Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karollinka

samotność -mam dość

Polecane posty

Gość karollinka

Czekałam na miłość, ale chyba ona nie jest mi pisana:-( przecież nie mogę całe życie być sama, tak się nie da, nie potrafię, więc mam być z kimś, kogo nie kocham, bo na to wychodzi. Ostatnio zauważam, że coraz więcej osób tak robi, więc czemu ja bym nie mogła. Co o tym myślicie , a może też byliście kiedyś w takim związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic na siłę
czekaj na prawdziwą miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pakuj się z góry w związek z kimś kogo nie kochasz - ja Ci to mówię czyli sroczkakwoczka;) miłość bywa udręką a co dopiero bycie z kimś kogo nie kochasz - zamęczysz się a on i tak po pewnym czasie znajdzie nową d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
czekałam , ale mam 21 lat i dalej juz chyba nie potrafie, koleżanki zakochana po uszy a ja wiecznie sama , przwecież mam powodzenie, kilku wielbicieli , ja ich nie kocham wiem o tym dobrze , ale ile mogę czekać nie chcę zostac starą panna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tu kogoś spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
:D jasne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może tu kogoś spotkasz
miejsce takie jak inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karollinka-------------->a miej to w du....Takie banie się do niczego nie prowadzi.Trzeba robić a gadać;) Moze obracasz się wśród samych bab albo pracujesz z dziećmi i dltego nie masz jak kogo poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
Uczę się jeszcze,faktycznie na moim roku jest większość dziewczyn. Poznaje facetów zazwyczaj na dyskotekach , lubię tańczyć i się bawić :-) ale przecież w większości to jakieś karki itd. z nimi tylko potańczyć można :-) Mam kilku fajnych kolegów, czasami się zastanawiam, o co mi chodzi przecież mogę z którymś z nim zakręcić, są fajni, przystojni itd. tylko ja ich nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morele
wszystko przychodzi wtedy kiedy tego się absolutnie nie spodziewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
jakoś nie wydaje mi się , że na internecie można kogoś poznac , dużo ludzi tu udaje innych niż są w realnym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 884455
tu można się zapoznać,reszta w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów że jesteś samotna mów że j4steś singlem z wyboru :) przynajmniej bedziesz trendy :P a tak poważnie... po co ci facet ? przecież z nimi są same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
Właśnie, więc jeżeli nie jest mi pisane się w kimś zakochać szczęśliwie, to w takim razie wole już być z kimś, kogo chociaż lubię. Nie wyobrażam sobie spędzić życie w samotności, to straszne, ja chcę mieć rodzinę, dzieci, chcę byc szczęśliwa. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
Uczę się dziennie, więc jestem, ale nie rozumie, co to ma do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci można mieć nie mając faceta na stałe... cóż to zresztą nie jest moja bajka bo dzieci nie chcę mieć wcale :P w każdym razie nie szukaj na siłę a już na pewno nie na dyskotekach bo tam ciężko znaleźć coś co ma mózg i go używa :P może zapisz sie na zajęcia z czegoś co cię interesuje ? jakaś sztuka walki , taniec , śpiew , może jakieś koło teatralne i tam znajdziesz podobnego tobie księcia z bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
nawet nie wyobrażam sobie mieszkać sama, chyba bym w depresje popadła.Ja tak nie potrafie; samotnośc mnie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
Zaczęłam się nad tym tematem zastanawiać, bo ostatnio poznałam takiego kolesia, chciał się ze mną umówić, ale wprost mówi, że ma dziewczynę :o zdziwiło to mnie i pytam, co na to jego dziewczyna by powiedziała, że się umawia z innymi. A on mówi, że oni mają taki luźny związek nie kochają się, ale są razem, i jest im fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
średnio, ale przecież są takie związki i są szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahahahaha...... skąd ty wziąłeś te dane ? toż to nawet brzmi głupio ... zresztą to jasne że kobieta patrzy przede wszystkim na charakter , jeśli facet jest opiekuńczy inteligentny , i zachowuje się odpowiedzialnie to nie jest istotne jak wygląda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollinka
nie , takie w których na początku nie bylo miłości ,przynajmniej z 1 strony , ale są razem ,mają dzieci, sznują się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×