Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów dlaczego wybieracie takie dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Zainspirowana tematem obok moje pytanie brzmi : panowie dlaczego mając do wyboru atrakcyjną, zgrabną, wykształcona i niezależną finansowo kobietę oraz niepoukladana, wulgarna, biedna i bez ambicji najczęściej wybieracie te drugą? ??? Pytam bo również mi się to w głowie nie mieści jakich wyborów dokonują faceci. Pytam na przykładzie własnym oraz wielu innych koleżanek, które tego doświadczyły.Wolicie puste, glosne tandetne i wulgarne laski z dyskoteki niż wartościowe i poukładane dziewczyny. Skąd takie wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy w jakies sie zakochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kompleksy pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo umieją d*******y na sto sposobów a wy jak kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proste. Boja sie. Taka wyksztalcona, ambitna, niezalezna finansowo jest dla nich zagrozeniem. Zawsze moze uciec a glupia, potulna bedzie z nimi siedziec. Dodatkowo jak jest wydziunczona to mozna sie z nia pokazac na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w takim razie zwiazujecie się z kobietami, które tylko potrafią d*******y na sto sposobów, a reszta nie jest ważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalGuy
No widzisz ja póki co nie znalazłem kobiety z przykładu pierwszego ;) Uprzedzam od razu, że z kobietami z przykładu drugiego nawet bym się nie umówił. Nie wiem jak tam mają inni ale ja wolę ba pragnę właśnie poznać właśnie poukładaną, wartościową kobietę :) PS: nie musi być modelką czy wielką pięknością. Wygląd przemija a to co w głowie zostaje do końca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te glupie lepiej robią loda niż wy pseudo inteligentki, od kobiety wiele się nie wymaga grube usta dobre cyce i może być na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byś się zdziwił. Jestem inteligentna a loda robię tak, że facet odpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem mistrz minety zlota patelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TypowySłoikGda
Mogę napisać całą prawdę bez żadnych uprzedeń. Młody facet taki jak ja nie zniesie tego, że jego atrakcyjność w głównej mierze zależy od zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ynteligentna robisz loda tak że facet odpływa? rozumiem że w siną dal :D inteligentnie jakbyś mu robiła to pewnie by został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodze do domu po pracy i : -czeka na mnie usmiechnieta, zadbana kobieta w wysprzatanym mieszkaniu ktora coprawda przezyla dzien bezproduktywnie lub maloproduktywnie ale szczesliwie, ma czas dla mnie, czas na sex, czas dla dzieci. - czeka na mnie, jesli niema nadgodzin, zdenerwowana kobieta po kolejnym ciezkim dniu w pracy, zmeczona, dodadtkowoa wieczorem musi jeszcze dokonczyc jakis raport. Ciagle zyje w stresie czy wyrobi plan i co miala na mysli kolezanka z drugiego dzialu gdy mowila ze beda zwolnienia. Oczywiscie o tak dziwnych rzeczach jak dzieci nawet nie ma mowy. No ale jest ambitna i inteligentna i jeszcze co chwile wyjezdza z jakimis feministycznymi uwagami. Hmmm.... ktora wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość z dziś - fajnie napisane:) no i jak ynteligentna co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuję w żadnej korporacji, prowadzę własną działalność gospodarczą. Mam dużo czasu, gdyż tylko zarządzam grupa kilku osób, które z kolei pracują dla mnie. Mogę przyjść do pracy w południe i wyjść na zakupy po 2 godzinach. Są dni, kiedy do pracy nie przychodzę wcale. Mam czas, aby pójść do fryzjera, kosmetyczki i na siłownię, a więc twoja teoria ambitnej i zestresowanej pracoholiczki nijak ma się do mojego planu dnia oraz życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czy ta atrakcyjna i niezależna