Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totalnie totalna

poznalam wreszcie faceta moich marzen i okazał się

Polecane posty

Gość totalnie totalna

dupkiem.. dlaczego mężczyzna nie wyjasnia spraw do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robesspierre
Jak dupek może być facetem marzeń? To nie ma rąk ani nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie totalna
facet mial kryzys, nie wiem dokladnie czy sie rozstal czy nie z poprzednia kobietą - w kazdym razie ja nie chcialam "iść dalej" (łóżko, calowanie się) dopoki nie rozwiąże swoich spraw. Po prostu bałam się, ze to taki jego kaprys a oblednie mi sie podoba. ...a koleś po prostu mnie olał gdy po kilku tygodniach .sie odezwałam - kilka razy probowalam nawiazac kontakt... na poczatku zalil sie, ze go laska zostawila najgorsze, ze mnie to podcielo, moze mam za malo dosiwadczen z facetami? Wszyscy robimy podobno te same błędy.. jak mozna nie powiedziec komus a ni witaj" ani "spier...aj' tylko grać na zwlokę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie z nim spokój, nie wart twojego zainteresowania. pokłócił się z dziewczyną i szukał pocieszenia, a teraz zapewne sie pogodził i nie jesteś mu do niczego potrzebna. O takim dupku to nawet nie warto pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktował Cie jako potencjalną zdobycz , kiedy zobaczył że z szybkiego sexu nic nie wyjdzie zostawił Cię, nie przejmuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta racja dziewczyno......
swieta racja, mam dla Ciebie rade: zanim nazwiesz kogos mezczyzna swoich marzen, nawet zartem :) zastanow sie dobrze, moze bawilas sie slowami a pozniej sobie takie myslenie po prostu wdrukowalas i problem gotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknie pieknie.......
zmien, swieta racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×