Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z żoną

Polecane posty

Gość gość

Witam.Mam taki problem,a mianowicie żona odpłynęła w wirtualny świat telefonu.To nie tylko telefon,a też facebook,komunikatory i inne aplikacje do porozumiewania się z ludźmi.Telefonu pilnuje jak oka w głowie,pisze bez przerwy z kimś,nie mam pojęcia o czym. Nie trzepię telefonu żony,a może trzeba by było??Rozmawiałem z nią na ten temat i usłyszałem że to nie mój interes,że ma prawo do do tego żeby pisać i dzwonić do kogo chce i kiedy chce.Wszystko to rozumiem,ale czuję że nasze małżeństwo się przez to rozpadnie,bo już w tej chwili mam tego serdecznie dosyć.Żona jest wobec mnie cyniczna jeśli tylko poruszę ten temat.Nie przesadzam bo potrafi zajmować się telefonem 23,5h/dobę. To raczej nie jest normalne...Kilka lat temu złapałem ją na kontaktach mailowych i telefonicznych z jakimś"kolegą".Sam do niego zadzwoniłem i załatwiłem sprawę jak należy.To samo było z rozmowami na GG,poruszała dość erotyczne tematy z własnym szefem...Nie bardzo wiem co mam z nią zrobić,bo w już tej chwili nie sypiamy ze sobą,ja mieszkam w swoim pokoju,ona w swoim i widzę tylko poświatę od telefonu.Poradźcie co z tym uczynić?? Zabrać telefon,przetrzepać?Rozmawiać na ten temat z nią się nie da.Wydaje mi się że dorośli ludzie potrafią rozmawiać na każdy temat,a wiem że nie jest ze mną uczciwa,bo tematu nie podejmuje.Jesteśmy ze sobą 13 lat,a stracić to wszystko przez telefon??Dajcie znać co począć z zagubioną owcą.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiam, ze robi albo planuje zrobic z ciebie rogacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest uzależniona od telefonu tu pomoże psycholog i terapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz,tez tak myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle ze cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jej o tym mówiłem,proponowałem żeby odpuściła,mówiłem że to można leczyć,a jedyne co usłyszałem to...sam się lecz.Tak jak pisałem,nie da się rozmawiać z nią na ten temat.Jak powiedziałem że mogę sprawdzić co i do kogo pisze,chodź tego nie zrobiłem (jeszcze),o usłyszałem że to będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka88
Pomyśl o romantycznym wyjeździe we dwoje. najlepiej w głębokie Bieszczady, gdzie nie ma zasięgu. Jeśli nie będzie łącza nie będzie oddalała się od ciebie, W końcu będąc sami będzie okazja do szczerej rozmowy i zbliżenia, naprawienia tego, co się zaczyna sypać. W podobny sposób ratowałam swój związek. Jeśli mas problem z gotówką to wejdź tu https://www.proficredit.pl w wakacje ten link bardzo mi się przydał. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×