Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rytuał

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim ,na forum jestem już bardzo długo szukałam ratunku,mój facet mnie zostawił i nie wiedziałam co dalej z tym wszystkim robić .Postanowiłam wykonać rytuał u pani xxx który kosztował mnie 1200 zł potem ta osoba zniknęła . I od tamtej pory już nie wierzyłam że się uda,że coś z tym będzie . Koleżanka mi dała jedną osobę z polecenia że mam wykonać u tego pana .Ja odrazu skreśliłam go bo się bałam ,z czasem zaryzykowałam powiedziałam ostatni raz i koniec . I mój ukochany wrócił po miesiącu ja byłam w szoku i tak naprawdę do tej pory jestem . Uwierzyłam w to w ten rytuał i te działanie .Człowiek który to wykonał to jest Anioł . Wiem że dużo jest takich osób którzy szukają dobrego człowieka który pomoże doradzi . Jeśli macie chęć piszcie na mejla opiszę co i jak jak to się działo itp. marlena.krupczynska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrócił bo ****** mu sie chciało a kolejnej takiej głupiej znaleźć nie mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam rytualiste, który wykonuje taki sam obrzęd za 4 razy mniej i w moim przypadku podziałało idealnie. Płacenie całej wypłaty za jakiś rytuał to przesada. Polecam się skontaktować z tym Panem (on naprawdę zna się na rzeczy i nie czyści przy tym portfela) gaap.kadesz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×