Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeczytajcie sobie komentarze pod tym filmem dotyczącym uwodzenia kobiet

Polecane posty

Gość gość
Tu przykład komentarza: "Ale kobieta też musi się starać o faceta, też ma go zdobywać a nie tylko on ją. Ja nie szukam jakiejś jebanej księżniczki z wygórowanymi wymaganiami, która myśli schematem że to facet powinien się za nią uganiać i wszystko dla niej robić jak jakiś jebany pies. Ni huja! Chcę być jak najdalej od takich szmat, choćby i wyglądały jak miss świata. Szczęśliwy związek opiera się na tym że to dwie strony w równym stopniu się o siebie starają i dbają. Mam takie podejście wobec kobiet, jakie one często wobec facetów - "może mnie przyciągnąć wyglądem, ale zatrzymać tylko charakterem" Jeśli ja będę wyluzowany, zabawny, romantyczny, aktywny, opiekuńczy a ona choćby nie wiem jak piękna, ale zamulona, sztywna, olewająca, nadęta egocentryczka, to od razu ją wypierdolę ze swojego życia i znajdę taką z którą się zajebiście zgram, która też będzie się o mnie starać i mnie zdobywać, która będzie godna tego bym z nią był ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardziej chodzi o to w jaki sposob Ci facec***iszą. Całkowicie nie mają szacunku do kobiet i traktują kobiety przedmiotowo :). W sumie widać że przez to mają problemy z relacją skoro wchodzą na takie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×