Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Donna Quintana

prawo do dobrej śmierci jest prawem niezbywalnym i biskupom wara od niego

Polecane posty

Gość Donna Quintana

prawo do eutanzji powinien mieć każdy który musi strasznie cierpieć z powodu nieuleczajnej choroby albo jego życie definitywnie utraciło jakikolwiek sens np. jak w filmie "Johnny poszedł na wojnę" - żołnierz stracił kończyny, oczy, szczękę i język oraz słuch. Koszmarnie barbarzyńskie stanowisko Kościoła Katolickiego w tej sprawie jest hańbą ludzkości i wskazuje na masochistyczne korzenie chrześcijaństwa. Poza tym Kościół musiał dbać o to by niewolnik czy chłop pańszczyźniany nie uszczuplał dochodów swojego pana poprzez samobójstwo i stąd pewnie ten absurdalny zakaz samobójstwa w Kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biskupi chcą by każdy cierpiał jak Jezus !!! Ale człowiek nie jest bogiem i jego cierpienie nie ma sensu zbawczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler chce by ludzie cierpieli bo ich cierpieniem mogą staszyć innych i grozić im mękami piekielnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy biskupi mają mentalność rzeźniczą i mają w tyle ludzi cierpiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eutanazja tak - wypaczenia nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski katolicyzm to jedno wielkie wypaczenie polski kler kultywuje ciemnote i barbarzyństwo średniowiecza czyli wiarę w cuda, w relikwie i w świętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popieram autora kler to g****o i chcą by człowiek cierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler to mendy katujące ludzi z powodów ideologicznych i z głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmierć to pryatna sprawa każdego i nich się kler ze swoimi zabobonami nie ryje do życia bo tylko kompromituje boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Aleś mądry. Prawo boże "nie zabijaj" tyczy się również: nie zabijaj siebie i nic nie masz do gadania, niestety... albo stety. Możesz się zgadzać lub nie. Moje życie prawie nie ma sensu, ale nie mam prawa się zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Za chwilę ktoś uzna że powinien mieć prawo cię zabić bo jesteś za brzydki albo zbyt mało inteligentny. A biedni powinni mieć prawo kraść, inni cudzołożyć i tak dalej. Każdy miałby prawo zmieniać przykazania według własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki "dupniety":-) ile ludzi widzieliscie umierajacych? nie na pieprzonych filmach, bo smiac mi sie chce na to badziewie. pracuje dla hospicjum, od 2004, widzialam smierc, ostatnie oddechy, ostatnie minuty, godziny, dni. Natura robi dobra robote ze smiercia. chory, ktoremu rodzina na sile nie wlewa do gardla rosolku czy uzdrawiajacych soczkow odwadnia sie spokojnie, wpadajac w spiaczke, z ktorej sie nie budzi nigdy. Opanowanie farmakologiczne bolu, przy obecnych mozliwosciach jest kwestia paru dni. Nie pierdzielcie mi inaczej, mieszkam I pracuje poza Polska, bol jest do opanowania. Podlaczasz pompe ze srodkiem przeciwbolowym, ktory wczesniej czy pozniej zaczyna dzialac. Pacjent zasypia, spokoj. Tylko rodzinka musi sie denerwowac, bo taki ktos wymaga opieki, czasu, wycierania tylka, zmieniania pieluch. Zatem, zeby sobie ktos raczek nie pobrudzil, zeby mogl wrocic do wesolego zycia mlodych, pieknych I seksownych jest proponowana opcja: eutanazja. Szybka, latwa, przyjemna, z minimalna liczba dni opuszczonych w pracy, zaraz po spaleniu mamci ciala, mozna juz jechac na Karaiby, z uspokojonym prawnie sumieniem, ze "pomoglismy jej miec dobra smierc" hahahahaha! wiecie, komu umiera sie najciezej, komu musze walic ekstra dozy srodkow uspakajajacych I przeciwbolowych? Tym madralom, ktorzy nie mieli zadnej wiary w zyciu. Sraja ze strachu: boje sie, boje sie, nie odchodz, nie chce byc sam! I co bedzie ze mna, co teraz? Umieram, boje sie! Czasem mam czas posiedziec z tymi tchorzami, szukac jakichs slow, zanim lek zacznie dzialac, a czasem walne dawke przez kroplowke i tyle. Jezeli wiem, ze mam im nie sprzedawac "tego uduchowionego gowna" to po cholere sie wysilac. Uwielbiam te stare babcie, ktore cicho sie modla, mowia do mnie o tesknocie za smiercia z pogoda, a przeciez wiem, ze w srodku rozlatuje sie ich cialo, ze istnieje bol. One nie akceptuja opcji eutanazji, bo byly odwazne na tyle, by przezyc zycie. Autorko, dopoki nie zobaczysz 100, 200 umierajajacych naturalnie ludzi to racz byc cicho I przestan pierdzielic glodne kawalki na temat o ktorym nic nie wiesz. Film ogladala hahahaha! Ogladnij sobie Gwiezdne wojny i zglos sie do NASA jako ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz robic co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Ja chcę delegalizacji ślubów, też niestety mam gó... niewiele do gadania. Tak jest i bedzie... i koniec. gość 16:56 zgadzam sie z toba jak malo z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze polskie prawo zabranie eutanazji i nie wiem co maja do tego kler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>tylko ze polskie prawo zabranie eutanazji i nie wiem co maja do tego kler<< Kler nie pozwala na zmiane tego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś >> Opanowanie farmakologiczne bolu, przy obecnych mozliwosciach jest kwestia paru dni. << Ciekawe czy kazdego bolu? I w jakim kraju, bo na pewno nie w klechistanie? Bo jesli to prawda, to nie bedzie chetnych na eutanazje , a wiec i problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
i nie wiem co maja do tego kler xxxx a co wy macie do tego... do decydowania kto ma żyć, a kto nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo do wolnego wyboru, danego kazdemu przez ich wlasnego boga jest prawem niezbywalnym i wara biskupom od praw boskich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kler chce byśmy cierpieli i dlatego zabrania eutanazji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jednego jest 21 wiek ,technologia.Wawno juz wiemy jak powstala ziemia ,jak to sie wszystko zaczelo,ze przed nami na ziemi zyly dinozaury itd...A wiara to wymysl histori,ale ok jak ktos chce niech wierzy nie bronie.Ale dlaczego w takich czasach kosciol chce decydowac o smierci a moje ja nie wierze w Boga ,Jezusa itd i chce poddac sie eutanazji.Dlaczego kosciol ma ingerowac w prawo.Jak mozna ukladac prawo pod jakas religie przeciez to jest jakis zart.W krajach rozwienietych kosciol moze co najwyzej sobie pogadac pod nosem.Nie ma prawa do igerowania w Prawo jakie ma obowiazywac.Powinna byc aborcja legalna,eutanazja na zyczenie i gowno obchodzi kogos czyjas dupa i czyjesc zycie,ale przez kosciol Polska zawsze bedzie ciemnogrodem i przez takich ludzi co wierza w ta cala wiare.Bo katolicy nie uznaja innosci uczeni sa ,ze cos co jest inne niz wiara im mowi jest zle i sie z tym nie zgadzaja.Jeszcze ok,zeby im to nie pasowalo,ale im malo i oni chca mowic innym jak maja zyc :O to jest zalosne tak kazdy gada na Islam,ale Katolicy nie sa wcale lepsi.Inkwizycja zabila tylu niewinnych ludzi za wiare,ze to sie w glowie nie miesci o tym kosciol nie mowi,ale tabletka po juz jest grzechem smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×