Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnemmonic

Proste pytanie do kobiet

Polecane posty

Czy niewysoki (173 cm), chudy (67 kg), z małym penisem (13 cm) facet ma u was jakiekolwiek szanse? Poza tym jestem w miarę normalny, nie straszę wyglądem, mam coś w głowie i uważam się za zupełnie normalnego. Niestety jestem odrzucany przez kobiety, które mi się podobają i nie wiem dlaczego się tak dzieje. Tylko mi nie piszcie, że na złe trafiam, bo to się powtarza notorycznie. Ze mną się widują, a wybierają tych wysokich, dobrze zbudowanych, choćby mieli siano w głowie. I to jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jesteś inteligentny, ale laski, z którymi byłeś, pewnie nie za bardzo... według mnie to największy problem tkwi w nich. pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam znajomego, niewysokiego 164, szczupłego (nie wiem jakiego ma penisa :-) ) ale ma on rodzinę, kochającą żonę (wyższą sporo od niego) i synka oraz maleństwo w drodze. Mam wrażenie, że po prostu nie odszukałeś jeszcze swojej drugiej połówki,a przecież wiadomo - każdy ją gdzieś ma. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeze? Po prostu trafiasz na glupie kobuiety ( takie istnieja, i mnie, jako jednej z tego gatunku trudno o tym pisac), ktorym w glowie kasa, samochod i niezla masa ciala. Szukaj dalej, naprawde.... Moze zmien typ dziewczyny? Zamiast szukac na jakis imprezach, szukaj przez kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie sam odpowiedziałes na to pytanie 1. podoba Ci się kobieta 2. lecz ona wybiera pustogłowego mięśniaka chciałbyś być z taką? uważasz, że taka kobieta jest dla Ciebie właściwa? czasem trzeba poczekać....warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cordobba
Pewnie,że masz szanse. Daj sobie czas i nie szukaj a wtedy znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. tak naprawdę byłem z jedną, dość długo, bo 3 lata. W końcu i tak mnie zostawiła dla innego - dużo wyższego ode mnie przystojniaka. No ale powody rozstania myślę, że były inne niż mój wzrost. Chodzi mi o to, że mam problem z nawiązaniem głębszej więzi z kobietami, które ostatnio poznaję. Po prostu wszystko kończy się po góra 3 spotkaniach. Jedna była na tyle bezpośrednia, że wprost mi powiedziała, że jestem fajny, ale fizycznie to jej w ogóle nie kręcę i zaproponowała mi kumpelstwo. Zabolało, no ale cóż, była szczera. Inne natomiast naglę milkną, a potem tłumaczą się brakiem czasu. Potem widuję taką na ulicy z jakimś wysokim przystojniakiem i wszystko staje się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii tammmmmmm
173cm/67kg to mój ideał sama jestem szczuplutka a penis... hmmmm - bardziej się liczy co nim potrafisz zrobić kolego:P przy mniejszych gabarytach można sobie pozwolić na ostrą jazdę a ja to lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chłopie chłopie :-D Ty chyba masz jednak ogromny kompleks, co? Wszędzie tylko widzisz wysokich wysokich wysokich, a przecież tak naprawdę dla kobiety, która Cię pokocha całym sercem nie będzie się liczyło ile masz wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii tammmmmmm
ps. nie znoszę dryblasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiebzań
Stary nie sluchaj kobiet bo one co innego pisza a co innego robia. Prawda jest taka, ze jakby postawili obok ciebie powiedzmy 5 dobrze zbudowanych, wysokich facetow, to zadna z nich nawet na ciebie by nie spojrzala. To normalne ze one wola wyzszych, tacy od 180 cm w gore, jak masz mniej to przegrales. Zauwazylem ze nawet te niskie, powiedzmy 150-160 cm tez wola wysokich. A co do penisa to juz bym sie tak nie martwil, podobno 12-15 cm to srednia europejska tak wiec sie miescisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii tammmmmmm
