Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powroze w ramach ćwiczeń

Polecane posty

Gość gość

Z kart klasycznych.. proszę o datę urodzenia (lub znak zodiaku, wiek ) i płeć, może być imię, lub ksywka I sfera na która mam położyć karty , rozkładam na uczucia, finanse zdrowie, a także ogólnie . Zapraszam. Start o północy koniec około 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbieranka bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoszenia przyjmuje do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka 7 wrzesien 83 poprosze wrozbe na milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 1.2.1980 sfera uczuciowa. Mąż s. 3.6.1976. W małżeństwie zupełnie nam się nie układa. Chce rozwodu. Czy będę kiedyś w szczęśliwym związku? Czy może z mężem będzie kiedyś dobrze? Mam 36 la, chciałabym wiedzieć czy będę kiedyś jeszcze kochać, być kochana, mieć seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia 24.05.79...czy jeszcze kiedyś bedę w szczesliwym związku ?.Obecny sypie sie z powodu zdrady .Czy maz spodziewa sie dziecka z inną..czy to jego_?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mnie zdradza ze sasiadka. Czy mu wybacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
Monika 06.02.1992 prosze o sfere miłosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia, 18 lat, skorpion. Proszę o strefę miłosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, zamykam listę. Biorę się za karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Agnieszka 7 wrzesien 83 poprosze wrozbe na milosc Droga Agnieszko :) Nie wiem czy jesteś w związku, ale jest obok Ciebie mężczyzna lub nawet 2. Masz adoratora, który Cię kocha. W najbliższym czasie powinnaś mieć oczy szeroko otwarte, by nie zaprzepaścić szansy jaka moze zesłac Ci los, na piękną i wartościowa miłość. Mężczyzna, oprócz tego, ze jest uczuciowym i dobrym, pogodnym, życzliwym człowiekiem, jest też szczery i niezależny finansowo . Może odmienić Twoje życie , jezeli zechcesz. Nie rezygnuj tak łatwo z tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sylwia 1.2.1980 sfera uczuciowa. Mąż s. 3.6.1976. W małżeństwie zupełnie nam się nie układa. Chce rozwodu. Czy będę kiedyś w szczęśliwym związku? Czy może z mężem będzie kiedyś dobrze? Mam 36 la, chciałabym wiedzieć czy będę kiedyś jeszcze kochać, być kochana, mieć seks? Z Sylwio , związek z mężem należy zamknąć (wg kart) , nie ma on przyszłości. Z mężem lepiej nie będzie. Pokazuje mi się jego egoizm i zakłamanie choc możesz go tak nie postrzegać ... Możliwe że doszło do zdrady małżeńskiej , dłuższego romansu. Pisze dłuższego bo widac ze pan lubi flirtowac i zdradzać na potęgę, a tutaj pojawiło się jakieś uczucie... ten romans nie ma przyszłości i możliwe że dobiega końca, jest niepewny a mąż lubi stabilność, dom o który dbasz, jest jego podporą i myśli ze w każdej chwili mpze wrócić, a Ty go z wdzięcznością przyjmiesz. Może was łączyć dziecko, sprawy urzędowe a także wróg, mąż jest niepowazny i uważa że nic straconego, on do rozwodu się nie pali , może wyjść z jakąś propozycją czy zaproszeniem i jedyne co was może łączyć to niezdrowy seks ale nie warto . Do tej ppry zblizenia mogly byc hmm...wymuszone .Wybacz że tak wprost ale karty są fatalne. Jesteś wartościowa kobieta i poszukaj kogoś podobnego sobie. Życzę powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Sylwia 24.05.79...czy jeszcze kiedyś bedę w szczesliwym związku ?.Obecny sypie sie z powodu zdrady .Czy maz spodziewa sie dziecka z inną..czy to jego_?. X Sylwio pokazuje mi się ze do roku czasu nie będzie związku, a przynajmniej nie wejdziesz w poważny związek. Możesz spotykać się z mężczyznami, czerpać przyjemność z tych spotkań, ale to tyle. Będziesz po rozstaniu, zraniona i może nieufna, ten czas dobrze Ci zrobi. Musisz odciąć przeszłość by ruszyć dalej. Nie pozwól by ktokolwiek wtracal się do Twoich relacji, manipulowal. Wskazana