Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ACDC_on

problemy i rozterki lokalowe

Polecane posty

Witajcie, postanowiłem tu napisać, bo mam problem i za bardzo nie wiem co dalej... Mam 30 lat, jestem od 2 lat w związku, który wiele nie wróży ( każdym dniem jestem tego bardziej pewien). Mieszkamy w moim mieszkaniu, w kamienicy w dużym mieście, był to głównie jej pomysł ze względu na jej dojazdy do pracy dużo krótsze- zgodziłem się. Mi sie podoba mieszkanie w domu na obrzeżach miasta - prace też mam za miastem (ogródek, taniej, lepiej, ciszej etc. Wychowywałem się w domu rodzinnym wcześniej także pracy w domu/ogródku sie nie boje-wręcz to lubie:)). Moja partnerka jest przeciwko.. pewnie to będzie jeden z kilku powodów do rozstania. Myślicie, że warto realizować swoje marzenia samemu tzn. sprzedać mieszkanie, kupić działkę i wybudować domek? Wiem, że jej już kolo mnie nie będzie wtedy. Obawiam się tego, że poznam kobietę kiedyś i jej wcale nie będzie pasowało mieszkanie w domu i cały mój trud Pojdzie na marne. Ktoś mi kiedyś powiedział, że najlepiej jak dwoje kochających wybierze gdzie chce mieszkać i zrealizuje swój plan. Więc warto działać na własną rękę tak jak się chce, czy nie ma co się wychylać być w pozycji neutralnej – niezobowiązujące mieszkanie w bloku i jak się pozna kobietę to wtedy planować razem… Coraz dłużej myślę, że takiej nie znajdę i taki stan zawieszenia. Co radzicie? Aaa jeśli chodzi o sprawy finansowe to zabezpieczenie inwestycje mam i sam dam rade – choć wiadomo, że we dwójkę zawsze łatwiej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×