Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość parasolka

Pyszny kojtail..samo zdrowie

Polecane posty

Gość gość parasolka

Wrzucam do dzbanka z vlenderem dwa pokrojone banany,1-2 kiwi,moze być też jabłko ,pomarańcza,2 łyżki cukru i od 0.5 l do 1.l mleka.Wszystko miksuję na konsystencję gładkiej ,gęstej śmietany rozlewam do wysokich szklanek i podaję do picia .Jest przepyszny Mleko podczas bkendowania tworzy piankę co uatrakcyjnia konsystencję koktajlu.Życzę smacznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość parasolka
Warto zainwestować w malakser ,blender czy sokowiröwkę.Ja z kazdej wypłaty kupowałam takie sprzęty i najbardziej polecam robot kuchenny ,za jednym razem posiekamy jarzyny i zrobimy koktail albo surówkę i zupę krem Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczne tak, dzięki za przepis. Ale nie zdrowe: cukier zbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość parasolka
Zrób wersję bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helile
Samo zdrowie to gdy nie dajesz cukru a zamiast słodkiego mleka dajesz kefir. Ja delikatnie słodzę miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość parasolka
Na litrze mleka dwie płaskie łyzki sie gubią.Wiecej cukru jest w innych produktach typu cola ,czego nawet nie widać albo ciastka i czekolada.Ja też dodaję miod ,ponieważ co roku dostaję od rodzicow litr miodu..z przydomowej pasieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że jest tu dużo węglowodanów, np. w bananach, w mleku, do tego ten cukier - generalnie jest dobry na przytycie, jak ktoś jest za szczupły. A Coca Cola jest masakrycznie niezdrowa, o ciastkach nie wspominając. Gorzej, że cukier jest nawet w chlebie czy w kukurydzy z puszki. Gotowe jedzenie jest masakrycznie dosładzane, dlatego ja unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanaaa
takie koktajle warto robić w większej ilości dla całej rodziny, żeby każdy skorzystał z bogactwa witamin i minerałów. No ale do tego jest potrzebny jakiś większy sprzęt. Ja korzystam z robota kuchennego magimix od ronic'a, który przydaje mi się również do koktajli :) nie rozumiem tylko dosładzania - przecież owoce zawierają fruktozę, czyli naturalny cukier, po co dodawać jeszcze biały. Zdrowiej będzie bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×