byłaby zmiana otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zmianie otoczenia nie ma mowy.Pytałam czy to dziecko jest R?..czy do matki tego dziecka odejdzie.?Nie chcę od razu wchodzic w związek.Pytałam ogolnie na przysłosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćinna wczoraj Monika 06.02.1992 prosze o sfere miłosna X Pokazuje się obok Ciebie mlody adorator, który może rozsiewac plotki na Twój temat, taki plotkarz. W niedalekiej przyszłości możesz otrzymać zaproszenie a nawet usłyszeć lub dostać coś miłego, co sprawi Tobie przyjemność. Mężczyzna wyjdzie z miłym gestem. Możliwe randki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio droga, ja s tawialam karty Tobie i jeszcze jednej Sylwii, starałam się odpowiedzieć na pytanie choc wyżej napisałam że rozkładam karty ogólnie na daną sferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc proszę na uczucia.Sylwia 79.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Basia, 18 lat, skorpion. Proszę o strefę miłosną. X Pokazał mi się młody człowiek, bądź zauroczenie w przeszłości, obecnie możesz nic być spełniona i szczęśliwa, możesz być trochę zagubiona, lubić towarzystwo. Tak na marginesie, pokazuje mi się ze zrobisz karierę i osiągniesz niezależność + Masz uzdolnienia artystyczne. W przyszłości ( zwykle karty pokazuja mi wydarzenia do 3 lat)spełnienie , szczesliwy zwiazek, rodzine, kochajacy mezczyzna , mozliwe ze nieco starszy . Zycze by wszystko poszlo po Twojej mysli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio, wyżej jest już wróżba dla Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze nikogo nie pominęłam i wszystkim postawiłam karty. Fajnie gdyby była jakaś zwrotka , nie lubię pisać w eter ;) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, rak, numerologiczna 9. Co czeka mnie w najblizszym czasie w sferze zawodowej / finasowej. Bede czekala i mam nadzieje, ze sie jeszcze zalapie. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah dobranoc, szkoda xxx, ale rozumiem ;.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaszalona
Monika 06.05.1991, poproszę o sfere uczuciową i zdrowotną. Aktualnych mężczyzn w moim życiu i ich wpływ na moje zdrowie, jeśli się tak da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Basia, 18 lat, skorpion. Zwykle nie wierzę w wróżby, często nie zgadzają się z moim życiem, ale tu pani karty pokazały całą prawdę o mnie. Jestem pod wrażeniem, wszystko się zgadza, nawet to, że mężczyzna może być nieco starszy, bo ostatnio poznałam starszego mężczyznę. Dziękuję za wróżbę i życzę pani wszystkiego najlepszego oraz rozwoju w karierze wróżbitki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Basiu, mam nadzieję, ze z czasem będzie mi szło jeszcze lepiej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Marta, rak, numerologiczna 9. Co czeka mnie w najblizszym czasie w sferze zawodowej / finasowej. Bede czekala i mam nadzieje, ze sie jeszcze zalapie. Pozdrawiam  gość dziś Ah dobranoc, szkoda xxx, ale rozumiem ;.) Moniaszalona dziś Monika 06.05.1991, poproszę o sfere uczuciową i zdrowotną. Aktualnych mężczyzn w moim życiu i ich wpływ na moje zdrowie, jeśli się tak da. X Zapraszam na wrozbe dziś wieczorem :) Proszę śledzić wątki na życiu uczuciowym. Pozdrawiam I milego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki lotka na sobotę Kobieta, rak, 3.07.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wyników lotka to Ci nawet jasnowidz nie podaj, a co dopiero tarocistka - nawet gdyby ktos miał taką zdolność to wątpię zeby sie nia dzielil. Bądźmy poważnymi ludźmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy mogę zapisać się na wieczorną wróżę? Jeśli tak to proszę ogólnie i sferę uczuciową 25.07.82 będę zaglądać, pozdrawiam Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa.wodnik.czy spotkam odpowiedniego partnera.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×