Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość camina

Poznałam super faceta... Jak tego nie spieprzyć?

Polecane posty

Gość camina

Temat śmieszny, ale pytam poważnie. Do tej pory nie miałam szczęścia w związkach. Pewnie dlatego martwię się na zapas. ;) 2 miesiące temu poznałam świetnego faceta. Bardzo go lubię, podoba mi się, mamy sporo wspólnego. On też jest mną bardzo zainteresowany. Jest chemia, są wspólne zainteresowania, lubimy spędzać razem czas. Jakie są Wasze rady i doświadczenia, o czym pamiętać, żeby nie zmarnować szansy na udany związek? Ja mam 32 lata, on 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo się uśmiechają i mało mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteście juz para? Są pocałunki i seks? Jak często sie widujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie księżniczkuj, bądź miła i uśmiechnięta, okazuj chłopakowi zainteresowanie, nie graj w gierki rodem z gimnazjum typu: nie mogę zadzwonić albo napisać pierwsza. I nikogo nie udawaj, bądź sobą. Możesz też między wierszami dać chłopakowi do zrozumienia, że w łóżku jesteś ognista :) I już po nim, hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
Są pocałunki, od niedawna jest także seks. Spotykamy się średnio 3 razy w tygodniu, czasem rzadziej, czasem częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę, naprawdę jestem w tym samym wieku co ty i też ostatnio zaczął uganiać sie za mną jeden facet, ale kompletnie nie w moim typie spławiłam A ty jak poznałaś tego swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
Dzięki za rady. :) Dużo się uśmiechaj i mało mów - no z tym będzie problem. Bardzo dużo ze sobą rozmawiamy. Ale uśmiechamy się na szczęście też. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niestety juz to spieprzylas tym seksem. Czemu tak szybko? Ja niestety tez się pospieszylam i wszystko sie posypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to seks- dopełnienie miłości jak mu tego będziesz odmawiać to będzie kiepsko facet ma bzykania w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
18.51 - poznaliśmy się na imprezie w klubie... Zaczęliśmy gadać i jakoś tak wyszło. ;) Też się bardzo cieszę, ale ciągle się boję, że to jest za piękne i coś się schrzani. Dlatego postanowiłam popytać tutaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
18.53 No właśnie nie czuję, żeby cokolwiek się zmieniło na gorsze po seksie. Oboje tego chcieliśmy i zresztą było super. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
18.54 Każde z nas szuka związku, a nie tylko seksu. Rozmawialiśmy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ola 00
Mam podobny problem też się boje że coś znowu spiepsze. Każdy mój związek to porażka a teraz jest szansa nareszcie. Spotykamy się jest miło na razie seksu jeszcze nie ma ale może będzie w połowie mają bo ide na urlop. Trzymam kciuki za Ciebie myślę że się uda . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
olga ola - nie dziękuję i też trzymam kciuki za Ciebie! :) A długo się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga ola 00
Znamy się od lat kumplowalismy się i jakoś zaiskrzylo i myślę że to ten :-) tym bardziej nie chce tego zepsuć bo mam już 28 lat on 29 więc dziećmi nie jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznanie w klubie, szybki seks, daje wam max 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
olga ola - jeśli się znacie już od lat, to raczej nie powinno być żadnych niespodzianek i wszystko jest na dobrej drodze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
19.23 Z tego co obserwuję jeśli chodzi o seks to nie ma reguły. A klub to miejsce jak każde inne. Zresztą żadne z nas nie szukało tam "okazji", tylko oboje byliśmy tam na imprezach urodzinowych z paczką znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
Zresztą temat nie dotyczy ani klubu ani seksu. :) Poznałam faceta, czuję, że wszystko jest ok i na dobrej drodze, nie chcę tego popsuć i pytam jakich błędów wg was powinnam unikać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko to co on mówi to jest naprawdę mało ważne, dla seksu facet wmówi kobiecie nawet to że pragnie jak ona dzieci i slubu. Niestety ale nadal uważam ze zrobiłaś wielki błąd, wiem to bo zrobiłam to samo i facet zaraz potem mnie olał a tez był zapatrzony jak w obrazek. Zyczę ci jak najlepiej może akurat to nie ebdzie miało wpłuwu ale ja już na przyszłość wiem że najpierw trzeba rozkochać w sobie faceta a potem dopiero iść do łóżka. Przez łozko faceta się nie rozkocha. I tez poszłam szybko bo po 1,5 miesiąca. To zdecydowanie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z klubu, chemia, szybki seks...no nie wiem ale mam złe przeczycia, a facet może opowiadać wszytsko w słowa to żadne nie wierz patrz na czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
Patrzę na czyny. Inaczej nie zawracałabym sobie nim głowy. Z wiary w to, co facet mówi, wyrosłam już dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
19.42 Ja myślę, że jak facet jest łajzą i ma kobietę olać, to nie ma znaczenia, czy ona pójdzie z nim do łóżka po 1,5 miesiąca, jak Ty i ja, czy po pół roku. I tak skończy się podobnie. Wszystko zależy chyba od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokopies
W końcu ktoś szczęśliwy na kafe . Nareszcie!!! Nie s******l tego dziewczyno, po prostu bądz sobą, nie udawaj kogoś kim nie jesteś , nie osaczaj za bardzo. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
Smokopies dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camina
19:42 Ja wcale nie pragnę już, teraz, zaraz ślubu i dzieci :P Ale dobry, udany związek by się przydał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
camina dziś Boże tak wcześnie uprawiać seks :/ minimum rok musi minąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×