Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda4

samotnosc w zwiazku

Polecane posty

Czy ktos mnie rozumie? Co robic? On juz nie zwraca na mnie uwagi?jestem w strasznym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze rozwin swoja wypowiedz :-D .Bo poki, co nie ma jak sie ustosunkowac do niej .Za malo danych Kochana . Pisz . Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie wiem o czym mówisz. Byłam z facetem 7 lat,,,,na początku było cudnie,,,po prostu bajka ale po kilku loatach zaczęło sie zmieniać. Później czułam ,że zyjemy niby razem ale własciwie obok siebie, czasami traktował mnie jak powietrze, zaczęłam czuć sie jak "piąte koło u wozu". Nie mogłam tak żyć,,,,pewnego dnia powiedziałam,że odchodzę nie wiedząc własciwie dokąd pójdę. Nigdy nie żałowałam mojej decyzji. Mamy tylko jedno życie i szkoda marnować je na kogoś kto już Cię nie zauważa, nie docenia starań itp. Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo od Ciebie zależy. To nie jest tak, ze masz być bierna, siedzieć i czekać. Jak będziesz spełnioną interesującą kobietą, to spojrzy na Ciebie nowym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko co zrobić żeby go zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi kobieta odmówiła,kochałem suke,ale ta nie chciała umówić się ze mną, jest moją sąsiadka,olała mnie dokładnie na zimno, zemściłem się i ja zgwałciłem,jestem z zawodu weterynarzem nikt nawet nie przypuszcza,że ze mnie świnia i bydle,jestem psychicznie chory,i jeszcze do tego czerwienię sie jak burak ,mam mnustwo kompleksów,zabiłbym sie ,ale mam kredyt na dom ,żona trójka małych córeczek,dwa samochody na utrzymaniu, piotr sie nazywam,pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretynka zalozyla temat i sama sobie rade dala :D jagoda4 dziś Czy ktos mnie rozumie? Co robic? On juz nie zwraca na mnie uwagi?jestem w strasznym stanie. " jagoda4 dziś Spróbuj. Go olewać to dziala " :D zapomniala zmienic niczek bidula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×