Odpowiedz na ten temat

Rytuał miłosny

• lipinka 2017.07.28 [01:41]
    A słyszał ktoś o rytualiście Gaap Kadesz? Korzystał ktoś?
    Bo znalazłam o nim sporo pozytywnych opinii na różnych forach, ale nie mam pojęcia czy to fake czy profesjonalista?
  • Laura Sara Anna B 2017.07.28 [15:22]
    Gaap Kadesz niestety mnie oszukał. On sobie chyba sam te opinie pisze. Najpierw wykiwał mnie Artur wróżbita a 3 miesiące ten Gaap Kadesz. Po wpłacie pieniędzy odzywał się przez dwa tygodnie następnie kontakt urwał i milczy do dziś. A jak piszę z innego maila jako nowa klientka odpowiedz przychodzi niemalże natychmiast. Odradzam ci go. Ja teraz jestem na etapie poszukiwań kogoś faktycznie uczciwego, ale po tym jak dwa razy zostałam oszukana trudno komukolwiek jest zaufać.
  • gość 2017.07.28 [15:24]
    Barbara Gruszczyńska sympatyczna kobieta, ale magia miłosna jej nie wychodzi. na efekty czekam już 3ci miesiąc i nic. teraz stwierdziła że nie zawsze to działa.
  • gość 2017.07.28 [15:28]
    spetanie.pl to nowy adres oszusta Samaela z magicznerytualy. Uważajcie
  • gość 2017.07.28 [16:49]
    gaap kadesz? o nieee nie polecam.. kase bierze, napisze jeszcze z 3-4 maile i kontakt urywa a efektów jego czarów brak, totalna porażka.
  • gość 2017.07.28 [19:49]
    Cześć, nie polecam spetanie.pl. Wcale nie ma efektów. Minęło już trzy miesiące a facet na którego to zamówiłam nic a nic się mną nie interesuje, nadal jest z żoną i nie ma najmniejszego zamiaru od niej odejść.
  • gość 2017.07.28 [22:42]
    daj spokój z tym Gaapem K. bo na wielu forach o nim piszą zwłaszcza na wątku kafeterii: Wróżka online-kogo polecacie. Tam dużo oszukanych przez tego kolesia pisze.
  • gość 2017.07.29 [17:29]
    a ja nie polecam Artura!!! sam pisze te wszystkie komentarze pozytywne o sobie, w lutym niby zrobił dla mnie rytuał a do dziś efektów nie ma a on nagle przestał odpowiadać na moje maile, czuję się oszukana.
  • gość 2017.07.29 [17:41]
    Zgadzam sie co do Artura. On sam sobie komentarze pisze i na roznych watkach o wrozkach i rytualach na kafeterii w tym miesiacu jest nagly wysyp pozytywnych opinii o Arturze a jak ktos napisze, ze u niego nie mial efektow zadnych to zaraz jak sfora psow sie rzucaja obroncy Artura. Dlaczego??? O Arturze juz tyle nagatywnych opinii bylo na Kafeterii i na gazecie - jezeli ktos ma ochote sie przekonac i wlasnymi nie tyle pieniedzmi co nerwami ryzykowac to przeciez ma wolna wole. Po co tak zajadle atakowac?
    Jak o osobie, ktora mi pomogla ktos napisal, ze mial zero efektow to jakos mi nie przyszlo do glowy, zeby obelgami ta osobe obrzucac bo po pierwsze moglo tak byc , ze rytual nie zadzialal jak potrzeba, a po drugie po co wszczynac afere na forum w obronie rytualisty (jak uczciwy to pieniadze chociaz w czesci oddalby i sprawa na forum by nie trafila a co najwyzej ktos by szczerze napisal, ze u pani/a X nie wyszedl rytul i tyle, a jak oszust to zniknie wiec po co oszusta bronic tak czy inaczej).
  • gość 2017.07.29 [21:54]
    Co do Artura to jest to pierwsza osoba która mnie oszukała prawie rok temu. Kazał 2 miesiące czekać na efekty po czym kontakt z jego strony został urwany. Na gazecie i innych forach widziałam te negatywne wpisy. Ale chcę jeszcze ostrzec przed Malaborą, to druga osoba która mnie oszukała pół roku temu. Po wpłacie pieniążków już się nie odezwał do mnie. I o nim też znalazłam wiele złego. Szkoda że tak późno.
  • gość 2017.07.29 [22:43]
    Nagonka na Artura od wczoraj trwa w najlepsze, przez tyle lat na wszystkich forach tylu zadowolonych, a nagle od wczoraj na kafeteri jeden cwaniak z konkurencji pisze w kilku osobach jako niezadowolony. I ma ludzi za
    idiotów. Niszczą Artura bo jest najlepszy.
  • gość 2017.07.29 [22:45]
    Artur Mi pomógł jako jedyny, a cwaniak, który mnie oszukał okazało się, że miał kilka portali urok-milosny i magicznerytualy a teraz ma prokuratora i pozew zbiorowy.
