje, że druga przestaje ją cenić. Prawo psychologiczne jest takie, że jesteśmy atrakcyjni jeśli sami siebie cenimy, w siebie inwestujemy itd. Jeśli za bardzo staramy się i poświęcamy dla partnera, tracimy wartość w jego oczach. A faceci w Polsce są znacznie bardziej zaniedbani niż kobiety - tu wciąż ciąży stereotyp ról mężczyzny i kobiety. Kobieta ma byś ładna i się podobać, facetowi przypisuje się inne zadania do spełnenia. No więc laski się głodzą, ćwiczą, chodzą do fryzjera i kosmetyczki, a faceci uprawiają politykę \"jestem jaki jestem\". Facetom w ogóle wydaje się, że nie muszą się starać. Bo i tak zawsze jakaś na nich poleci. Pewnie tak, ale pasztetowaci faceci chcieliby mieć zgrabne i ładne dziewczyny. Sorry, ale tu działa prawo doboru gatunkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
po pierwsze nie juniorze. po drugie skoro jako jedyny atut swój pokazujecie urode, to nie mamy między czym wybierać....same na siebie skręciłyście ten bicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci w polsce sa nieciekawi bo znakomita wiekszosc ogranicza zainteresowania do piwa, meczu, samochodu, komorki i kasy. a potem nazywacie nas blacharami. ale dziewczynie, ktorej nie interesyje wasz stan posiadania nie macie do zaoferowania nic, kompletnie nic. nawet fiuty macie male wiec sobie kupujecie markowe ciuchy, wypasione komory i drogie bryki. taka jest prawda o was facetach. wiekoszsc nic nie czyta, do kina jak pojdzie to na filmy typu robocop 123 albo do dyskoteki, gdzie muzyka, jest taka, ze normalnemu czlowiekowi z mozgu sie papka robi. chcecie fajnych lasek, ktore wam zrobia loda po jednym drinku a po dwoch dadza dupy na parkingu albo w toalecie. wiekszosc nie spojrzy na zwykle dziewczyny. chcecie, zeby mialy obcisle ciuchy, wysokie obcasy i zeby mozna bylo sie pochwalic przed kumplami. tez impotentami. jak sie nie ma do zaoferowania choc grama mozgu to trzeba placic niestety, tak jak dla kurw w domach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość world hold on
dlatego gorąco zachęcam facetów by nie płaszczyć się przed kobietami, odstawić się by to one czuły skrępowanie..... wtedy już nie będą takie mądre, najlepsze, że te piękne które olałem same potem na mnie lecą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
to teraz daląś do pieca... skoro w polsce większość płaci za kobiety to rozumiem, że te kobiety są kurwami ?? :D:D:DD: bo to wychodzi z twojego postu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci ktorzy pisza PERFUM
zamiast perfumy sa zdecydowanie nieciekawi... w kazdym razie dla mnie. Niezaleznie od Tshirta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do umarł...: Kto pluje to pluje :D Skoro bierzesz forum jako jedyną wykładnię zainteresowań kobiet, ich wrażliwości, to mogę Ci pogratulować wiedzy o Polakach. Dla mnie forum nie jest miejscem skąd mogę o nich czerpać wiedzę. Tu jedynie mogę poczytać o ich słabościach, naiwności, niepewności, niedojrzałości niektórych jego uczestników. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co autor topiku napisal? ja nie rozumiem dlaczego koles uwaza, ze kobiety oczekuja placenia za siebie. ja pracuje, moj chlopak jeszcze nie i nieraz ja place. nie mam z tym problemu. pozatym zxalezy jakich kobiet szuka autor topiku. niestety jesli takich, ktore oczekuja placenia za siebie to tak bedzie mial. bo cos mi sie zdaje, ze szuka tych swoich kobiet po modnych klubach gdzie laski sacza jednego drinka dopoki, ktos nie postawi im nastepnego. durni faceci sami to proponuje tylko, ze nie ma nic za darmo. jeden raz w zyciu koles postawil mi dwa drinki w pubie i powiedzial cytuje \"no to teraz chyba zrobisz mi loda, co?\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarł Gustaw niech żyje Konrad
