Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przystojny samotny ojciec ma większe branie niż samotna matka

Polecane posty

Gość gość

tak mi sie wydaje o samotnym ojcu mowią dobrze, podziwiają ze sobie sam ze wszystkim radzi bez baby... a o samotnych matkach generalnie zle mowia, ze puszczalskie, ze gdzie chłopa mają, a jak jakiegos poznają to sie smieją że szuka drugiego ojca dla dzieci, frajera co ją bedzie utrzymywal, ze sie puściła a teraz zmądrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam zadnego samotnego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam, mieszka na przeciwko mojego bloku, wlasnie wyszedł i gada z kolegą i jego 2 synów gra w piłke, na oko z 5 i 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znałam jednego, ale i tak dzieciaki są z babcią, bo poznał jakąś i poleciał za babą, która nie chciała go z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie chce dzieciatego faceta a samotnego ojca to juz na pewno. Byłyby wymagania ze mam im matkować i sie zajmować, a w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdz
Poza tym wiadomo ze samotna matka zawsze sie swoimi dziećmi zajmie, nawet jak ma nowego faceta i nie zwali na niego wszystkich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny ojciec może i jest bohaterem w oczach ludzi ale całkowicie taki pan nie nadaje się na męża. Poznałam paru samotnych ojców i większości to egoiści, chcą kobietę ale do roochania a nie do związku. Miłość z takim panem jest prawie niemożliwa bo dziecko/ dzieci są na pierwszym planie a jego niby kobieta gdzieś na samym koncu zaraz po psie. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny wdowiec tak ale rozwodnik to już nie ciekawie. Musiał nieźle dać w kość kobiecie, ze uciekła albo ja wygonil bo jest w lepszej sytuacji materialnej i udaje pokrzywdzonego przez los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny facet szuka darmowej służącej a jak coś nie po jego myśli to następna. Chętnie się żenia jak się naiwna znajdzie i potem dopiero oczy otwiera po co to było. W dodatku musi dokładać się do wspólnego domu jego i jego dzieci i do wydatków związanych tez z jego dziećmi. Inaczej jest gdy facet jest bardzo dobrze sytuowany, w innym przypadku trzeba dokładać do utrzymania jego dzieci. Rozwód w takim przypadku tez nie jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotny ojciec zazwyczaj nie chce już dzieci a więc najlepszą partnerką dla niego jest samotna matka. Panna nie da rady psychicznie w takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×