Odpowiedz na ten temat

Samotność mężczyzny.

• gość 2017.08.12 [23:23]
    Samotni faceci bzykaja czesciej niz zonaci.Kazdy to wie.Malo tego: maja ogromny wybor.Co tydzien inna baba a glowa nie boli zadnej z nich oczko.gif
  • gość 2017.08.12 [23:36]
    19:18 to mi przypomina moją ciotke. Kiedy ja sie urodziłam była już starszą osobą. Zapytałam kiedyś moją mame dlaczego ona nie ma rodziny a ona mi powiedziała dokladnie to co Ty napisałaś. Całe życie przeżyła sama nie miała swojej rodziny jeździła do sióstr z rodzinami na końcu umarła w samotności. Mam też sąsiadkę która była samotna ale nie do końca bo tylko bez mężczyzny miała córkę doczekała sie wnuków i miała swoją rodzine w ten sposób. Nie trzeba żyć z mężczyzną ale dziecko przynajmniej jedno to przynajmniej jest gwarancja rodziny że się bedzie miało własną a nie cudzą. Nic Ci nie narzucam bo to Twoje życie ale tak mi się jakoś nasuneły te 2 historie które w sumie troche dają do myslenia. Dla jednego i to żonatego faceta poświęcać swoje życie to głupota.
  • gość 2017.08.13 [01:55]
    Samotnosc jest fajna do czasu. Przychodzi moment kiedy kolezanki maja rodziny i nie maja czasu nawet na pogaduchy. Zostaja 4sciany oby wlasne, tv i krzyzowki
  • gość 2017.08.13 [04:51]
    No i czochranie bobra które lubicie bardziej od stosunku .
  • gość 2017.08.13 [06:27]
    gość wczoraj [22:35]
    7 dni okres. . 7 dni głowa boli . 7 dni kłótnia brak humoru . 7 dni jestem taka zmęczona i jeśli jest to Luty to pozamiatane.
    XXXXXXXXX
    Poczucie humoru typowego "samca" usmiech.gif . Jako kobieta odpowiem Ci na to tak: zakładając, że to jednak MARZEC (31 dni)- zostaje Ci jeszcze 3 dni na "orgię" podczas której odbijesz sobie pozostałe
    28 dni wstrzemięźliwości. Eh! Wy faceci... usmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [06:41]
    Nie ma czegosc takiego jak samotnosc kobiety! Jestescie singielkami bo nie potrzebujecie mezczyzny. Jestescie samodzielne i samo wystarczalne. W XXI wieku mezczyznie kobieta odebrala poczucie odpowiedzialnosci i bycie potrzebnym przez co mezczyzni naturalnie odsuwaja sie i zamykaja sie w sobie stajac sie samotni.
  • Samotność_Mężczyzny 2017.08.13 [07:21]
    Samotność mężczyzny jest bezbrzeżna. Czy kobieta przy mężczyźnie jest, czy jej przy nim nie ma, nie ma to żadnego znaczenia. Samotność mężczyzny jest zjawiskiem odrębnym. Absolutnym. Sięgającym poza kres wiedzy i współodczuwania. Jest to stan całkowicie nieznany kobiecie, z racji jej płci.
  • gość 2017.08.13 [07:55]
    Samotność_Mężczyzny dziś [07:21]- jestem kobietą ale znam ten wasz stan: potrzebujecie pobyć sami, przemyśleć w spokoju swoje problemy. To się określa pojęciem "jaskinia". Oddalacie się chwilowo a potem do nas wracacie bo w gruncie rzeczy my- kobiety i mężczyźni nie potrafimy bez siebie żyć usmiech.gif Taki już ten świat.
    Pozdrawiam Autora o poranku usmiech.gif .
  • gość 2017.08.13 [10:51]
    Jak chcesz wiedzieć czy spotkasz jeszcze kogoś właściwego, gdzie i kiedy to będzie, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocstkasofii@wp.pl
  • gość 2017.08.13 [10:55]
    Wróżkom i tarocistkom dziękujemy usmiech.gif
  • pozdrowienia z kosmosu 2017.08.13 [10:59]
    Każdy inteligentny człowiek jest samotny, nawet ja. Płeć nie ma tu nic do rzeczy.
  • gość 2017.08.13 [11:35]
    Nawet w Biblii jest napisane: "niedobrze, żeby mężczyzna był sam". Dlatego Bóg stworzył Ewę usmiech.gif Pozdrawiam wszystkich samotnych mężczyzn- tych "z konieczności" i z "wyboru" usmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [11:39]
    Czlowiek sam czy samotny? To jrst ogromna różnica. Moze precyzujcie.
  • gość 2017.08.13 [11:46]
    gość dziś [11:39]
    Czlowiek sam czy samotny? To jrst ogromna różnica. Moze precyzujcie.
