Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozwodnik lepszy na męża niż kawaler

Polecane posty

Gość gość

dlaczego kobiety tak myślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo rozwodnika ktoś chciał a kawalera nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę kawalera. To, że jest mężczyzna kawalerem nie znaczy, że nie był w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat i nigdy nie byłem w związku :( zadna kobieta już by mnie nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale nikt tak nie myśli. zwłaszcza, że samo pojęcie "kawaler" można odłożyć do lamusa,bo w dzisiejszych czasach większość kawalerów ma na koncie przynajmniej jeden kilkuletni związek i mieszkanie z kobietą. co innego jak ktoś ma 35 lat i nigdy baby nie miał- wtedy rzeczywiście mało prawdopodone, że nadaje się do wspólnego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to 30 letni kawalerze szans na kobietę już nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny brązowooki brunet
takie dziewczyny jak fiku mikuuu, bajeruję, daję nadzieję, przelatuję po czym zrywam Smsem. Bo nie cierpię w ten sposób myślących bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koledzy pozenieni a ja sam i zaczynam sie starzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i umrzesz w samotnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodnik pod jednym warunkiem - bez dzieci kawaler - różnie to bywa, siostra dorwała kawalera po 40 i o dziwo jest normalny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktora normalna i ładna kobieta chce rozwodnika? tylko pasztet albo wyłajdaczona zdzira ktorej żaden inny nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawaler mooze byc normalnym fajnym i niebrzydkim facetem a odpadnie bo wczesniej z zadna nie byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 24,mąż 30,trzy lata po rozwodzie.Jesteśmy małżeństwem 20 lat i pewnie w raju nie jest lepiej,jak mi z nim. Dzięki dla jego eks,nie poznała sie kobieta na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 24,mąż 30,trzy lata po rozwodzie.Jesteśmy małżeństwem 20 lat i pewnie w raju nie jest lepiej,jak mi z nim. Dzięki dla jego eks,nie poznała sie kobieta na nim. ---------- he he he bajki to idź opowiadać dzieciom przedszkolu, bo żaden dorosły człowiek ci nie uwierzy. a swoją drogą masz bujną wyobraźnię. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za plebs ten temat założył? Jak strasznie trzeba nisko upaść, żeby związać się z rozwodnikiem samej będąc młodą panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnicy i rozwódki przed 30 sa dla mnie odpadami społecznymi. Sama jestem w związku z 29letnim kawalerem juz od 6 lat, na rozwodnika bym nawet nie spojrzała:o to ze ktos jest kawalerem nie oznacza, ze nie byl w związku. A rozwodnik? Podejmuje zle życiowe decyzje i jeszcze nie dotrzymuje słowa, przysięgę ma za nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wszystkich zawistników w dooopie. Tydzień po świętach wychodzę właśnie za rozwodnika. To z******ty facet,przystojny macho,wysportowany,inteligentny, jesteśmy razem 2 lata,seks jest zjawiskowy ,natchniony,nie z tego świata,z nim tego tak nie przeżywałam. Mam 22 lata i nie przeszkadza mi,że jest starszy 13 lat,bo żaden z moich rówieśników nie wytrzymuje porównań z nim w jakiejkolwiek dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj stary kawaler 37 lat.Przez poprzednią pracę byl tylko 6 miesięcy w związku i o dziwo jest najlepszym facetem jakiego do tej pory miałam.Tak ze nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy kuzwa jesteście porąbane dziewczyny. /Czemu wy bierzecie kawalerów do jednego wora? to straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądny dojrzały kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że stary kawaler jest lepszym materiałem. Przeważnie starymi kawalerami zostają ci którzy przez nieśmiałość do kobiet woleli skupić się na pracy i ogólnym samodoskonaleniu a nie na imprezach i poznawaniu pustych lasek. Taki przeważnie mieszka sam i jest przyzwyczajony do tego by wszystko wokół siebie zrobić. Są też przystojniejsi bo w przeciwieństwie do tych zaobrączkowanych nie spoczęli na laurach i cały czas o siebie dbają z nadzieja że kogoś spotkają. Oczywiście uogólniam, ale akurat moi znajomi są idealnym potwierdzeniem tego co zasłyszałam od znajomej z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym złego jeśli ktoś mając te 35 lat nigdy z nikim nie był? Różnie w życiu się układa. Może był nieśmiały i nie podbijał do żadnej na ulicy. Może zawsze się uczył i pracował w męskim środowisku i nie chodził z nimi na imprezy? Nieśmiałość do kobiet, domatorstwo i męski zawód to chyba nie tak rażące wady by traktować takiego gościa jak wybrakowany egzemplarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×