Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MissNobody

Problem z partnerem

Polecane posty

Gość MissNobody

Ok..w sumie nigdy nie zaglądałam na zadne forum ale moja sytuacja z dnia na dzien zdaje sie pogarszac...ale do rzeczy... Jestem z moim partnerem juz 10 lat i mamy synka.. Niestety ciagnace sie sprawy finansowe i wiele nieporozumien miedzy nami sprawily iz przestal on mnie pociagac..zaczal od dluzszego czasu wrecz irytowac.. Jest wspanialym ojcem,ma dobre serce,pomaga w domu..posprzata ugotuje obiad...naaet po 12 godzinach pracy przyjdzie i znajdzie czas dla nas... Ale niestety u mnie sie cos zawiesilo..brak zaufania...wieczne problemy no i oczywiscie kryzys lozkowy..to wszystko juz siega zenitu a ja stalam sie naburmuszona stara jedza ktora wzdryga sie na sama mysl o jakimkolwiek kontakcie... Fantazjuje o innych facetach..snia mi sie po nocach co roz to noae okazy a jak wychodze gdziekolwiek to nie moge przestac ogladac sie za innymi... Mecze sie straszliwie z tym...wiem ze ile ludzi tyle opini czy doswiaczen i ze nikt za mnie zycia nie przezyje ale na mysl o rozbiciu rodziny robi mi sie slabo...moj syn jest najwazniejszy dla mnie i nie chcialabym go w zaden sposob skrzywdzic ale widze ze krzywdze sama siebie i napewno mojego partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie wlasnie jest zycie kobiety - albo robisz dla siebie albo dla dziecka i partbera kosztem siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pani od trzech kropek ... Prowo, jeszcze ci sie ten styl nie znudził? Od razu Cie mozna poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe to jej znak rozpoznawczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×