Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka49w5

Rozstanie z nadzieją na lepszy powrót

Polecane posty

Cześć, nie wiem czy jest gdzieś już podobny temat, przynajmniej nie znalazłam więc postanowiłam założyć mój własny. Potrzebuję się wygadać osobom zupełnie mi nieznanym, stoję na bardzo ciężkim etapie swojego życia... ale od początku. Z A. byłam 1,5 roku. Poznaliśmy się jako gówniarze około 8 lat temu i nasze uczucie od tamtej chwili się rozwijało. Spotykaliśmy się wiele razy, spotkania były różne, raz przyjemne raz nie. Wiadomo, byliśmy dziećmi. Później oboje byliśmy w związkach, ja 2letnim a on 4. Przez cały ten czas mieliśmy ze sobą kontakt, dochodziło do różnych sytuacji, nawet do zdrad naszych ówczesnych partnerów. W końcu w naszych związkach zaczęło sie psuć, ja w końcu postanowiłam zotawić toksycznego faceta z którym wtedy byłam, a on swoją dziewczynę. I stało się... byliśmy razem, w końcu od 7 lat mogliśmy się tym cieszyć, i ja i A. odczuwaliśmy, że to jest to, nasze przeznaczenie. Cały związek był cudowny, każda chwila spędzona razem była cudowna, magiczna. Nie potrafiliśmy się pokłócić. Byliśmy szczęśliwi, planowaliśmy wspolne życie, rodzinę, dzieci. Poznawaliśmy swoje rodziny. Oczywiście żeby nie było tak cacy wiele razy zostaliśmy skazywani na zawiść innych którzy próbowali nas rozdzielić, ale za każdym razem My wygywaliśmy. Cały czas poświęcaliśmy sobie nawzajem, ja studiuje a on pracowal wtedy jeszcze w jednej firmie, ale przyjeżdżal do miasta w którym mieszkalam praktycznie każdego wieczoru po to tylko zeby pójść ze mną spać i wstać 2h wcześniej aby dojechać do Naszego małego miasteczka w którym mieszkamy i pójść do pracy. Nastały wakacje, a po nich następny rok moich studiów i szansa na jeszcze lepsze życie z Nim, ponieważ założył swoją firmę w moim studenckim mieście i tam zamieszkał. Wszystko było cudownie aż do połowy listopada 2014 roku... zaczęło mi odbijać... ;/ A. był coraz bardziej pochłonięty rozwojem firmy a ja przeżywałam szok bo nagle nie miał dla mnie czasu i zaczęłam robić mu awantury, dzwoniłam po 100((dosłownie!) razy dziennie bo nie odbierał, ciągle tylko zrzędziłam że nie ma dla mnie czasu, że ta firma to jedno wielkie g****o, że wolalam jak pracował tam gdzie wcześniej, itp itd aż w końcu coś w nim pękło... zostawil mnie, powiedział że potrzebuje czasu dla siebie. A ja nadal jeszcze gorzej zaczęłam spazmować, aż wypaliłam w nim totalnie uczucia do mnie :( tak mi teraz głupio i tak strasznie tego żałuje... Sytuacja wygląda teraz kiepsko, byłam u niego tyg temu i próbowałam rozmawiać, skończyło się tak jak wcześnej, słowami; nie chce teraz z nikim byc, musze rozwinąć firme, ze uczucia mu sie wypaliły, nie wie co będzie dalej... :( powiedział tylko, że najlepszym moim wyznaniem miłości dla niego będzie to, że dam mu czas... i tak robię, nie odzywam się od tamtej pory. Jest źle, bardzo... on też nie napisał ani nie zadzwonił... nie wiem co mam robić :( kiedyś nie wyobrażał sobie dnia beze mnie, chciał mi sie oświadczać, mówił że kocha nad życie i nie chce mnie stracić, a teraz się nie odzywa... Nie wiem, może 2tyg to za krótko, zeby poczuł, że mu mnie brakuje... tęsknie za nim i strasznie żałuje swojego zachowania :( On jest dla mnie idealny, kocham go nad życie i zrobię wszystko, żeby było tak jak wcześniej.... Tylko nie wiem co mogę zrobić, i jakie są moje szanse, że on wróci pomimo zapewnień, że tego chce, ale potrzebuje czasu... Tylko dobija mnie to, że nawet nie zadzwoni... :( Doradźcie mi coś bo wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×