finansowo jest taka, czy to zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, ktora dorabia sobie kelnerowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, no i żeby nie było. Mieszkanie zawsze mam wyprzatane na blysk. Może nie samodzielnie, przyznam się bez bicia, ale zawsze lśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nio tylko między siłownią fryzjerem a kosmetyczką będziesz miała czas na zmianę pampersa dziecku? o ile BĘDZIESZ MIAŁA CZAS i będziesz CHCIAŁA mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli znajdzie się wartościowy mężczyzna, który również będzie chciał mieć dzieci, niekoniecznie z prostą dziewczyna z dyskoteki, to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mieszkanie zawsze mam wyprzatane na blysk. Może nie samodzielnie, przyznam się bez bicia, ale zawsze lśni usmiech.gif" taki mały szczegół, skoro masz tyle czasu to czemu nie sprzątasz sama? To fajnie że chcesz dzieci, tylko wiesz one bardziej będą chciały być z mamą niż nianią, także znajdź dla nich czas w przyszłości i uwzględnij w swoim jakże luźnym grafiku:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej zasadzie stwierdzasz że dana kobieta jest pusta, tandetna, z dyskoteki bla bla bla? Może po prostu panowie wolą kobiety roześmiane, otwarte, ładne a do tego wydziundziane?:) A nie sztywniacy bez poczucia humoru? Najpierw kogoś dobrze poznaj a dopiero potem oceniaj, bo pozory często mylą:) Osobiście wolę jako kobieta przebywać wśród tych drugich a wiesz dlaczego? Bo jest zabawnie, śmiesznie i bez zbędnych ceregieli :) Pewnie faceci do takich lgnął właśnie z takiego powodu, z taką kobieta się nie nudzą, nie czują się sztywno, nie muszą uważać na słowa ze wszystkiego razem potrafią się śmiać, taka kobieta daje ciepło którego facet potrzebuje, ciepło i pogodę ducha. Kobieta powinna być ukojeniem, kimś do kogo chce się wracać po ciężkim dniu w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz wlasna firme to pewnie jestes ciagle zabiegana wiec to tez nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33 jakim cudem majac swoj bizmes masz tyle czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 ladnie napisane chcociaz mysle ze sa tez na swiecie ambitni faceci ktorym sie podoba ambitna laska. Autorka musi miec jakis feler w sobie bo znam mase ambitnych, niezaleznych i zajętych kobiet przewaznie w zwiazku malzenskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 22:33, załóż własną firmę, zatrudnij odpowiednie osoby, a czas sam się znajdzie. Jak widać nie tylko bezrobotni mają czas. To kwestia w głównej mierze wyboru odpowiedniej kadry, profilu działalności oraz organizacji. Do gościa wyżej na pytanie dlaczego nie sprzątam sama? Bo lubię się dzielić i chętnie daję pracę innym. I komentarz do kolejnego goscia: to, że mam głowę na karku nie znaczy, że nie mam poczucia humoru, ponieważ uwielbiam się takze śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pewnie prowadzisz jakis salon kosmetyczny albo fryzjerski? Ciekawe skad mialas kapital na zalozenie wlasnego biznesu ;) Bo jesli dostalas od rodzicow to nie rozumiem dlaczego czujesz lepsza od "biednej", a w to, ze sama zarobilas bardzo watpie. Wyprowadz mnie z bledu jesli sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żaden salon fryzjerski ani kosmetyczny, pieniędzy także od nikogo nie dostałam. Do wszystkiego doszłam ciężką pracą, co pozwala mi teraz odcinać kupony. Ale wybacz- nr KRS firmy nie mam zamiaru podawać. Tym bardziej, że nieco odbieglismy od głównego tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedzma
oj tam ,gadanie,inteligentna ma większe wzięcie niż głupia warunek musi być bardzo gorąca zmysłowa ,wtedy pobudza i ciało i umysł to najlepsza mieszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
tego co napisałaś wychodzi że musisz być brzydka albo zarozumiała skoro nikt cie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×