Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volkista

Przyczytajcie jak murzyni w Polsce już się panoszą,kiedy zaczną zabijać?

Polecane posty

Niestety przestępczość w Polsce z udziałem czarnoskórych jest ogromna.A warto dodać że jest ich jeszcze stosunkowo niewielu,mimo to przestępczość z ich udziałem jest ogromna.Nie tylko murzyni ale także mulaci,niestety ale geny czarnych robią swoje: http://afryka.org/index.php?showNewsPlus=4149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że ciebie nie zabili
nie musielibyśmy się wstydzić że masz polską narodowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
murzyni to nic chłopaku zwróć lepiej uwagę na żydów i masonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttrttrtr
moderatorzy powinni dać mu bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raztaman
Moderatorzy! To forum dla nazistów i innych psycholi??? Jeszcze troche kaczo - rydzykowej propagandy i zaczniemy stawiać oryginalne polskie obozy zagłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
murzyni najlepiej działają w UK w Polsce jeszcze nie sapią tak jak tam u nas za to działa inna mafia odwracając uwagę od siebie na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
kaczyński to idiota taki sam jak tusk chodzi tylko o to żeby było "jakiś dwóch rywali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie właśnie śmieszy u lewaków.Pokazać im fakty czarno na białym a oni i tak w to nie uwierzą.Chyba że piszą to murzyni,to wtedy zrozumiałe że będą bronić swojej rasy choćby nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLAK Z UK
kazdemu wielce tolerancyjnemu proponuje zaprosic czarnych do domu na min. 1 dzien . Szybko zmienicie zdanie przyglupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarnych powinno się wywieźć do afryki i niech tam te ścierwa zdychają przy wydobywaniu krwawych diamentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondas z Audi
Moją żonkę ostatnio podrywali murzyni jak byliśmy na dyskotece.Wystarczy że poszedłem do baru i dwóch do niej podeszło do naszego stolika.Kazałem im spadać co szybko uczynili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Coś w tym jest. Raporty i statystyki z USA wskazują, że najwięcej przestępstw ( wtym g***tów na białych kobietach, nie czarnych!) dokonują ludzie z kolorem skóry czarnym lub pochodnym. Warto zatem na nich uważać, ale nie przekreślać z góry wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.ość
Podżeganie do nienawiści na tle rasowym jest łamaniem prawa. Publikacje w internecie nie są anonimowe-można po IP dojść do autora. Więc jeśli ktoś poczuł się urażony, lub ma taką potrzebę może zgłosić to na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat został dwa lata temu założony, a autor prawdopodobnie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.tvn24.pl/atak-na-egipcjanina-mlotkiem-zarzuty-i-areszt-dla-27-latka,332300,s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"anonimowe-można po IP dojść do autora. " Zmienianie adresów IP to żaden problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.ość
Ale gościu z kafeterii najwyraźniej nie, a poza tym skoro link działa, to można śmiało zgłaszać władzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.ość
Spoko spoko, to wobec tego ja zgłoszę.... zobaczymy jak to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gościu z artykułu to prawdopodobnie nasze bsa. Zauważcie, że kiedy gościa zamknęli bsa zniknęło. Może i zbieg okoliczności, ale dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma zmienianie IP do namierzenie kogos ? Jesli taki ktoś ma zmienne IP to żaden problem dla operatora, bo logowany jest czas, data oraz czas trwania połączenie z przydzielonym nr IP dla danego abonenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe kazdy mowi, ze idzie na policje cos zgłosic a tego nie robi :D podobno kilka lat temu byla tu akcja, byl temat ze matka bije dziecko bo ma dosc, kablem od zelazka, ktos na serio zglosil i okazalo sie ze to jakis facet z warszawy 23 latek robil sobie jaja :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tu wieje rasizmem i to jest samo w sobie przestępstwem. A z tąmatką to ktoś mógł udawać, ale na to co tu piszą są paragrafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autornaj wyraźniej nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jestem rasistą i wcale się tego nie wstydzę" mogę tylko powiedzieć, że ja się ciesze, że po nas będą rządzić światem karaluchy. Jak posłucham fanatyków religijnych, politycznych, czy wyznawców jedynej słusznej orientacji seksualnej, czy koloru skóry, to na prawde jest w tym coś pocieszającego, że po to degradujemy środowisko, aby ten dwunożny gatunek w końcu sam się wykończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×