Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

robienie loda to uprzedmiotowienie kobiety

Polecane posty

Gość gość

Fuuujj obrzydliwa forma seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mineta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to wyraz miłości a nie uprzedmiotowienie nikogo. Jeśli ktoś ma inne pobudki to znaczy, że nie kocga a wykorzystuje drugą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli Sebik robi to na dyskotece z jakąś pijaną Sylwunią,której na drugi dzień nawet nie pamięta to może i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby wyłączyć pożądanie w mózgu to rzeczywiście seks i inne czynności seksualne wyglądają mało zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na w-f ie powinny mieć egzaminy z robienia loda a nie jesteście do tego stworzone i każda bez wyjątku powinna nawet jak idzie ulicą i jakiś facet zapyta czy zrobi mi loda to ona bez gadania powinna kleknąć i na koniec podziękować za wysokobiałkowy posiłek świat byłby piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopcy powinni mieć egzamin z ******** dziewczyn żeby w przyszłości dobrze posuwali swoje żony robienie loda facetowi przez faceta zostaw gejom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:42 a wtedy się obudziłeś i mama kazała ci iść do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem powinni tak długo sprawdzać się ze swoją żoną, aż osiągną odpowiedni poziom wtajemniczenia i będą mogli zdać u żony egzamin na posuwanie cudzych. I to by zamykało edukację seksualną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Regalicy
Myślę, że egzamin powinien być państwowy, a nie u żony. Najpierw teoria czyli budowa narządów, antykoncepcja, rozpoznawanie zboczeń, a potem praktyka: lód, połyk, w.n.t., anal, dp ...itd zalezy jaki poziom uprawnień. Piss przy tej władzy powinien być na maturze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej dwie godziny tyg teoria w gimnazjum i trzy godziny praktyczne w liceum a matura z gangbang i wtedy wkoncu drogie panie miałybyście odpowiednie wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przychodziły by na praktyki do technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, to okropne. Dalam sie uprzedmiotowic i to z wlasnej woli. Zrobilam spontanicznie loda mojemu facetowi - i nie myslalam, ze to takie straszne uprzedmiotowienie i ponizenie. A bylo super przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Soły
Ja na ten przykład chętnie bym się uprzedmiotowił i zrobił minetkę kobiecie. Ona by sie wygodnie położyła, a ja bym jej zrobił długo i namiętnie, stosując się do wszekich życzeń i sugestii. Mocniej, delikatniej, szybciej wolniej. Podniecałoby mnie bycie takim "przedmiotem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest fajne a nie uprzedmiotowujące mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza Przemszy
Dlatego dla zaawansowanych mamy opcję 69 - czyli zabawa w dwa przedmioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za malolata pisze? jakoś nigdy nie miałem problemu , każda dziewczyna po jakimś czasie robiła loda, ja minetę , no i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21 Ty j****y pierdiliny kuurfiszinie T.K!sołtys od siedmiu bolesci!!jakim prawem psuhesz mi opinie?!Nigdy nie byłam pijana !,nigdy na żadnej dyskotece z nikim tego nie robiłam ty dzuadu bo swoj piwrwszy raz miałam z mezem i to własnie on zabrał mnie na. 3 jedyne w życiu dyskoteki.Ty parszywcu.I nie zycze sobie obrazania przy okazji mojego szefa.!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.21 i nagle wywijasz kota ogonem po tym jak napisałam bratu jakie ohydztwa rozpowiadasz?teraz nagle jakaś dyskotwka i jakiś sebiks?już nie Wisła i nie tv??Ja napisałam Patrykowi ze kupiłam w Wisle na zawodach corce kreconego loda włoskiego ale tu oczywiscie jak zawsze musisz być wulgarny i ordynarnyTK!.I tak mam twoje wpisy skopiowane,nie wywiniesz sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia Ty bierzesz jakies leki? Wiesz ,ze wizyty w kosciele nie wystarcza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
Ponoc robienie loda pod koldra to po katolicku -Ksiadz na naukach przedslubnych potwierdzil ,a jak wiadomo oni wiedza najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×