Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęśliwie zakochana

Rocznica związku- opisy gg, pomożcie !!

Polecane posty

Gość Szczęśliwie zakochana

Hej [cześć] Dziś wypada rocznica naszego związku, szukałam w internecie opisow na gg na tą okazję jednak nic nie znalazłam. Może znacie jakieś posujące na tę okoliczność ?? Z góry serdecznie dziękuje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wybierz
:"juz rok robie laske temu samemu" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
ooo super, dzięki za pomoc!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
No tak ... czyżby zdesperowany gimnazjalista czy zakompleksiona baba? o moze facet siedzący na babskim forum ... skonczcie z tymi podszywami bo sa zalosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Wierzę jednak ze na tym forum zostalo kilku przywoitych ludzi, proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok związku i na tę okazję opis na śmiesznym gg ? noooo ja już mówiłam że świat się skończył :-o ciekawe ile Ty masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poziom.
............ :O opis na gg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhhaaaaaaaa
a widzę, że problemów to Ty nie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Moze dla Ciebie gady gadu jest smieszne, ale przynajmnije mozna pogadac z przyjaciolmi spoza Polski, nie wydawajac na to kasy z telefonu ... w dodatku jest mnostwo ludzi korzystających z gg, nawet po 30 ... a ja mam 21 lat, chociaz dla Ciebie pewnie jestm gówniara, hę ?? pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poziom.
"nie wydawajac na to kasy z telefonu" hmmmm..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Hmm czy na kafetrii trzeba tylko pisać o problemach? Czy nie potraficie normalnie zyc? Ok spoko, widze ze nie ma tu ludzi ktorzy mogliby mi pomoc :O Swoją drogą zamiast wszystkich potępiać zaczelibyście krytycznie patrzec na siebie, bo robicie z siebie bande zakompleksionych i krytycznie nastawionych do swiata kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
wiem, mam! "za rok chcę mieć dzidzi...." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię tutaj nie obraziłam. to bez \"pfff\" masz 21 lat i takie sprawy w opisach to jak widać nie tylko mi tutaj kojarzą się z byciem infantylnym. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Co za poziom-> moze ty masz mnostwo kasy, pewnie spisz na pieniadzach, a moze utrzymuja cie rodzice? ja niestety nie mam tyle kasy zeby rozmawiac pare godzin na miedzy panstwowe, wybacz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauzykaa - uzylas mojego ulubionego slowa \'infantylny\'. uwazam, ze jest to adekwatne slowo do poziomu reprezentowanego przez ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Jesteście zalosne i tyle ... narazie, nie zamierzam strzepic nerwow na takie "kobiety" jak wy ... straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja piernicze, skąd Ty tak wszystko wiesz :-o przecież napisałam tylko że opis jest infantylny z takiej okazji. naucz się czytać ze zrozumieniem a nie wyskakuj z odpowiedziami nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak takie kobiety są złe i straszne bo nie robią sobie opisów na miesiąc, tydzień rok i inne takie dla swojego \"misiaczka\" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poziom.
"rozmowy miedzy panstwowe" w istocie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
zazdrościcie i tyle, stare próchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Kochana umiem czytac ze zrozumieniem, myslisz ze na ta okazje wymyslilam tylko opis? a moze uwazasz ze tym opisem chce sie pochwalic? opis moja droga nei wiem czy wiesz oddaje to co w tej chwili myslimy i takie tam, to ze chce sobie ustawic taki status nie jest czyms zlym, beznadzienym ani nieodpowiednim .. Za to ty myslisz ze zjedziesz mnie takimi odpowiedziami ... Ok, doskonale wiem ze gg wielu kobietom wydaje sie byc glupie i wogole, ale kiedy sie ma mnostwo znajomych takie "cos" bardzo pomaga w kontaktach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Wlasnie to jest twoje bledne pojecie o panienkach z gg, nigdy w zyciu nie napisalambym w opisie "misiaczek" itp .... podobnie nie pisze kazdego miesiaca spedzonego razem ... nie wiem skad wzielas takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
wybiore "rok jestem z moim misiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tych spodniach
a nie chcesz sie pochwalic? :D Gdybys chciała sprawić facetowi przyjemność i napisać co myslisz i czujesz w danej chwili, to napisałabyś to jemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
A opis nie chcialam zeby byl jakis denny albo cukierkowaty ... Chodzilo moze o jakas poezje albo cos w tym rodzaju, moze fragment piosenki itp , a wy oczywiscie musialyscie pokazac "pazurki" i to ze jestescie takie fajnie grozne, ze zjedziecie kazdego ... co sie teraz dzieje z ludzmi to ja nie wiem ... A co do tych durmych komentarzy na temat rozmow zagranice, to moze ty nie dzwonisz ani nie masz tam znajomych, ale to nie oznacza ze ja takze nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w dodatku jest mnostwo ludzi korzystających z gg, nawet po 30 ...\" Nawet po 30?????? Niemożliwe...... Ja myślałam że w tym wieku to się już umiera :o A tak poza tym gg jest w porzadku, natomiast manifestacja swoich uczuć w opisach, to naprawdę jest dziecinne i trochę śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no brawo
a mis to juz nie misiaczek? :O kwestia kilku lister:O a nie sadzisz, ze nazywanie faceta 'misiem' moze uwlaczac jego godnosci?? a jak juz wymyslasz takie glupie topiki, to mogalbys sie postarac wymyslec cos z wiekszym polotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwie zakochana
Po co mam to pisać jemu skoro jest przy mnie caly czas? Moze to wy myslicie ze związkiem mozna sie tylko chwalic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×