Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paciaa

Problem z moim chłopakiem....

Polecane posty

Od 4 miesięcy jestem z moim chłopakiem, znałam go zanim zaczeliśmy być razem.. Na początku związku wszystko ładnie, pięknie wręcz idealnie, i od któregoś momentu przestał się starać, nie jest już tak samo jak było wcześniej.. Potrafi się nie odzywać tydzień lub dwa, i potem normalnie pisze, ale też potem przestaje, nie jest tak że wymagam od niego żeby on pisał tylko bo ja też się odzywam, tylko że nie chce ciągle do niego tylko ja pisać, on też musi pokazać że mu zależy i że tęskni... Widujemy się bardzooo rzadko, bo on nie zawsze ma czas I teraz, nie wiem za bardzo co zrobić w tym wypadku. Kumpela radziła mi żeby się w ogóle nie odzywać do niego i poczekać aż on wykona jakiś ruch w tym kierunku.. Tylko co jeśli to bedzię trwało za długo? I jak postąpić z nim jak się już odezwie? Zależy mi na nim, ale chcę żeby mi pokazał że mu zależy też na mnie.. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo to obchodzi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo czekanie niczego nie załatwi. Jeśli Ci zależy dąży do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta sprawa. Ma inną laskę i teraz z nią spędza więcej czasu. 4 miesiące związku to jeszcze zbyt mało, żeby myśleć bardzo poważnie, ale jednocześnie za dużo, żeby nie załamać się po rozstaniu. Przykro mi, ale Ciebie raczej czeka to drugie. Nie ma mowy, żeby chłopak nie odzywał się 2 tygodnie do kogoś, na kim mu zależy. To już nie jest Twój chłopak, tylko znajomy. A jeśli zaszło to już dalej to jest to z angielskiego tzw. f**kbuddy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×