Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dahll

Różne grubasy

Polecane posty

Gość Dahll

Ciekawi mnie jak poznać, czy dziewczyna jest otyła na wskutek zaniednbania i obżarstwa czy też z powodu zaburzeń hormonalnych (tak też bywa zdaje się, niedostateczna ilość wydzielanych hormonów wzrostu czy coś ). Czy są jakieś widoczne zewnętrzne objawy takich problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
ja mam grube uda bo mam taką przemiane materii xe mi wszystko widać od razu!! i zechciałbyś mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dahll
Zalezy od Ciebie :) bardzo lubie kobiety troche przy kosci, sa miekkie i milutkie, kochane do przytulania i głaskania, rzecz jasna nie tylko za to, raczej wskazane, żeby mieć coś konkretnego między uszami. A skąd wiesz, że to przemiana materii, uprawiasz jakiś sport? Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
nie nie uprawiam zadnego sportu ale odchudzałam się juz i to raczej nic nie dawało bo całyczas była taka sam1! ale z jednej strony się ciesze bo juz więcej nie tyje tylko stanełam w miejscu!! no i nie jestem wcale taka gruba tylko mam uda grube!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dahll
Nie masz się czym przejmować. Dla mnie osobiście porażka jest gdy kobieta to skóra i kości :( Kochanego ciałka nigdy za dużo, a duże i mięciutkie uda też mają swoje zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
cieszę się ze jest ktoś kto tak mysli!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dahll
Nie przesadzaj.. myślę, że takich osób jest sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
Boze naprawde myślałam ze jak dziewczyna jest grubsza to jjuz moze spadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronkaaaa
Ja mam tak,ze duzo cwicze, zdrowo jem slodyczy to chyba od 3 nie tknęlam.. i nic:/ mam dosc.. Znaczy nie jestem jakastam gruba, ale puszysta ze tak powiem..a inne laski wpieprzaja ile sie da i chude jak kije:/ jaka to sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
no właśnie ja tez mam tak samo!! moja siostra tyle je i jest taka chuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronkaaaa
łączmy sie w bólu..ja juz naprawde probowalam wszystkeigo..nawet ocet jablkowy pilam..hahah..i nic..a powiem ci karola..ze codzienie po ok 60 min na rowerku stacjonranym, albo jogging rano..i nic.. to ja juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dahll
Raz jeszcze powiem nie przejmuj się. Mam na oku dziewczynę, jest sporo przy kości, niewysoka, za to bardzo miła, uprzejma, skromna, naprawdę mądra (nie kujon, ale wie jak się zachować na co dzień i w różnych sytuacjach). Parę kilo w tą czy w tamtą nie miałoby dla mnie najmniejszego znaczenia, a kiedy usiadła mi na kolanach i delikatnie ją objąłem, było naprawdę miło :) Myślę, że dlatego właśnie, że to nie kościotrup ale mięciutki trochę puszysty słodki misiaczek do przytulania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
ale ty jesteś kochany!! chciałabym znalezć takiego chłopaka dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
dzięki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronkaaaa
Dahll ale jestes z tą dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, jeszcze nie :P Ale mam taki plan, na razie to moja ulubiona koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechha
takich facetów juz chyba nie ma. nie wiem skad Ty sie wziales, Dahll :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego mam . ważyłam 65 przy 1,50 cm. Teraz ważę 53 przy takim samym wzroście , on nie zauważa różnicy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechha
nie wiem czy to znowu powód do zadowolenia ;) powinien zauważyć, może po prostu o tym nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde a co różnica
czy sie jest obleśnym z włąsnej woli czy obiektywnie. Obleśnośc to bleśność, a geneza obleśności jest obojętna dla poczucia obleśności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poweim Wam, ze nie tylko chudzielce maja szanse na faceta, kiedys przytylam 15 kg i wcale nie przestalam sie umawiac z chlopakami, na dodatek zaczelam byc z moim obecnym chlopakiem i jakos wcale nie bylam dla niego za gruba. Wiec nie zalamujcie sie dziewczyny i nie zyjcie w blednym przekonaniu, ze schudniecie zalatwi wam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zaburzenia hormonalne to mity, tak naprawdę dotyczy to niewielkiej grupy osób otyłych. Inna rzecz, to przemiana materii i faktycznie chudzielce mają często tak, że mogą jeść co chcą i nie mogą jeszcze przytyć, a osoby pryz kości muszą liczyć każdy kęs. Jeszcze inna sprawa to budowa; osoby grubokościste wyglądają w miarę naturalnie z kilogramami, tłuszcz jest rozłożony równomiernie i po prostu takie są - pełniejsze. A są osoby, które z natury powinna być szczupłe i każde kilka kilo wygląda na nich jak nadbagaż w postaci oponek i innych fałdek. Co do dylematu autora, to proponuję po prostu zaobserwować, ile dziewczyna je. Niestety, bardzo często okazuje się jednak, że osoby przy kości po prostu jedzą więcej niż powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tu to tam to tam to tu
nie tylko zaburzenia hormonalne powoduja tycie...takze przyjmowanie niektorych lekow np. kortykosteroidow ...a wcale nie tak rzadko sie je przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melmak
Z drugiej strony 146 cm to naprawde nieduzo.. jezeli do tego dziewczyna jest otyla, to faktycznie moze miec cos z hormonami. tak sadze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×