Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia1410

Rodzice nie pozwaleją spotykać mi się ze starszym

Polecane posty

Gość monia1410

Mam 16 lat, on 21. Poznaliśmy się jakiś czas temu. Całymi dniani piszemy, kilka razy się spotkaliśmy, mieszkamy niecałe 30 km od sienie. Ostatnio powiedziałam o nim moim rodzicom.. Nie akceptują tej różnicy wieku, nie pozwalają mi się z nim spotykać. Nie wiem co robić, nie umiem go sobie odpuścić, zdążyłam się już przywiązać, czuje się szczęśliwa i bezpieczna w jego towarzystwie. To naprawdę wartościowy i porządny chłopak. Proszę doradźcie mi co robic, jak rozmawiać z rodzicami, nie chce go stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do książek dziecko. Chcesz zaciążyć w wieku 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice maja racje,w twoim wieku to za duza roznica wieku. Co innego jakbys miala np z 22 on 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka była rok starsza od Ciebie jak zaczęła spotykać się z 21-letnim chłopakiem, dzisiaj są małżeństwem. Wytłumacz rodzicom, że nie jesteś już dzieckiem, że zarówno Ty jak i on jesteście odpowiedzialni, że różnica wieku nie gra dla Was większej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 mlodzutki chlopak, a nie jakis podstarzaly facet dla 16 latki,ja nie widze zadnego powodu, by nie obdarzac corki i jej potencjalnego chlopaka zaufaniem. Moze czyms innym, a nie roznica wieku nie "zasluzyl"sobie na przychylnosc rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×