kiebzań powiem brutalnie: weź chłopie nie pierdol!!! jak nie jesteś kobietą ja mam 170 cm - mój ideał to ok. 173cm nienawidzę dryblasów - kojarzą mi sie z jakąś mutacją genetyczną, przeważnie są debilami (przynajmniej tak mi się to kojarzy), mają nogi jak kajaki - obrzydliwe więc bądź łaskaw nie wypowiadać się za wszystkie kobiety wszyscy faceci jacy mnie kiedyś pociągali byli ciut wyżsi ode mnie o szczupłej budowie ciała jeden był nawet niższy ale był żonaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiebzań
Dobra, dobra. Ja mam 184 cm i jestem moim zdaniem brzydalem a mimo to dziewczyny zwracaja na mnie uwage. Ja to widze co tydzien jak wychodzimy z kumplami do jakiegos lokalu. Ja najwyzszy, oni tak z 10 cm nizsi ode mnie. Jak stoimy w kilku i gawedzimy z dziewczynami to one swoj wzrok kieruja na mnie - wysokiego faceta z brzydka twarza, a na kolegow nie zwracaja uwagi, mimo ze sa ode mnie ladniejsi, za to nizsi. Proste i naturalne. I niech mi zadna kobieta nie pisze ze wzrost sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty kochaniutki nie generalizuj, co? Wszak każda z kobiet jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkaaa
173 to jeszcze nie tak malo 67 kilo tak samo, penic tutaj chyba nie ma nic do rzeczy:P jesli szukasz dziewczyny ktora bedziesz krecil fizycznie- coz musisz byc przystojniakiem, jesli nie jestes to pogodz sie z tym- nie ma sensu walczyc z czyms czego nie da sie zmienic- i szukaj kobiety ktora chce Cie pokochac a nie przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii tammmmmmm
o jezu jedne lubią wysokich inne niższych - nie kumasz???? sorry za to wysoki=debil - po prostu tak mi się kojarzy, bo spotkałam w życiu paru takich ale to oczywiście nieprawda ale widzisz - tak się kończy generalizowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może (choć nie na pewno) twoi koledzy to głupki i ty z nich masz najciekawszą osobowość? zgadzam się z przedmówczynią - NIE GENERALIZUJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiii tam > podoba mi się Twoje podejście :) Tak się składa, że mam podobne \"gabaryty\" co autor tego topicu (174 cm, ok. 70 kg) ale penisem to się chwalił lepiej nie będę ;) Ja osobiście nie mam kompleksów na tym punkcie, bo zawsze mi się zdawało, że mogę zaimponować kobiecie czymś innym. Za to mam nieco inny problem i stąd jestem sam, czyli zbyt duża nieśmiałość. No ale walczę z tym. iii tam, a tak z ciekawośc - skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka zimowa
brak Ci silnej osobowości patrz, Borys Szyc, brzydki, a laski ma świetne nie ulegaj, nie odkrywaj kumpla tylko ..no wiesz, twardziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiebzań
Borys Szyc brzydki? Wszystkie moje kumpele mowia ze sliczny i swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka zimowa
odgrywaj* miało być Borys, totalnie nie w moim guście a przy tym wymoczek spirytusowy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i macie rację. Za bardzo chyba koncentruję się na moim wyglądzie. Osobowości bardzo silnej nie mam, to fakt. Ale tez nie jestem jakąś mimozą. Nigdy nie byłem nieśmiały, nie mam problemów z zagadywaniem do dziewczyn. Ogólnie u mnie to wygląda tak, że łatwo poznaję kobiety i równie łatwo i szybko o mnie zapominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fakt, mam kompleks na punkcie mojego wyglądu. Zawsze miałem, bo odstawałem pod tym względem od równieśników. Co mnie strasznie wkurza i przeszkadza to też to, że mam 25 lat a wyglądam na 20. Dla mnie to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka zimowa
sprobuj podglądnąć faceta, ktory ma pewna wziątkę pobaw sie trochę w psychologa to taka lekcja dla Ciebie niestety nie jestesmy idealni w klocki damsko-męskie i czasem trzeba sobie pomóc ale to musi byc ktoś, ktorego Ty w pewnym sensie chciałbys naśladować nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnemmonic, Ty się kolego ciesz, że młodo wyglądasz. No bo to chyba nie jest powód do smutku, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×