Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla faceta

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mój chłopak ma niedługo urodziny. Chciałabym mu kupić jakiś praktyczny prezent. Czy mogłybyście mi pomóc i podrzucić jakieś pomysły? Kilka informacji o nim: 29 lat(już niedługo:), żołnierz, lubi łowić ryby, ne lubi słodyczy, alkohol pije rzadko. Na walentynki kupiłam mu kamerkę samochodową, jednak prezent nieudany, w pudełku zapakowali niepasujące akcesoria więc kamerki wolałabym unikać, jednak najlepszym pomysłem wydają się takie gadżety do samochodu, tylko nie wiem jakie były przydatne.. Będę bardzo wdzięczna za każdy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już teraz nie masz pomysłu na prezent dla niego, to co będzie za 10 lat? :D btw, nigdy nie rozumiałam ludzi, którzy pytają obcych, co podarować bliskiej osobie. ty z nim jesteś i ty go znasz najlepiej, więc sama coś wymyśl. chociaż na tyle się wysil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo ! 0/10 Kobiety nie kupują prezentów facetom ps ile masz lat autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21 lat. Jestem za swoim chłopakiem od niedawna, jeszcze nie zdążyłam go poznać na tyle żeby wiedzieć co mu się bardzo spodoba dlatego chciałabym kupić mu coś praktycznego, co każdemu by się przydało. Co to za czasy kiedy o zwykłe pytanie o prezent wyzwą cie o prowokacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jeszcze nie zdążyłam go poznać na tyle żeby wiedzieć co mu się bardzo spodoba " X Ale sypiać z nim już zdążyłaś, co? Co za czasy, w których laski idą do łóżka z facetami, zanim ich trochę poznają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozczarujemy cie - my go nie znamy wcale wiec ci nie doradzimy bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a kto powiedział że z nim juz sypiałam? no słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wiem ze go nie znacie dlatego pytałam o jakiekolwiek pomysły...Boże co za głupie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze facet bedzie sie cieszyl z jakies podrecznej rzeczy. Pomysl moze, co ostatnio bedac na zakupach ogladal? Albo moze mowil o czyms , co by mu sie przydalo... Moze w ostatnim czasie Ty zuwazylac cos fajnego na miejscie, co chcialabys aby Twoj facet mial. Jest jeszcze pytanie ile chcesz na prezent wydac...?? Ja kupuje zazwyczaj jakis ciuch... czy to fajna koszulka, sweter itp. Z prezentow byl juz tez pasek, portfel, perfumy, ulubiona plyta, ksiazki, itp. Fajnie jest tez zrobic cos samemu sweet focia Twoja albo Wasza w fajnej ramce. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za podpowiedzi, myślę że kupię dla niego skórzany portfel albo jakąs kamerkę samochodową :) zastanawiam się też nad czymś z militarnych rzeczy np. lornetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na walentynki kupiłam mu kamerkę samochodową, jednak prezent nieudany, w pudełku zapakowali niepasujące akcesoria więc kamerki wolałabym unikać," X Chyba się już sama gubisz w zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu gumową lalę, do bzykania ma ciebie ale przydałby mu się ktoś inteligentny do rozmowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROZWAŻAM kupno kamerki gdyż pewnie mu się przyda do samochodu, nie moja wina że na walentynki ktoś mu źle zapakował akcesoria proszę czytac ze zrozumieniem... autorko tekstu:''Kup mu gumową lalę, do bzykania ma ciebie ale przydałby mu się ktoś inteligentny do rozmowy'' gowno cie to obchodzi czy ze soba sypiamy czy nie, oboje sie kochamy, o Twojej inteligencji się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach żyją głupie i wredne dziewczyny które ze zwykłego pytania o prezent robią kłotnie.... wyście chyba powariowały, nagle zaczeła się dyskusja czy z nim sypiam czy nie itd.. brawo dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dobić człowieka potraficie i nic więcej. Nie wiem czy wy to robicie z jakieś zazdrości czy z jakiś innych powodów, ale radzę się zastanowić nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako głupia, wredna i zazdrosna baba napiszę ci jedno - NIKT nie chciałby dostać prezentu poleconego na publicznym forum, zamiast czegoś od serca. założyłaś, że chcesz coś kupić i "odwalić" sprawę, nawet nie chce ci się wysilić, żeby pomyśleć, co by to mogło być, żeby do niego pasowało i sprawiło mu radość. a może zrób coś własnoręcznie? coś, czego nie kupisz w sklepie. wysil się trochę, bo jak masz ten prezent dać "na odwal" to już chyba lepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj mu d**y przez tydzien a gotuj mu obiad w stroju jak ta panienka z filmika gwarancja ze zapomi o tej ktora teraz w jego sercu i bedzie chcial tylko ciebie na zawsze 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelka wódki będzie praktyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AstaLawista
Dla faceta, jeszcze takiego słabo poznanego może alkohol? :) znam świetny salon alkoholi ELUXO gdzie jest wiele fajnych rzeczy do wyboru np Wedel Serce - zestaw likieru czekoladowego 4 x 50 ml: http://www.eluxo.pl/liker/4941-wedel-serce-zestaw-likieru-czekoladowego-4-x-50-ml-.html stanowi świetne połączenie doskonałej jakości i tradycji dwóch wyjątkowych marek – wódki Chopin i czekolady Wedel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama powiedzialas ze lubi ryby. Spraw mu niespodzianke i ukartuj wyjazd na ryby. Kup piwo takie jakie lubi, upiecz np kurczaka albo spakuj grilla i spedzcie twn dzien razem ;) tylko pamietaj nie halasowac bo ryby sploszysz :D wez sobie krzyzowki, lakier do paznokci czy cos. Mozesz tez spiknac jego kumpli i zrobic mala impreze nad jeziorem (wlasnie tego grilla). Niech faceci wezma swoje dziewczyny to nie bedziesz skrepowana ;) jak dla mnie prezent idealny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna23
kupiłam oryginalną kartę Wallet Ninja, pięknie zapakowaną z hologramem na tyle i jestem super zadowolona i narzeczony też. Uwaga: jest wiele podróbek! I szkoda, żebyście zaoszczędzili parę złotych a mieli bubel…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AstaLawista
A my z narzeczonym czasem zamiast kupować prezentów, w dniu urodzin czy innych uroczystości, wolimy spędzić ten czas razem, np pijąc jakiś alkohol i oglądnąć wspólnie film. Wtedy kupujemy jakiś niecodzienny, próbując nowe smaki. Ostatnio tak trafiliśmy na Cydr Słowiański: http://cydrslowianski.pl/ który smakuje wyśmienicie, zarówno schłodzony jak i na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś fajny scyzoryk? Victorinox robi dobre scyzoryki za fajne pieniądze, ja kupowałam na prezent na tej stronie: http://military-zone.sklep.pl dla faceta lubiącego na ryby chodzić będzie super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lot paralotnią! Super sprawa dla każdego faceta :) W życiu nie widziałam mojego mężczyzny tak szczęścliwego :) http://flyingman.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kup mu coś z pomysłem na przykład ja kiedyś kupiłam z tego sklepu http://prezenty-zakupy.pl/prezenty-z-nadrukiem kubek z nadrukiem :) Ale nie taki zwykły napis typu "mój chłopak", tylko cytat z jego ulubionego filmu Pulp Fiction :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×