  • gość 2017.07.29 [23:36]
    niestety wiele w internecie negatywnych opinii o arturze i nie prawda ze nagonka trwa od wczoraj, np. na innych wątkach kafeterii o arturze ze oszukuje pisali juz na poczatku 2016 roku, ja w to nie uwierzyłam i tak wtopiłam pieniadze. artur sam sobie pozytywy pisze i tyle. zwykły naciągacz.
  • gość 2017.07.29 [23:39]
    U Artura niestety efektów magii nie ma. Każde długo czekać na efekty a i tak ich brak.
  • gość 2017.07.30 [00:03]
    Na wszystkich forach masz pozytywne o Arturze i tak nagonka trwa od wczoraj, bo przez kilka lat wpisów naliczyłem ponad setkę pozywtynych i dwa negatywne, a od wczoraj zaśmieca jedna osoba podająca się za kilka wątki na kafeteri kłamstwami. Przypadek że dorobił się facet przydomków od spraw beznadziejnych i jest uważany za najlepszego w Polsce a jego artykuły były w prasie fachowej.
  • gość 2017.07.30 [00:58]
    na wszystkich forach? ciekawe gdzie? ja widzę na forach pisane pozytywy przez artura i prawdziwe od oszukanych ludzi np na gazecie i kafeterii więc skończ już się oszucie wybielać i oddawaj moje pieniądze
  • gość 2017.07.30 [11:09]
    Jakoś osoby, które robiły u Artura nie mają problemu ze skontaktowaniem się. Wystarczy poszukać po innych forach te kłamstwa na Artura zaczęły się od wczoraj, a przez kilka lat jakoś wszyscy zadowoleni. Nie potrafią ofiary robić rytuałów to opluwają kłamstwami kogoś kto jest najlepszy.
  • gość 2017.07.30 [13:09]
    kazdy moze se sprawdzic w google o arturze i sam sie kazdy moze przekonac ze on nie jest uczciwy tyle w tym temacie a negatywy w necie sa juz od dawna a nie od dwoch dni
  • gość 2017.07.30 [15:35]
    Czy komuś zadzialo o szeptucha29
  • gość 2017.07.30 [15:39]
    Czy komuś zadxual rytual o tego Pana emilo , i : NOA HANIELA czy ktoś robił u nich piszcie
  • gość 2017.07.31 [12:16]
    Szeptucha29 oszustka, 3 tygodnie po dokonaniu przelewu przesła odpowiadać na maile od mnie. Jak się domyślasz efektów rytuału brak.
  • gość 2017.07.31 [15:55]
    Noa Haniel- rytuał w lutym a rezultatów brak, przez 3 miesiące mnie zwodził i kazał czekać , finalnie kontaktu z nim brak. Wcześniej rytuał Amarylis i identyczna sytuacja. Chyba dam już sobie spokój z rytuałami bo całkowicie straciłam nadzieje.
  • gość 2017.08.01 [17:05]
    Ta Haniela zwodzi a potem przestaje odpisywać, też z nią miałam do czynienia, niestety teraz już nie jestem tak łatwowierna a rytuałami chyba dam sobie spokój.
  • gość 2017.08.03 [15:59]
    Nie mam efektów po rytuale u pani Noa Haniela. Kontaktu teraz też już z nią nie mam. Czuję że zostałam przez nią oszukana.
  • gość 2017.08.09 [23:42]
    Ostrzeżenia dalej celowo spychane udawaną kłótnią. Uważajcie na urok-milosny i Samuela z magicznerytualy to jedna i ta sama osoba, ma też strony z fałszywymi opiniami. Zajmuje się tym już prokurator i jest pozew zbiorowy, a tem oszust wprost się śmieje, że nic mu nie
  • gość 2017.08.10 [04:26]
    Cztpy ktoś robił u tej pani jaka skuteczność Abraxis Anaita
  • gość 2017.08.12 [12:39]
    Spetanie.pl świetnie, odnalezienie siebie
  • luśka blusiiak 2017.08.12 [23:03]
    Niestety spetanie.pl to ściema. Jestem 2 miesiące po spętaniu i wcale to nie działa. To oszustwo. aha a po miesiącu brak kontaktu. Ja odradzam.
  • gość 2017.08.15 [22:32]
    Uważajcie grasuje nowy oszust e-magia coraz więcej oszukanych i co gorsze szantażowanych osób. Manipuluje kłamstwami na forach pisząc negatywy na innych a sam siebie cyniczny oszust wychwala.
  • gość 2017.08.16 [09:19]
    a ja wierze w takie rzeczy ale nie musze szukac zadnych wrózek bo sama znam sie troche na tym i umiem wykonac niektóre rytualy milosne szczególnie te z uzyciem krwi

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...