wiesz zycie mnie jednego nauczyło...człowiek po pijaku powie to co na trzeźwo by się bał powiedzieć....tak samo jak jest anonimowy....w realu gramy porządniejszych niż jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
do autora topiku.... biedaku... jakiez Ty masz niskie mniemanie o sobie..... żal mi tego co napisałeś.....i że tylko takie kobiety spotykasz w życiu... naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśmina_28
niskie oczywiście w " "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sranie w banie. faceci chcieliby miec darmowy sex, albo za dwa drinki a w zwiazek nie chce sie im inwestowac. nie mowie materialnie. ale trzeba miec o czym rozmawiac i co robic. bo seksu tez nie mozna uprawac caly czas. a jak facet chce to moze isc do agencji. taniej i mniej zachodzu niz w pubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE NIE TO JEST TAK ZAUWAZYLAM, ŻE FACECI NAJPIERW UPIERAJA SIE ZE BEDA COS FUNDOWAC,CZASEM NAWET POTRAFIA SIE PROWAC OBRAZAC Z CHCE SAMA ZA SIEBIE PLACIC,WSZYSTKO JEST OK DOPOKI SIE KLOCE I CHCE A ONI SILA WPYCHAJA SIE W KOLEJKE PO NP.BILET, ALE JAK MILCZE I NIE WYKAZUJE INICJATYWY TO NAGLE ZACZYNAJA SIE ZACHOWYWAC JAKBYM BYLA MATERIALISTKA I ZALEZALOBY MI TYLKO NA KASIE, ROZUMIECIE...A TAK NAPRAWDE W DUPIE MAM ICH PIENIADZE...WIEC POWIEDZIALAM SOBIE BASTA NIE UMAWIAM SIE Z FACETAMI KTORZY UDAJA ZE SRAJA KASĄ I PLACE ZA SIEBIE I TO SIE NIE ZMIENI...BO SPORO FACETOW TO TACY KTRZY KREUJA SIE NA KOGOS KIM NIE SA ...BEZSENS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no. najgorszy to taki co udaje, ze ma a nie ma. a potem mowi, ze kobieta to materialistka. ja pracuje i sobie sama funduje rozrywki. faceci narzekaja, ze kiedys to bylo dobrze bo facet zarabial a baba siedziala w domu. facet za wszytko placicl i bylo cacy. a teraz jak kobieta sama zarabia i ma w nosie faceta to od razu jestemy feministkami. a jak facet raz zaplaci to oczekuje nie wiadomo czego i zawsze wypomni na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np wiem,ze moj zbiera na mieszkanko..jeszcze troszke mu brakuje, widze,ze sobie od roku odmawia wszystkiego, doslownie wszystkiego!! I ja chce za niego zaplacic..chociaz czasem..na poczatku on czul sie nieswojo, bo to nie wypada. Mowie mu..czlowieku, to nie te czasy...i jest Ok. Ale ja mu nie wypomne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od facetow sa tacy ktorzy nie pozwalaja placic kobiecie za kolacje, kino, impreze i sa tez kobiety ktore nie pozwalaja sobie na fundowanie wyzej wymienionych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekawa, co pieniądze mają do rzeczy w momencie gdy dziewczyna spotyka kolesia i próbuję z nim porozmawiać o czymś innym poza: jak to się schlal z kolegami w miniony weekend, komu dal po pysku, ile to panienek na niego leci. Kiedy jednak zadaje się pytanie \"a co ciekawego czytaleś ostatnio, mój drogi?\" niezmienne zapada grobowa cisza, ewentualnie pada haslo \"yyyy...eee...a na chuj czytać jakieś pieprzone książki?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla polskiej kobitki
ciekawy gość to taki co ma kasę i fujarę jak mały cygan nogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymczka
babom to się w głowie poprzewracało aby jedna z drugą dała tyłka to chyba cyrkowcem trzeba zostać dla takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam - dlaczego
kobiety kotłują się na bogatych penisach a na ubogich ich nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×