    X
    A jaka to różnica? Jestem sama a czuję się bardzo samotna jezyk.gif
  • gość 2017.08.13 [12:35]
    "Samotnosc jest fajna do czasu. Przychodzi moment kiedy kolezanki maja rodziny i nie maja czasu nawet na pogaduchy. Zostaja 4sciany oby wlasne, tv i krzyzowki"
    x
    Nie do końca. Przecież jest praca w której można się realizować, szczególnie jeśli jest to praca którą się lubi. Pasje i hobby, podróże.
    Spotkania ze znajomymi, tymi co mają rodzinę i innymi singlami, wiadomo że nie codziennie, bo każdy ma swoje obowiązki usmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [13:17]
    Jestes sama i (a nie a) czujesz sie samotna. Sa ludzie sami i nie czuja sie samotni, oraz tacy ktorzy nie sa sami, tkwią w zwiazkach maja rodzinę ale czują się bardzo samotni.
  • gość 2017.08.13 [13:37]
    Ja mam okoł 40 kobiet i kazda mnie kocha .
  • gość 2017.08.13 [13:55]
    gość dziś [13:37]-"Ja mam około 40 kobiet i każda mnie kocha".
    x-x-x-x-x-x-x
    Żadna z nich Cię nie kocha.
  • gość 2017.08.13 [13:56]
    gość dziś [13:37]- kochasz samego siebie. Piep...ny egoista jezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif
  • gość 2017.08.13 [14:36]
    "Sa ludzie sami i nie czuja sie samotni, oraz tacy ktorzy nie sa sami, tkwią w zwiazkach maja rodzinę ale czują się bardzo samotni."
    x
    To jest prawda.
  • gość 2017.08.13 [14:42]
    gość dziś [14:36]- ale będąc w związkach mają szansę popracować nad odnową wzajemnych relacji i już samotności nie ma. Trzeba tylko chcieć a nie jęczeć, że w związku/ małżeństwie jest się samotnym jezyk.gif Zawsze jakaś tego przyczyna jest i przeważnie winę ponoszą obie strony.
  • Samotny_Mężczyzna 2017.08.13 [17:04]
    Znaczy, ten cały kosmos chyba nie tak strasznie odległy i co najważniejsze, są w nim internety. Cześć, Whiski. Ma się rozumieć, nie masz racji. O czym dobrze sama wiesz. Dziwi mnie jedynie taniość Twojej prowokacji zważywszy na znany dobrze Ci fakt, że ja jestem nieprowokowalny.
  • gość 2017.08.13 [17:22]
    17.04- "Cześć, Whiski. Ma się rozumieć, nie masz racji. "
    x
    Autor mnie chyba z kimś pomylił. ja nie jestem Whiski choć być może ona wypowiada się w podobnym tonie ale to nie ja usmiech.gif
  • gość 2017.08.13 [17:32]
    Jesli jest marzec to zostają 3 dni seksu . I uważasz ze to duzo . To ty zjedz 3 posiłki w miesiącu . Facet potrzebuje tyle samo numerków co posiłków . Czyli co najmniej dwa spuszczenia na dobę. Wtedy nie będzie bzykał zwierząt nie będzie chodził do agencji i nie będzie walił konika . Chyba ze wpadł w nawyk .
  • gość 2017.08.13 [17:37]
    gość dziś [17:32]- ale to była kontynuacja żartu, który ktoś napisał powyżej usmiech.gif
    A tak już poważnie- napiszę Ci moje zdanie na ten temat: zaspokojony i DOCENIONY mężczyzna = grzeczny mężczyzna usmiech.gif
    Ja o tym zawsze jako kobieta pamiętam usmiech.gif . Pozdrawiam.
  • pozdrowienia z kosmosu 2017.08.13 [17:41]
    Bardzo odległy, Psedło. Internety owszem są, ale wyłącznie na kartki. Trzeba oszczędzać.
    x
    Kiepsko jest być takim całkiem nieprowokowalnym. To do niczego dobrego nie prowadzi. Czasem wypada przymknąć oko i dać się zwieść, inaczej świat się wyludni.
    x
    Nawet na kiszenie brak mi czasu, a wiesz jaka to ważna dla mnie sprawa. Taki los.
  • gość 2017.08.13 [18:42]
    Facet potrzebuje kobiety do używania pechowiec.gif przykre i żałosne. Nie dziwię się że coraz więcej kobiet ma facetów gdzieś. Czasy "obowiązku małżeńskiego" się skończyły i bardzo dobrze jezyk.gif
    Cała ich "miłość", to co robią dla swojej kobiety, robią nie z potrzeby serca, tylko po to żeby się jak najczęściej i jak najszybciej... spuścić
  • gość 2017.08.13 [18:44]
    No i wystarczy kiwnac palcem, wspomniec i k /urwiszon Whisky juz jest. Wniosek nasuwa sie sam. Siedzi na kafe non stop.
  • gość 2017.08.13 [18:52]
    18.44
    Facetów tez sie tak nazywa? Nie wiedziałam
  • gość 2017.08.13 [18:55]
    O co chodzi z whiskey?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...