Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdegustowana82

Przystojni faceci z maszkarami

Polecane posty

Gość Zdegustowana82

Wczoraj pod marketem widziałam mega przystojnego faceta (wysoki barczysty brunet o ciemnej karnacji ) z niską i otyłą blondyną która miała niezbyt ładną twarz .Podjechali dużym czarnym samochodem podobnym do mercedesa.Dlaczego ładne kobiety nie mogą znalezc faceta a takie otyłe maszkary mają takich przystojniaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleciał na jej kasę, taki współczesny żigolak. A wypasiony samochód pewnie jej bogaci starzy sprezentowali na ślubny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego właśnie, że masz c*****y charakter. Obrażasz ludzi, dlatego tacy faceci trzymają od Ciebie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też se znajdz takiego zazdrosnico pozatym ona może miec wiecej rozumu od ciebie dlatego ma faceta a tyś jest sama proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 10:30 Może być też druga opcja. Ten przystojniak nie jest polakiem i nie ma takich wyśrubowanych wymagań względem urody kobiet jak polacy. Wziął sobie niezbyt ładną polkę, którą odrzucali rodacy z powodu tuszy, ale zauroczyła go charakterem, polotem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se kota :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja potwierdzam! Przystojniacy wiążą się z "myszami" lub "sierotkami" w nadziei, że takie będą im wierne a prawda jest taka, że one będą zdradzać na potęgę tylko dlatego, żeby się ciągle dowartościować ( bo czują, że sa brzydkie i nie mają nigdy pewności dlaczego akurat taki mega przystojniak z nimi jest! ). Pozdrawiam wszystkich "Przystojniaków" na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- to że kobieta uważa siebie za ładną wcale nie musi być prawdą - to że kobieta ma siebie za inteligentną wcale nie musi być prawdą - to, że kobieta ma siebie za wartościową wcale nie musi być prawdą wbrew pozorom facet nie leci na głupie i ładne kobiety, które patrzą na to czym po nie podjedzie pod dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lecą na bogate. I to oni patrzą na to czym podjeżdża kobieta. Tylko starannie to ukrywają i najgłośniej o blacharach i materialistkach krzyczą właśnie ci sfrustrowani biedacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci wybierają sobie takie kobiety jakie im pasują. U mnie w pracy każdy twierdzi że miał ładniejsza dziewczyna w życiu niż zona. Ale wybrał akurat żonę bo pasowała mu też pod innymi względami. Ładna, mądra i normalna kobieta to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze brzydkie kobiety nie powinny sie wiazac z przystojnymi mezczyznami (185 cm+) poniewaz psuja one im geny. Powinny dac pierwszentwo ladnym WYSOKIM kobietom. Wtedy nasze spoleczenstwo by bardzo na tym skorzystalo. Wiadomo, ladne dziecko ktore by sie na pewno urodzilo to zdrowe i madre dziecko bez wad. Same plusy. Mezczyzni ponizej 185 cm i kobiety ponizej 175 cm nie powinni sie w ogole wiazac, a co dopiero rozmnazac bo beda miec brzydkie i glupie dzieci. Potem wszyscy narzekaja ze w Polsce jest zle. Wszystko przez zle geny brzydali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie nieudacznice jak autorka nigdy nie zrozumieją facetów i co najwyżej mogą zazdrościć tym "maszkarom". Normalni mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie są idiotami i nie lecą na wygląd, bo on jest akurat gówno wart i szybko się nudzi. Partnerka musi być kobietą, a nie zawistną, rozkapryszoną i roszczeniową suką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Ale z ciebie niezła idiotka, skoro uważasz że ładne dzieci biorą się z ładnych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki gruby hejt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 11:03 Ale to szczera prawda, ladni ludzie maja piekne dzieci bo maja najlepsze geny, tak bylo od zawsze. Dlatego wiekszosc aktorow dobiera sie z modelkami albo innymi wysokimi pieknosciami bo maja one dobre geny i pewnosc ze dzieci tez takie bede + bardzo inteligentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.47-"ładna, mądra i normalna kobieta to rzadkość" XXX Ja jestem właśnie taka - z akcenten na "mądra" ale jakoś nikt mnie nie chce. Faceci nie lubią mądrych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak - inteligencja zależy od wzrostu :P Dlatego zapewne ty emanujesz taką głupotą, kurduplu :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:13 to zależy co uważasz za mądrość. Jeśli to ilość fakultetow i kariera to nic dziwnego. Mądra kobieta wie co sie w życiu liczy a co nie. Taka da przewodzić facetowi w małżeństwie, pogodzi pracę z rodziną a jak nie będzie umiała tego pogodzić to wybierze rodzinę, mądra kobieta rozumie jak ważny jest seks, i wie ze jak chcesz być traktowana jak kobieta to musisz się tak zachowywać i traktować facetów jak mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem poczatkujaca modelka (178 cm) wiec chyba wiem co pisze. Inteligencja jest rownoznaczna z wysokim wzrostem, ktory jest bardzo waznym genem. Wiekszosc wysokich ludzi jest wybitnie uzdolniona i nie probuj zaprzeczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma ładną cipę i dobrze się rucha to załatwia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty jesteś durna babo to była moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziewczyna a ty obrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz bardzo blade pojęcie o genetyce, najlepsze geny zawsze mieli, mają i będą mieć osoby przeciętne i dlatego to takich osób jest najwięcej, w naturze te osobniki które się wyróżniają (choćby urodą) są bardziej narażone na ataki innych osobników. A co do urody... jest mnóstwo dowodów na to że ładnym rodzicom mogą urodzić się przeciętne dzieci, a z brzydkich rodziców ładne. Poza tym widać że jesteś pusta, za przykład podajesz aktorów których znasz jedynie z TV a to nie znaczy że oni są ładni, nad ich urodą na ekranie pracuje sztab makijażystów, stylistów i oświetleniowców, w rzeczywistości tak ładni nie są, a dość często nawet poniżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ocenia urodę innej kobiety... śmiechu warte. Nie od dziś wiadomo, że kobiety w ogóle nie mają gustu i poczucia estetyki. Wystarczy popatrzeć na te panienki wypełnione silikonem i botoxem, na wasze idiotycznie wyregulowane brwi i makijaż żeby utwierdzić się że wasz gust jest do d**y. 95% dzieł sztuki i architektury zostało stworzonych przez mężczyzn, nawet ciuchy mężczyźni muszą wam projektować, bo jak wy byście się za to zabrały to byłaby jakaś masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie zmienia faktu ze puknalbym cie chociaz jestes starsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje, ze brzydale (zarowno meskie jak i damskie) maja wieksze wymagania niz atrakcyjne osoby... brzydale musza sie dowartosciowac ze maja ladnego partnera/partnerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ładne kobiety nie mogą znalezc faceta a takie otyłe maszkary mają takich przystojniaków X Zwykle dla tego, ze nie zadzieramy nosa i mowimy o nich mezczyzni a nie faceci. Mezczy ni odbieraja uzycie okreslenia facet jako obrazanie ich. Sama jestem brzydka jak noc a mam wiernego, kochanego mezczyzne o boskim ciele. Jeslem mila, usmiechnieta, porzadna, troskliwa i najpierw wymagam od siebie a dopiero od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdegustowana82 x Mozę dlatego że ty uważasz się za piękność, jesteś próżna, roszczeniowa, źle wychowana i głupia, a tamta "maszkara" jest po prostu kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ładne kobiety nie mogą znalezc faceta a takie otyłe maszkary mają takich przystojniaków x może dlatego że wygląd jest dla tego faceta równie ważny jak dla jego partnerki. Ona potrzebuje przystojniaka, a on osoby która będzie go komplementować z powodu wyglądu. To jest dość popularny schemat, również w wariancie ładna kobieta, przeciętny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogos boli, ze mezczyzni wola dobre serce od ladnej d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×